Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: LSD
PostNapisane: Pn, 11 cze 2007, 22:09 
Pytacz
Pytacz
20% następnej rangi

Online: 0s
wiec tak załączyłem sobie położyłem się w łóżeczku, włączyłęm tylko mała lampeczkę i odpaliłem LSD. słucham i słucham hmm i jakby to powiedziec watpie aby to co ja miałem miało coś wpólnego z LSD. coś mi na uszy padło i teraz pisząc kommenta słyszę pracę kompa jakbym siedział na jakimś statku kosmicznym eh pewnie zarz przejdzie, a tak ogolnie to żadna rewelacja, wole już Marihuanę. Jakby ktoś coś po tym miał to prosze o skomentowanie.a i jeszcze humor mi się max poprawił dodam też że jest godzine 23:10 i wogóle nie czuję się zmeczony, a wcześniej owszem, może to dlatego bo przywaliłem sobie dzisiaj niezłą dawkę tych mózgotrzepów :P

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 15 cze 2007, 15:14 
Szukacz
Szukacz
0% następnej rangi

Na mnie też niestety nie działają żadne z tych halucynogennych (może zbyt wiele już zażyłem w realnym świecie :D ). Poza tym wydaje mi się, że do tychże dragów trzeba mieć na prawdę wyczesane słuchawy. Nie wiem sam, na razie na takie mnie nie stać.

Tytuł:
PostNapisane: So, 16 cze 2007, 23:11 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

No ja powiem że był to mój pierwszy dose poprawnie przesłuchany. Słuachełem wcześniej dwóch (marijuana i peyote) ale raz mi wszedł stary do pokoju potem stara i nic nie było. Myślałem że to dlatego ale LSD wysłuchałem w 90% prawidłowo i NIC :x , wezme se jeszcze przed snem LD i zobacze bo jak narazie to dla mnie jest lipa to wszystko.

Tytuł: lsd
PostNapisane: N, 17 cze 2007, 11:19 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Witam,
wczoraj słuchałem LSD i powiem wam,ze w połowie poczułem sie dziwnie,czułem sie jakbym był w jakies trumnie i ktos chciał mi przepiłowac brzuch.W okolicach brzucha czułem skurcze oraz sie bałem.
Polecam !:D

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 20 cze 2007, 16:57 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Słuchałem dzisja LSD i powiem ze nic niezwykłego to dópi kiedy powiedziałem cos sam do siebie. Ohoho co za jazda słyszałem wszystko w takim zaczepisty sposób. Nazwałem to efekto bąbla ponieważ wszystki dźwięki jakby bulgotały
Szczerze polecam

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 15 paź 2007, 20:33 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

ja przed chwila sluchalem lsd i zastanawiam sie czy aby na chwilke nie przysnalem;] ale ogolnie efekt kiepski - przech chwile bable, obraz mi moze przez minutke zafalowal a teraz jakis taki przestrzenny sie zrobil ale ogolnie slabizna :(

Tytuł:
PostNapisane: N, 11 lis 2007, 13:11 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

lekkie falowanie obrazu wystąpiło, wyostrzenie kolorów jak najbardziej, czyli efekty są ale żeby od razu to było dla mnie lsd to bym nie powiedział, raczej takie subtelne, nazwałbym to sceletium tortuosum (kto sie orientuje to wie:) )spróbuję raz jeszcze bo dosyc ciekawie się zapowiada:)

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 07 gru 2007, 07:36 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Ja wczoraj wieczorkiem okolo godziny 22 opaliłem lufe po ganji i sciagnalem dwa duze buchy i pare malutkich. Na początku nic nie czułem. Poszedłem sie wysikać i umyłem ręce. Wtedy sie zaczęło. Woda bardzo mi podkręciła. Obmyłem sobie twarz wodą i bardzo mi sie to podobało. Położyłem sie do łóżeczka i właczyłem sobie LSD. Podziałało na mnie to ;p Miałem jakies wyrazniejsze mysli, takie zywe niekiedy obrazy, ten dziek dziwnie sie jakby zmienial a po chwili zauwazalem ze ciagle leci to samo, czułem swiat ciałem xD serio, czulem jakby energie czy cos, mialem takie wrazliwe cialo, Co sie tam dzialo jeszcze to nie pamietam, ale podziałało. Kiedys sluchalem LSD bez palenia, na trzezwo ;p to po paru minutach spojrzalem pod biurko od kompa i przestraszylem sie bo zobaczylem duzego pająka, a po chwili zauwazylem ze to swiatlo tak jakos dziwnie pada xD

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 28 gru 2007, 04:31 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Powiem wam tyle ;) Wypiłem przed tym piwo jak to Wlączylem :)
To Mialem taki odjazd ze film mi sie urwal ;P

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 18 sty 2008, 18:34 
Adept
Adept
48% następnej rangi

LSD nie powinno wywołać halunów, bo:
Wikipedia napisał(a):
LSD często błędnie określane jest jako halucynogen, jednak substancja ta, podobnie jak większość psychodelików nie wywołuje halucynacji, czyli obrazów nieistniejących obiektów, tylko zmiany w postrzeganiu psychicznym i zmysłowym.

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 25 sty 2008, 13:59 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Online: 17m 52s
http://gotorion.com/orion/videos/acid.mov - filmik o tym jak jest po kwasie

Tak to powinno wygladac czy ktos mial taka faze ??

Tytuł:
PostNapisane: N, 03 lut 2008, 18:04 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Co prawda słuchałam przez głośniki, ale efekt był niesamowity, mimo iż tylko do 50 % doszłam.. o.O Boję się pomyśleć co by ze mną działo się, gdybym dotrwała do końca xD Lezałam sobie spokojnie na łóżku, LSD dosyć głośno puszczone. Co chwilę zamykałam i otwierałam oczy, aż wkońcu wzrok wlepiłam w suszarke z praniem przede mną... Najpierw widziałam je tak jakby trochę.. w trójwymiarze, potem zaś mimo, iż głową nie poruszałam - zdawało mi się, że ciuchy się..huśtają na boki xD Oprócz tego nic, więc po tych 50 pr. niecałych wyłączyłam sądząc, że nic więcej się nie będzie działo. Spokojnie usiadłam do komputera, do pokoju weszła mama.. Jak ją zobaczyłam, wpadłam w taki brecht że szok! Ona oczywiście zaczęła mnie pytać, co mi jest. Próbowałam odpowiedzieć, ale śmiech mi to uniemożliwiał, a dodatkowo, ... zdrętwiały nieco język o.O Nie sądziłam, że choćby śmiech to we mnie wzbudzi, a co dopiero, by na jakąkolwiek część ciała działało..

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 12 lut 2008, 18:12 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

ludzie co wy mowicie lsd to nie jest kwach i niema po tym halonow tylko zmiany jakies tam nieznam sie. za to dos acid to jest kwas i potym sa niezle haloony polecam

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 14 lut 2008, 14:04 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Ermorg napisał(a):
ludzie co wy mowicie lsd to nie jest kwach i niema po tym halonow tylko zmiany jakies tam nieznam sie. za to dos acid to jest kwas i potym sa niezle haloony polecam

Wlasnie ze lsd to jest kwas... poczytaj na wikipedii ...

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 15 lut 2008, 16:20 
Adept
Adept
48% następnej rangi

LSD - dietyloamid KWASU lizergowego. Niech nikt nie ma wątpliwości.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona