Autor Wiadomość
 Tytuł: Opium
PostNapisane: Pn, 07 maja 2007, 19:18 
Administrator
Administrator

Online: 31d 23h 32m 43s
Ładnie brzmi - jak zresztą każdy plik dose :-D

Po kilku minutach słuchania poczułem "strzelanie" w zębach - tak jakby pękały, trochę to dziwne było, ale świadomość, że mam słuchawki na uszach uratowała mnie od paniki :)

Jedyne co dalej pamiętam - to dźwięk zakończenia aplikowania dose'a :-/

W dwóch słowach... zasnąłem sobie :-|

Postaram się niebawem przesłuchać ponownie dose i uzupełnić opis :-)

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 21 cze 2007, 12:55 
Pytacz
Pytacz
20% następnej rangi

Online: 0s
Ten dose jest strasznie słaby. Co innego Heroina... To dopiero towar :D Chyba moj najlepszy dose.

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 16 lip 2007, 10:08 
Skryba
Skryba
8% następnej rangi

W czasie słuchania nic szczególnego nie czułem, ewidentnie słyszałem w tle jakąś cichą muzykę, (na pewno nie było to buc z zewnątrz, bo po zdjęciu muzyka zanikała).

Po skończeniu czułem jedynie znacznie obniżone ciśnienie, miałem przez kilka minut absolutnie czarno przed oczami. Poza tym odprężenie, które spowodowało u mnie nieco poprawiony nastrój.

Spodziewałem się czegoś lepszego ;)

Obrazek
(Zrobione: -3 - 76, hollly. znalezione: 77, -4, -0, XX, ?, fake60 )

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 10 wrz 2007, 15:17 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Opium :D -> Pierwszy Dose, który na mnie zadziałał :D Matko... Jaka Jazda! Nie czuć rąk i nóg, a zamiast ust ma się banana :D Bez mojej zgody się uśmiechałem :D :D

Tytuł:
PostNapisane: So, 13 paź 2007, 10:28 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

piewszy dose podczas którego coś bardziej poczułem ale tylko w czasie odsłuchu miałem wrażenie ze moje myśli spowolniły a słowa ciagły przez pare sekund masakra dźwiek też jakby zwolnił i słyszałem każdy szczeguł i do tego jeszcze jakby co jakiś czas kolorowe swiatła przemykały mi przed oczyma ( oczywiście przy zamknietycz oczach) no i miłe dreszcze ale po zdjeciu słuchawek nic ;| wszystko ustało jedynie czułem sie lekko oszołomiony ogulnie nie było źle ale spodziewałem sie czegoś wiecej po zdjeciu słuchawek

Tytuł:
PostNapisane: So, 13 paź 2007, 11:10 
Uzależniony
Uzależniony
2% następnej rangi

Bo sie powinno czuć, ale podobno im sie więcej słucha to mózg sie przyzwyczaja i za każdym następnym razem bardziej daje dźwiękowi wbić się. A pozytym niektóre dosy na nie każdego działają, albo słabiej.

Pozdro sarna^^

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 19 gru 2007, 16:11 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Opium to pierwszy ktory na mnie zadzialał.Ale odlot usiadłem wygodnie na krzesle załozyłem słuchawki za zapuściłem sobie ten plik. Po 10min wydawało mi sie ze krzesło sie trzesie i obraca :o Ale odlot!!!Ale to nic Na 50% widzialem jakies dziwne swiatełka a pod koniec słyszałem dzwieki za budowy betoniarka walenie młotkiem,spadajace deski itp. :? Jednym słowem odlot na maxa.

Tytuł:
PostNapisane: N, 23 gru 2007, 03:10 
Pytacz
Pytacz
80% następnej rangi

U mnie przechodziły fale gorąca i mrowienie na klatce. Oprócz tego zdecydowane spowolnienie oddechu i brak władzy nad ciałem/wiotczenie mięśni.

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 04 sty 2008, 17:28 
Adept
Adept
48% następnej rangi

EDIT: O jezuśku! Myślałem, że nie działa dobrze. Ale się z kolegą zgadaliśmy i zrobiliśmy sesyjkę. Ja i on - Opium. Leżymy na łóżkach, zapalona lampka, ale ściemniona. Oczy zamknięte. Ale faza była ostra! Ja miałem tak: na początku zrobiło mi się ciepło w twarz i w ręce, potem przyszło dziwne uczucie ekstazy, tak jakbym czuł miłe łechtanie w każdej części ciała. To narastało aż przestałem w ogóle myśleć o wszystkim, nie wiedziałem ile czasu już minęło. Moje ciało stało się tak ciężkie, że nawet jakbym chciał - nie podniósłbym ręki ani nogi. Trwałem w tym uczuciu przez pewien czas, chciałem, żeby się nigdy nie skończyło. Następnie przyszło inne uczucie, tamto ciągle trwało. Poczułem taką euforię, nawet pamiętam, że się uśmiechnąłem, serce zaczęło wyrywać się z piersi i tłuc mi o żebra, chciałem już się zerwać i porównać efekty z kolegą, ale z drugiej strony chciałem, żeby to trwało. No i się skończyło. Powoli podniosłem ciężką, lekko bezwładną rękę i wyłączyłem mp3jkę. Powoli się podniosłem. Kolega też. Od razu się okazało, że czuliśmy dokładnie to samo. Potem pozostało na trochę uczucie zwiotczenia mięśni, obaj zapomnieliśmy o problemach, byliśmy radośni, weseli, chciało nam się żyć. Język też się rozplątał jak po winiaczu. Chciało się gadać dużo i szybko. Polecam zdecydowanie. Ale nie polecam słuchać jak się jest zmęczonym. Następnego dnia słuchałem też, ale zasnąłem i obudziłem się kilka godzin później.

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 25 sty 2008, 21:51 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Własnie tego słuchałem. Masakra. Zadnego krecenia zadnej baji ale troche mnie uspiło. Strasznie mnie uspiło. Ale w sumie pierwszy drg który podziałał poza quiqhappy i resetm. Mimo wszystko jak nie chcesz isc spac to nie polecam.

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 01 lut 2008, 22:03 
Pytacz
Pytacz
60% następnej rangi

8 minut temu skończyłem go słuchac, (to mój pierwszy dose), czuję się troszeczkę ociężale a jednoczesnie bardzo przyjemnie nie wiem jak to opisac po prostu tak jakoś błogo, full relax :] Chociaż w trakcie pare razy otwierałem oczy (lekki strach) i wiem że mógłby uderzyc bardziej gdybym pogłębił się w tym (baaaaaaardzo przyjemym dzwięku) Polecam.

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 05 lut 2008, 07:38 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Opium to mój drugi dose, o rany jaki wypas, najpierw czułem zdrętwienie w całym ciele i przyjemny ból w nogach. Mniej więcej w połowie zaczęło mi się wydawać, ze łóżko kręci się ze sporą prędkością - wiruje (leżałem na nim). Wirowało na zmianę w lewo i prawo to było SUPER. W tym samym czasie na mojej twarzy pojawił się banan :D Następne poczułem niebywałą lekkość w kończynach, a dokładniej w rękach. Powoli bez mej zgody zaczęły unosić się coraz wyżej. :lol: Dziś spróbuje następnych dose'ów

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 26 lut 2008, 14:02 
Szukacz
Szukacz
70% następnej rangi

przyjemnosc rozchodzi sie po ciele, oddech staje sie wolniejszy i plytszy, jednoczesnie dusza tonie w blogostanie :D a muzyka wydaje sie odleglejsza, bardziej spokojna, a zarazem wspanialsza i doskonalsza w swym wydźwięku!
bardzo miły dose, ale sluchanie za dnia moze spowodowac sennosc, uspokojenie..

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 26 lut 2008, 18:08 
Adept
Adept
0% następnej rangi

Przez cały czas było mi "przyjemnie" i tyle...

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 08 kwi 2008, 20:39 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Jestem kilka minut po odlsuchaniu tego dose'a. Jest to moj drugi przesluchany dos. Nie jest jakas wielka faza we mnie ale nie czuje sie trzezwy. W uszach slysze takie jakby sprezynki i wszystko jest podbasowane. Rzadko minimalne halucynacje, bardziej odprezenie niz zmeczenie. Jest OK ale spodziewalem sie i mialem nadzieje na cos mocniejszego ale powtarzamnie jest najgorzej i ciesze sie ze dose'y na mnie dzialaja :D
Edit: Przypomnialo mi sie ze w trakcie sluchania slyszalem w tle jakby gitare elektryczna i maly samochodzik policyjny na pilot :D POlecam. Teraz jestem odprezony, spokojny i zrelaksowany :)

Ostatnio edytowano Wt, 08 kwi 2008, 20:50 przez hermanek92, łącznie edytowano 1 raz