Autor Wiadomość
 Tytuł: Adrenochrome
PostNapisane: So, 16 cze 2007, 11:47 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 0s
Opis tego dose'a w 100% oddaje jego moc! Zniechęcony niewypałem jakim był Hand of God zapuściłem sobie przed wyjściem na bal na zakończenie gimnazjum właśnie Adrenochrome. Około 15 min wpadłem w coś jakby "sen".. Obudziłem sie 5 minut przed końcem i poleciałem na disco. Takiego czegoś nie przeżyłem nigdy! Przez bite 2 godziny złapałem taki film że do widzenia!!! Światła stapiały się w jedną całość, nogi same rwały do tańca. Polecam tego dose'a!!!!! 8)

Tytuł:
PostNapisane: So, 16 cze 2007, 12:38 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

hmm ja mialem troche inne odczucia.
od gdzies tak 20% czulem jak wieje na mnie wiatr, potem wydawalo mi sie ze lece rakieta/jade jakims szybkim samochodem, i gdy zaczal sie ten glosny dzwiek to wydawalo mi sie ze sie rozbije o cos zaraz :D
po przesluchaniu troche taka lekka glupawka (mlodszego brata walnalem kilka razy ot tak sobie xD) ale zadnych haloonow nie mialem :?

Tytuł:
PostNapisane: N, 12 sie 2007, 18:06 
Szukacz
Szukacz
30% następnej rangi

To co Adrenochrome zrobil z moim mozgiem to przechodzi wszelkie pojecie :) Podczas sluchania zaczal mi obraz niesamowice falowac i mialem ciekwe halucynacje. Gdy skonczylem sluchac i myslalem, ze juz po wszystkim postanowilem sobie posluchac muzy. Chcialem wlaczyc jakas piosenke na kompie, ale niestety nie wiedzialem jak to zrobic!!! Czulem sie jakby moje IQ spadlo do 0 :) Pozniej bylem tak zdezorientowany, ze nie wiedzialem jaki jest dzien i jak mam na imie :D Efekt utrzymywal sie jakies 4 godziny. Adrenochrome jest najlepszym dosem jakiego sluchalem ( a wysluchalem juz kilkanascie ) POLECAM !

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 17 sie 2007, 19:50 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

a ja Wam powiem tyle że ten cały i-doser to śCIEMA! Jak się w coś wierzy to tak się dzieje, a że wszyscy by chcieli żeby narkotyki były za darmo to uwierzyli w to i wydaje im się, ze coś im się dzieje. Próbowałem, nawet myślałem, że może coś jakoś to działa, ale teraz już wiem, ze jak chce mieć faze to muszę coś wziąść, nie ma bata żeby od słuchani jakiegoś szumu coś mi się działo.

Tytuł:
PostNapisane: So, 25 sie 2007, 11:27 
Wprawiony
Wprawiony
40% następnej rangi

Hmmm no wieć odpowiem Ci że ja próbowałem kilku dosów i nie działało ty pewnie tez miales taka sytuacje i dlatego myslisz ze nie dziala tak ma kazdy chyba na poczatku ale musisz potrenowac trzeba sie skupic i wogole i jakis dos w koncu musi na ciebie podzialac mowie ci! :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 13 wrz 2007, 22:21 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

bardzo ciekawy dose. przemieszanie snu z jawą, niesamowite myśli, nietuzinkowe postaci pojawiające sie w glowie, rozmowa z samym soba... podobało mi się. 8/10

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 16 paź 2007, 20:01 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

na mnie nie podzialalo :-( ale nie bede sie zrazal:) szczegolnie jezeli sluchalem mp3 w 128 kb/s i w dodatku siostra mi przerwala seans :x pocwicze i poslucham go z kompa bo jakos mnie do niego ciagnie :D

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 14 gru 2007, 17:43 
Skryba
Skryba
28% następnej rangi

Ciekawy dose, taki przerażający dźwięk tylko troche na końcu dość dekoncentrujący. Po nim miałem lekką dezorientację delikatnie zmieniony sposób postrzegania rzeczywistości i kumplom ze szkoły (miałem go na mp3, przesłuchałem podczas okienka) gadałem głupoty o tym że płyną i niezmiernie się z tego śmiałem. Nie wykluczam efektu placebo ;)

PostNapisane: Cz, 20 gru 2007, 15:47 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

6Sic6 napisał(a):
Opis tego dose'a w 100% oddaje jego moc! Zniechęcony niewypałem jakim był Hand of God zapuściłem sobie przed wyjściem na bal na zakończenie gimnazjum właśnie Adrenochrome. Około 15 min wpadłem w coś jakby "sen".. Obudziłem sie 5 minut przed końcem i poleciałem na disco. Takiego czegoś nie przeżyłem nigdy! Przez bite 2 godziny złapałem taki film że do widzenia!!! Światła stapiały się w jedną całość, nogi same rwały do tańca. Polecam tego dose'a!!!!! 8)

Ja z tym snem dokładnie tak samo. Jakbym zasną na jakąs dłuższą chwilke i obudził się 5 min. przed końcem dokladnie. W tych ostatnich 5 minutcha miałem coś takiego, że przelatywały mi różnego rodzaju zdjęcia. Zupełnie inne, ale z duż szybkością. Gdy już wstalem byłem troche ociężały. Właśnie sie zastanawiałem czy zasnąłem bo byłem zmęczony czy poprostu ten dos tak na mnie zadziała. WESOŁYCH ŚWIĄT. :)

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 17 kwi 2008, 19:45 
Chłonący
Chłonący
52% następnej rangi

przed chwilą wysłuchałem .. poczatek cichy, powolny, więc dałem nawet głośno .. później jak się zmieniały dźwięki to myślałem, że zwariuję! :D momentami czułem coś jak falowanie ciała, albo kręcenie się lekkie .. przez moment miałem 'wizję', że się kręcę na karuzeli i tak lecęęę :D a potem to z gulgotaniem ten dźwięk .. czułem jakbym był w jakimś kotle, czułem takie ciepło :D ale halucynacji - jak zwykle zero .. brak .. nie ma :( po zakończeniu nagrania widziałem wszystko przez lekką mgiełkę, miałem problemy z chodzeniem przez pierwsze pare minut .. czułem od środka coś .. jakby to nazwać xD taką radość, ale nie szczęście, tylko takie wymuszone coś, co wymuszało brechtanie xD oczy jak o zł takie :o jak zwykle i zęby .. hehehe ta mina, przez kilka, może kilkanaście minut miałem na twarzy taki wielki szeroki uśmiech :D widać mi było mnóstwo zębów xP :mrgreen: <- właśnie tak wyglądałem, tylko oczy otwarte szerooko :D zrobiłem zaraz pare pompek .. serce waliło z szybkością 100 stuknięć na minutę. To tyle. Aaa i jeszcze coś xD ból głowy .. niesamowity .. wielkie zawroty głowy xP i czuję swoje półkule mózgowe, świetnie zsynchronizowane :D jakby się obróciły obydwie o 45 stopni, jedna troche z przodu po lewej, druga z tyłu po prawej .. leżałem wygodnie prosto i symetrycznie xD podsumowując: dose fajny, mocny, ocena: nawet dobry

Obrazek
Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 17 kwi 2008, 22:58 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Zróbcie tak, wsłuchajcie sie w dosa i po jego zakończeniu powiedzcie sobie że nie masz żadnej petardy... nie ma fazy, to te wasze przywidzenia znikną :) pieprzone placebo :D.
Może i to coś daje, ale nie żeby mieć halucynacje ROTFL!!! Powiem wam tak, przesłuchałem wszystkie, i podkreślam Wszystkie (na słuchawkach o częstotliwosci 6Hz do 22000Hz, w pełnym 100% skupieniu)dosery i jedynie co to małe jakieś mrowienia... wszystko to placebo;) jak chcesz sobie zsynchronizowac półkule to walnij sobie pół litra i będzie luz.
Strata czasu...

HALUCYNACJA OD DZWIĘKU!!!!!!!!! KINO :D:D:D

Jak ktoś z was zna angielski to przeczytajcie sobie to
http://en.wikipedia.org/wiki/Binaural_beats

Tytuł:
PostNapisane: N, 27 kwi 2008, 20:30 
Wprawiony
Wprawiony
80% następnej rangi

Online: 4m 51s
Hehe jeśli w to nie wierzysz to nie bierz się za to :) bo nic Ci nie da co myślałeś ze załozysz słuchawki zdejmiesz :) i już odlot nie bedziesz mogl sie opanowac itp? To jest dos :) a nie real :) wiadomo że nie będzie schizów takich jak po środkach realnych:)

Tytuł:
PostNapisane: N, 27 kwi 2008, 22:17 
Turysta
Turysta
67% następnej rangi

Właśnie przerwałem słuchanie. Trochę ciężko mi się pisze. Jakiś taki tępy się zrobiłem. Palce na klawiaturze nie współpracują. Piszę tylko dwoma. Głupkowato się uśmiecham choć sam nie wiem do czego. Czuję jak walczy moja świadomość z obecnym stanem psychicznym. Ogólnie podczas słuchania byłem taki lekko otumaniony. Nic się nie działo, trochę zdrętwiała mi prawa ręka. Gdy dźwięk zaczął narastać, chwilowo tak jakbym przysnął, zerwałem nagle słuchawki z głowy, bo ta zdrętwiała ręka chciała mnie walnąć w łeb. Ona nie była moja!!! Kurcze, jutro poprawię. Postaram się do końca, ale się przycykałem. Normalnie nie mogę pisać, trociny we łbie nie mózg...

PostNapisane: Śr, 03 wrz 2008, 14:47 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

POsłuchajcie sobie adrenochrome z piosenka Blink. :) tak zeby wam sie zgrywało. Oba rownoczesnie z tym ze adre. troche glosniej.. : ) Zajebiste uczucie. Chodz nie na kazdego działa.

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 05 wrz 2008, 14:29 
Pytacz
Pytacz
20% następnej rangi

dobree to :) chociaż przesłuchałem tylko 47%, bo nie wytrzymałem tej rosnącej częstotliwości w okolicy 45-46%. a więc tak - leżę sobie i wpatruję się w obraz na ścianie i jak zwykle transik, nic się nie dzieje aż do wspomnianego momentu... nagle zaczęło mi serce szybko bić, obraz na ścianie odlatywał, moje pole widzenia dziwnie się zniekształcało, falowało, normalnie masakra :o myślałem że zaraz coś mi się stanie, że nie wytrzymam tego ciśnienia i dlatego wyłączyłem. kiedyś całości przesłucham, chyba będzie się działo :)