Autor Wiadomość
 Tytuł: Crystal Meth
PostNapisane: Wt, 11 lis 2008, 17:08 
Skryba
Skryba
4% następnej rangi

Online: 34m 36s
A więc tak ,początek normalnie,w połowie coś jak przy Qh cocaine- zacisk zębów,ciepło na twarz jak z dmuchawy ustawionej na drugi poziom grzania,końcówka-gleba na poduszke-bo siedziałem pod ścianą,nie chciało mi sie ruszyć czymkolwiek,czulem sie osowiały,nastepnie lekka euforia,wszystko.

PostNapisane: Śr, 17 lut 2010, 11:41 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Online: 0s
A na mnie to mocno zadziałało, z ty,że bez tego ścisku zębów ale euforia była, i wszystko zdawało mi się jakby żyło własnym życiem, zwykłe rzeczy którymi się na co dzień tak nie przejmujemy nagle zaczęły mieć własną tożsamość, wiedziałem co robię ale jednak.Dzisiaj budzę się, szukam kubku ze szczoteczka nie ma w szafie, patrzę a leży u mnie na biurku.. :twisted: Nawet nie pamiętam jakim cudem się tam znalazł, wczoraj pewnie podczas "jazdy" go tam dałem i nawet nie pamiętam , ze to zrobiłem.

PostNapisane: Pn, 28 cze 2010, 12:18 
Entuzjasta
Entuzjasta
36% następnej rangi

Dzis go uzywalam....nawet ok jest
Czulam cieplo w obu rekach jednak to potem minelo i wszystkie wrazenia oparly sie na prawej rece.Znowu cieplo a nawet goraco tylko ze w prawej rece.Do teraz je czuje.bol w dloni przy kciuku taki pulsujacy szczypiacy ale szybko minal.Zdretwial mi nadgarstek drugi nie tak mocno ale prawy mocno ruszyc nie szlo bylo tam tez cieplo i jakis sztywny choc wygial sie do dolu.
Łatwo sie na nim skupic.
Uspokaja wycisza daje nawet humor.Brat mi przy koncu wparlowal ui szybko wyparował.Strzelił text:"łoj" i wybiegl.Ducha obejrzal czy co?a moze nie chcial przeszkadzac?Rozbawilo mnie to.Wogole ze 3 razy mialam usmiech na twarzy.Musze dodac ze nie rozproszyl mnie a oczy na krotko otowrzylam.
Mam teraz dobry wzrok nie ma problemow ze sluchem choc w trakcie slyszalam dziweki jakby muzyka..
Głowa raz gibala sie na boli raz spadala do dolu raz do przodu.
Jak sie ruszylam sciagalo mnie na lewo lekki zawrot glowy.
Oddychalam powoli delikatnie czasem nawet zapomianalm ze odeycham choc przy tym swidrujacym dzwieku mocniej oddychalam i glebiej a moje cialo sie ruszalo razem ztym oddechem.
Prowadzilam ze soba wewnatrzny madry monolog.Madry.Mialam tez mysli ale na krotko.Nieistotne choc niektore bardzo madre i istotne.Analizalam co sie ze mna dzieje np ze jezyk przyciskam do podniebienia.
Mialam ciemnosc przed oczami potem jakies grazki ciemne czerwone a czasem blyszczace.Przez chile takie punkciki widzialam jak giwazdeczki.Odwrocilam twarz podswiadomie do swiatla do okna mimo ze bylo zachmurzone blask byl niezly.Potem sie odwrocilam.Przy koncu mialam takie blyski.To pewnie w skutek wyladowan w neuronach.
Mialam tez wrazenie ze ktos jest obok i takie cienie przed oczami jakby ktos mi przed nimi latał tam i spowrotem
teraz czuje cieplo spokouj

PostNapisane: Cz, 01 lip 2010, 13:00 
Obyty
Obyty
2% następnej rangi

Czułem tylko ciepło w dłoniach i twarzy, nic więcej.

PostNapisane: So, 13 lis 2010, 21:34 
Szukacz
Szukacz
50% następnej rangi

Na mnie ten dos podziałał niesamowicie !
Czułem jakby za ręce w górę ciągnął mnie Bóg, za nogi w dół Diabeł, a obejmował i ciągnął w tył za brzuch jakiś ktoś w masce gazowej (tzw. Słoniku).
Wszystko rozgrywało się w jakiejś nieskończenie wielkiej przestrzeni, która była bardzo gęsta, ale zarazem bardzo rzadka.
Niesamowite doznania ! POLECAM!