Autor Wiadomość
 Tytuł: Tranquil
PostNapisane: Cz, 14 cze 2007, 15:31 
Administrator
Administrator

Online: 31d 23h 31m 3s
Na początku opiszę swój stan z przed wysłychania dose.

Kolejna niedospana noc, jeszcze wczorajszy męczący trening.
Zmęczenie i niewyspanie.

Już nawet nawet zastanawiałem się nad jakąś króciutką drzemką, no ale skończyło się na tym, zę zamiast słuchać tego co podaje mi radio.

Lookam na spis tego co mam pod ręką... Tranquil... zapowiada się całkiem dobrze.

Gdzieś przy 1/3 musiałem przyciszyć, bo za głośno wystartowałem :P

Dodam jeszcze tylko, że nie słuchałem w absolutnej ciszy i skupienie.
Co jakiś czas jedynie przymykałem oczy i zanurzałem się w dźwięki.

Efekt działania był taki, że już prawie 3 godziny nie chce mi się spać i czuję energię do działania umysłowego :-D

Jak dla mnie super dose do odsłuchania po cięzkim dniu :-)

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 02 lip 2007, 17:47 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Online: 0s
bardzo ciekawy dos

powiem tak tez go nie sluchalem w pelnym skupieniu gdy go sluchalem strasznie mi bylo goraca az sie spocilem i wogole jakis strach mnie ogarnal ale jak dos sie skoczyl sciagnelem sluchawki i niewiedzialem oco chodzi taki przytlumiony jakis i wogole dziwnie po 5 minutach relaks spokoj cisza i faktycznie spac wrecz spokoj i pobudzenie polecam

Tytuł:
PostNapisane: So, 28 lip 2007, 14:00 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Witam. Jako pierwszy dose którego użyłem wybrałem właśnie ten. I również opiszę to co bylo przed.
Byłem zmulony, w lekkiej depresji, bezsenne noce, brak motywacji do działania. W nocy, zaraz przed snem zgasiłem światło, wszyscy w około spali. Wrzuciłem sobie Tranquil i zaczęło się.. Lekkie mrowienie w okolicach skroni, i wrażenie jak by mała pilka toczyła się tuż pod skurą, od szyi do stóp. Całkiem przyjemne :) więcej nie pamiętam, bo usnąłem. Obudziłem się jakieś 1,5h później wyłączyć komputer itd.. Szybciutko usnąłem i obudziłem się 2h później, totalnie wypoczęty, uśmiechnięty i zadowolony z zycia :) Tego dnia miałem iść do pracy na 12h. Wstałem i wyszedłem ciesząc ryja :)
W pracy nigdy nie szło mi tak dobrze (250% normy, przy czym 100% normy było ciężarem). Nie przejmowałem się krzywymi fazami, jakie zazwyczaj towarzyszyły mi w pracy...

Tak jak w opisie dose'a: czego on nie robi?? :D i to po pierwszym razie!

Pozdrawiam!

Ostatnio edytowano So, 28 lip 2007, 14:50 przez Draven, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: So, 28 lip 2007, 14:49 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

czepiasz się szczegułów kycy :P

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 21 wrz 2007, 12:32 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Przed dosem byłem lekko przytłoczony nadchodzącymi obowiązkami. Postanowiłem sobie coś zapuścić, żeby się uspokoić. Tranquil brzmiał interesująco.
Po wysłuchaniu tego przytłoczenie stało się mniejsze (ale nie zniknęło), uspokoiłem się... i właściwie tyle. To, co chciałem naprawić zostało trochę naprawione, ale bez bonusów.

Tak więc jest dobrze ;]

Tytuł:
PostNapisane: N, 16 gru 2007, 13:33 
Skryba
Skryba
28% następnej rangi

Hmmmm w sumie nic nadzwyczajnego - uspokojenie, wewnętrzny luz brak zmęczenia ale chęci do działania też za specjalnie nie mam, w sumie trochę się zawiodłem.

edit: okej, chęć do działania jednak jest tak po kilkunastu minutach pobudzenie i ogólnie fajny dose jednak, tylko zaraz po przesłuchaniu taka zamuła przez chwile

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 11 lut 2008, 19:30 
Adept
Adept
48% następnej rangi

EDIT: Znalazłem zeszyt z opisem doznań spisanym zaraz po wysłuchaniu.
Tranquil dose:
a) podczas słuchania:
-na początku nic
-po ok. 5 min na twarzy rozlał się szeroki, szczery uśmiech
-narastające ciepło w całym ciele
-gdy zmienił się dźwięk, uśmiech zmalał aż w końcu znikł zupełnie
-od tego momentu zapadłem w stan jakby półsnu; poprzednio trudno było mi oczyścić myśli, teraz przyszło mi to z łatwością
-umysł czysty, zero jakichkolwiek myśli
-odczucie bezpieczeństwa, ochrony
b) po wysłuchaniu:
-ogromny spokój wewnętrzny
-totalne wyciszenie
-głęboka refleksja, zaduma, zastanawianie się nad różnymi rzeczami i spojrzenie na świat z innej, głębszej strony
-chęć łagodzenia konfliktów
-spowolnione działanie, ruchy ostrożne i dokładne, delikatne
-radość nawet z najmniejszych rzeczy (radość, nie radocha)
-taki stan utrzymywał się przez ok. 2 godziny

Doznania: 7 | Dźwięk: 7 | Zgodność z opisem: 10 | Ogólna ocena: 8+

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 18 lut 2008, 15:20 
Pytacz
Pytacz
20% następnej rangi

uśmiech, radocha... ale mgła przed oczami... a po tym dosie tak mi się chciało spać że wreszcie zasnęłam na podłodze xD

Tytuł:
PostNapisane: N, 04 maja 2008, 18:59 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Wtam!
Moje wrażenia to lekkie przymulenie i wewnętrzny spokój:)

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 26 sie 2008, 10:02 
Pytacz
Pytacz
0% następnej rangi

To ja zrąbałem chyba sprawę z tym dosem. Nie dokońca wiedziałem co on robi, bo opis mi mało mówił i posłuchałem go rano. Czułem się troche wyciszony, ale tylko troche i tyle. Podczas słuchania zero efektów!

Tytuł: Re: Tranquil
PostNapisane: Wt, 22 wrz 2009, 12:17 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
18% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 14m 35s
Więc tak: w czasie słuchania od początku miałem przyspieszone tętno i lekkie pobudzenie :? Faza relaksu wchodziła wolno ale na końcu była bardzo intensywna.Podczas słuchania dosów prawie zawsze czuje jakby mną obracało albo kołysało a z tym dosem było inaczej :) i jeszcze bylo mi bardzo zimno :| Od razu po wysłuchaniu bardziej podobają mi sie kolory - zwłaszcza zielony i fioletowy :-) Kilka minut później wewnętrzny spokój i wyciszenie stopniowo narastające pobudzenie. a teraz zaczyna mi wchodzić takie jakby spowolnienie reakcji :mrgreen: :D

enchanted in Psychedelic unreality
Hypnotizing Trance rules my Mindfulness
Be Under the Influence of Big Beat's Vehemence

PostNapisane: Wt, 24 lis 2009, 09:27 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

To tak, po 1st polecam tego dos'a osobą które zaczynają swoją przygodę z i-doserem. Ja zacząłem słuchać dosów kilka dni temu, próbowalem między innymi Cliff Hanger, QuickHappy, Lucid Dream , żaden z nich na mnie nie podziałał. Wczoraj po ciężkim dniu zainteresował mnie opis tego właśnie dosta, "Tranquil" wrzucilem na mp3 i położyłem się do wyrka.

Na początku nic, pewnie dlatego że nie umiałem się kompletnie wyciszyć, potem jednak skupiłem się na dźwiękach i po chwili zaczął się efekt. Od stóp w góre rozlało się po mnie przyjemne ciepło, okryło całe moje Ciało, po chwili czułem jak bym stapiał się z łózkiem do pewnego stopnia. I w tym momęcie był już totalny odjazd, intensywnie poczułem jak moje nogi opływają ciepłe płomienie( czyłem się tak jak bym mógł ich dotknąć) naprawde bardzo miłe uczucie, czułem to tylko na nogach, prawdopodobnie dlatego żę jestem nowicjuszem i myśli co jakiś czas wybiegały za seans. Przy płomnieniach zacząłem słyszeć odgłosy świerszczy grających przy jakims stawie( widziałem te obrazy przez mgłe jakby), do tego doszły rechotania żab... bardzo odprężające... Gdy dos zaczął się wyciszać znów przepłynęła przezemnie fala gorąca i ujrzałęm "tańczące" płomnienei po środku plaży, poczym zgasły i dos się skończył.

Dos naprawde miły w słchaniu, tu mam wskazówke dla nowych. Do słuchania dosów trzeba naprawdę się wyciszyć, jest to dosyć trudne ale z czasem idzie co raz lepiej, jeszcze raz polecam wszystkim tego dosa.

Tu jeszcze takie małe pytanko odnośnie obrazów które widze. Mianowicie czy jeśli ukazują mi sie podczas słucania jakies góry czy inny kraj obraz, to mam się na nim skupić czy na dźwiękach dalej??... z góry dzięki

PostNapisane: Wt, 24 lis 2009, 15:16 
Moderator
Moderator

Online: 6h 22m 14s
Barttik napisał(a):
Tu jeszcze takie małe pytanko odnośnie obrazów które widze. Mianowicie czy jeśli ukazują mi sie podczas słucania jakies góry czy inny kraj obraz, to mam się na nim skupić czy na dźwiękach dalej??... z góry dzięki

Ja wpatruję się w obrazy . Ignoruję dźwięk dosa , zachowując pełną relaksację obserwuje co mój mózg mi przekazuje :D

Efekt dosa jak wpatruje się w obrazy nie mija :)

PostNapisane: N, 29 lis 2009, 21:51 
Moderator
Moderator

Online: 23h 8m 25s
Ten dose niesie prawdziwe ukojenie i błogostan.Po ciężkim dniu jest w sam raz
Polecam z czystym sumieniem

PostNapisane: Wt, 27 lip 2010, 12:15 
Entuzjasta
Entuzjasta
36% następnej rangi

To miało mi dac spokuj i wyciszenie??no ciekawe...
Czułam tylko lek niepokuj a nawet raz sie jednego dzwieku zlekłam.
Byłam bardzo niespokojna..
a Teraz te znie czuje spokoju ale nie ma juz lęku.
W czasie czułam również chłód na całym ciele