Autor Wiadomość
 Tytuł: AfterMath
PostNapisane: Wt, 19 cze 2007, 11:34 
Pasjonat
Pasjonat
42% następnej rangi

Online: 0s
hmm sluchalo sie calkiem przyjemnie i latwiej sie na nim skupic bo nie szumi tylko tak fajnie buczy :D
w trakcie sluchania nie trzepalo mna zabardzo, za to mialem ochote cos zrobic np nakrzyczec na moja babcie ktora cos tam robila pietro nizej :P
pozatym podczas sluchania cos mi wpadlo do ust, chyba to byl troglodyta ^^
a przynajmniej tak wysnioskowalem podczas moich snowan w ostatniej fazie tej fajnej piszczacej ale rytmy tez ma calkiem niezle
ale juz minelo dobre 5 min jak skonczylem sluchac i widze ze obudzilem sie i to niezle(tylko troche bania nawala :P), dziala jak prysznic :PP
chyba ide pocisnac troche na diabolku bo tak glupio sie siedzi przed kompem
narq!
//za duzo dzis wysluchalem xP

Tytuł:
PostNapisane: N, 16 gru 2007, 23:35 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

:mrgreen: No taaa Gót porównanie "jak porównanie"

Tytuł:
PostNapisane: N, 16 gru 2007, 23:37 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

:mrgreen: No taaa Gót porównanie. Jak przysznic. dokładnie u mnie tak samo przed słuchaniem total zamuła a po takie przebudzenie :mrgreen:

Tytuł:
PostNapisane: N, 06 lip 2008, 09:38 
Pasjonat
Pasjonat
34% następnej rangi

Z wszystkich dosów, ten zadziałał najmocniej, był po prostu odlot.
Niespodziewałem sie takiego działania. Wieczorkiem zapusciłem sobie gdzie o 22 fazy były w czasie dosa, a po dosie najwieksza faza z oczami , miałem wrażenie że jedno oko mam otwarte na maxa a drugie zamkniete, zacząłem widzieć jak w oobe, myślałem że trace świadomośc. Przerwałem ten stan. Odlot. I jeszcze wszystkie dźwięki były basowe - jak powiedziałem sam do siebie słowo to mówiłem oogromnym basem :D

Obrazek

Tytuł: Re: AfterMath
PostNapisane: So, 14 lut 2009, 20:54 
Adept
Adept
44% następnej rangi

Co ranek słucham sobie tego dosa przed szkołą, czuję się po nim niesamowicie. Mimo, że mnie nosi, wszystko doskonale pamiętam. Będąc pod jego wpływem zająłem 2 miejsce w konkursie biologicznym :D
A w ogóle , to witam wszystkich jako nowy user.

PostNapisane: Pt, 13 mar 2009, 19:24 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

ja po tym na początku nic nie czułem później gdy zaczęło intensywniej wibrować nagle coś we mnie wybuchło i zaczołem się śmiać śmiałem się bez końca nie moglem przestać i tak przez 15 min później miałem ciągle dobry humor i uśmiech na twarzy jak nigdy fajne uczucie:D

PostNapisane: Pn, 16 lis 2009, 21:10 
Bywalec
Bywalec
12% następnej rangi

Online: 48s
Fajnie się mówi jak leci dos :D . Co do działania to drętwienie kończyn i ciepło w okolicy brzucha. Po zakończeniu lekka zamuła.

PostNapisane: N, 29 lis 2009, 21:57 
Moderator
Moderator

Online: 23h 8m 25s
Niestety ten dos na mnie nie zadziałał (jak wszystkie "deltowe" zresztą)
Tylko pod koniec czułem się jakbym przedawkował Viagrę (LOL)
i nie dałem nawet rady się odlać ;p

PostNapisane: Pn, 14 cze 2010, 13:52 
Entuzjasta
Entuzjasta
36% następnej rangi

Ten dos wymiata tego to ja sie nie spodziewalam!!!Mało mnie nie zmiotl z powiekrzchni i to na koncu wtedy gdy myslalam ze juz odpusci...
ten dos nie odpuszcza a jesli nawet to na chwile
Gdzies tam swedzialo klulo cos zabolalo...
Były łzy pod powiekami ale u mnie przy dosach to normalne!
Mialam omam sluchowy tak jakby grala fajna skonczna piosenka typu disco z pola a potem przemienila sie naturalnie w jakas z muzyki powaznej juz nie pamietam co...zaczelam sie jej przysluhiwac nagle znikla..
Fajny dziwk takie buczenie potem tak jakby pilka sie w tenisie odbijala tak sie dziwk odbijal czasem przyspieszal.
Czulam przy koncu jak dzwiek przechodzi mi przez glowe oczy uszy i mózg.Swidruje i pulsuje.Nawet dusza chciala krzyczec ale nie moglam.To dusza bolala nie cialo.A przez glowe przeplywala energia dzwieku.Cos niesamowitego.Wierci czlowieka.Chialam ale nie umialam sie od tego uwilnic przerwac sie chcialo ale nie umialo.Nawet otworzylam usta.
Na koncu oddychac nie szlo gdy ten ostatni dziw3k sie zaczal przyspieszyl byl mocniejszy wzielam oddech otwoerzylam usta ale pare min jakbym sie dusila i malo sie nie udusilam bo nie umialam spuscic tego powietrza.Potem byl szybki oddech zawsze byl jak przyspieszalo.
Oddychalo sie w zasadzie powoli dosc gleboko tylko na koncu jak pisalam juz ciezko bylo a potem przyspieszylo.
Czulam jak dretwieje mi lewa reka jak przez moje rece przeplywa energia cieplo.Spocily sie.czulam jakie sa cieple.
Przy ostatnim ataku spo9cila mi sie glowa i rece.
Moje serce szybko bilo i mocno.czulam jakby koszula pulsowala moje cialo pulsowalo potem w jeden rytm z sercem.
Potem zle slyszlam w lewym cisnienie w prawym jakby woda bombelki tak tez brzmial moj glos.
A potem zmeczenie ale i energia w sobie i humor
POlecam bo daje ostre wrazenia
Ciezko tu to opisac nawet polowy z tego nie opisalam co sie dzialo..dzis dopiero bo teraz dopiero jestem w stanie o tym pisac.Wczoraj nie umialam..

PostNapisane: Pt, 20 sie 2010, 20:33 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Shira10121985 napisał(a):
Ten dos wymiata tego to ja sie nie spodziewalam!!!Mało mnie nie zmiotl z powiekrzchni i to na koncu wtedy gdy myslalam ze juz odpusci...
ten dos nie odpuszcza a jesli nawet to na chwile
Gdzies tam swedzialo klulo cos zabolalo...
Były łzy pod powiekami ale u mnie przy dosach to normalne!
Mialam omam sluchowy tak jakby grala fajna skonczna piosenka typu disco z pola a potem przemienila sie naturalnie w jakas z muzyki powaznej juz nie pamietam co...zaczelam sie jej przysluhiwac nagle znikla..
Fajny dziwk takie buczenie potem tak jakby pilka sie w tenisie odbijala tak sie dziwk odbijal czasem przyspieszal.
Czulam przy koncu jak dzwiek przechodzi mi przez glowe oczy uszy i mózg.Swidruje i pulsuje.Nawet dusza chciala krzyczec ale nie moglam.To dusza bolala nie cialo.A przez glowe przeplywala energia dzwieku.Cos niesamowitego.Wierci czlowieka.Chialam ale nie umialam sie od tego uwilnic przerwac sie chcialo ale nie umialo.Nawet otworzylam usta.
Na koncu oddychac nie szlo gdy ten ostatni dziw3k sie zaczal przyspieszyl byl mocniejszy wzielam oddech otwoerzylam usta ale pare min jakbym sie dusila i malo sie nie udusilam bo nie umialam spuscic tego powietrza.Potem byl szybki oddech zawsze byl jak przyspieszalo.
Oddychalo sie w zasadzie powoli dosc gleboko tylko na koncu jak pisalam juz ciezko bylo a potem przyspieszylo.
Czulam jak dretwieje mi lewa reka jak przez moje rece przeplywa energia cieplo.Spocily sie.czulam jakie sa cieple.
Przy ostatnim ataku spo9cila mi sie glowa i rece.
Moje serce szybko bilo i mocno.czulam jakby koszula pulsowala moje cialo pulsowalo potem w jeden rytm z sercem.
Potem zle slyszlam w lewym cisnienie w prawym jakby woda bombelki tak tez brzmial moj glos.
A potem zmeczenie ale i energia w sobie i humor
POlecam bo daje ostre wrazenia
Ciezko tu to opisac nawet polowy z tego nie opisalam co sie dzialo..dzis dopiero bo teraz dopiero jestem w stanie o tym pisac.Wczoraj nie umialam..

Na Cb kurde wszystkie działają;P

PostNapisane: Pn, 27 wrz 2010, 20:47 
Entuzjasta
Entuzjasta
88% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 28m 40s
myślałem, że ten dos nie zadziała tak jak inne, które słuchałem a było ich już z 8... to przejdźmy do tego co sie wydarzyło podczas słuchania.

Zgasiłem światło w pokoju i się położyłem na łóżku w pokoju. Było dość gorąco. Przez pierwsze 5 minut nic kompletnie, ale po 10 minutach moje ciało zdrętwiało i tak jakbym na chwile odleciał ale to na jakieś 30 sekund. Po tym zdarzeniu byłem u siebie w pokoju gdzie leże i nagle odleciałem z niego nad dom i szbyko znalazłem się w kosmosie tuż nas samą Ziemią i znów drętwienie i też gdzieś 30 sekund. Po tym też miałem jakieś przebłyski światła i za 10 minut coś rewelacyjnego a za razem strasznego. Najpierw był cichy pisk i zaraz to rosło moje oczy zamarły w ciemności nie było tak jak to zawsze jest gdy zamykamy oczy tylko takie czarne wszytko a po środku taka szara kropka ledwo widoczna moje ciało znów zdrętwiało i sie przestraszyłem ale pomyślalem słucham dalej to tylko dos. słucham słucham i jakby mnie coś wyrwało i zerwałem słuchawki z uszu i zaświeciłem światło i usiadłem do komputera. przez 5 minut miałem straszne uczucie zimna i miałem drgawki. to jest 1 dos który na mie zadziałał! nareszcie :D POLECAM! :yes: :yes2: