Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So, 25 sie 2007, 05:42 
Bywalec
Bywalec
12% następnej rangi

Online: 0s
xadero napisał(a):
oraz jak samemu wprowadzać się w takie stany.

Obudzić sie po dwóch trzech godzinach snu;p ale to chyba jasne bo ktoś juz pisał o tym wyżej;]

Tytuł:
PostNapisane: So, 25 sie 2007, 09:30 
Pytacz
Pytacz
60% następnej rangi

Drodzy moderatorzy jak kolego troszkę offtopowo pyta to mu odpowiem:) Jak po prostu obudzisz się po kilku godzinach snu to organizm automatycznie przejdzie przez alfa i stanie w beta także to nie o to chodzi;]

Tytuł:
PostNapisane: N, 23 wrz 2007, 20:16 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

świetny dose idealny na naukę przed sprawdzianem :D

Obrazek

www.gimpuj.info --> Najleprza stronka poświęcona gimpowi

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 10 paź 2007, 19:58 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

ja dzisiaj go sobie zapodałem i na efekty poczekamy do jutra (mama na myśli ocene). przy słuchaniu czułem lekki ból głowy i raz miałem skurzcz wszystkich kończyn.

Tytuł:
PostNapisane: N, 14 paź 2007, 15:07 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

jestem pod duuzym wrazeniem dosa bo to pierwszy jaki na mnie zadzialal :D podczas sluchania mialem wrazenie jakbym caly zdretwail i nie czolem rak, a po przesluchaniu to jak juz ktos pisal- ziewanie itp ale umysl swiezy :) lece konczyc slowka z niemieckiego poki dose jeszcze na mnie dziala :D ale ogolnie polecam, a na efekty przyjdzie czas jutro(w postaci oceny z odpowiedzi) ;-)

a juz myslalem ze i-doser to lipa :lol:

Tytuł:
PostNapisane: So, 08 gru 2007, 13:03 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Theta to mój pierwszy dose, 5min temu skończyłem słuchać. Wrażenia: podczas słuchania miałem zamknięte oczy i wciąż miałem wrażenie, że drzwi do mojego pokoju się otwierają xD lekki niepokój, ale potem się mocno skoncentrowałem, powieki zaczęły mi się zapadać coraz głębiej i głębiej widziałem coraz to ciemniejszy obraz, straciłem czucie w palcach, jakbym ich zupełnie nie miał, a miałem je splecione ze sobą. Traciłem czucie w reszcie ciała, powieki zaczęły mi się same lekko otwierać (total relax). Potem czułem, że muza mnie coraz bardziej wkręca, miałem wrażenie, że lecę jakimś F14, później byłem w górach i dotykałem jakiejś skały - była strasznie zimna.

Po przesłuchaniu: czułem, że mi się kręci w głowie, ale nic mnie nie bolało, moje ruchy były nieco falujące i wciąż słyszałem tą muzę xD teraz dopiero, jest już normalnie. Nie czuję jednak jakiejś super koncentracji, czy chęci do nauki, ale czuję tego lekki przypływ i zaraz sprawdzę jak to się ma do praktyki, muszę się nauczyć chemii - definicje i zadania.

Zdam sprawozdanie jak mi poszło :D

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 22 sty 2008, 09:20 
Adept
Adept
48% następnej rangi

Theta jest bardzo dziwna moim zdaniem. Dziś mam spr z geografii, więc sobie wczoraj słuchałem. Podczas słuchania byłem maksymalnie odprężony, oczy mi się kleiły tak jakbym miał zaraz zasnąć. Po wysłuchaniu miałem taki rozmyty obraz i czułem mój mózg w czaszce (fajne uczucie). Potem od razu wziąłem się do nauki. Muszę przyznać, że teraz większość z tego, czego się uczyłem, pamiętam, ale może to autosugestia. Nie wiem, dziś spr, zrobię edita.
EDIT: Ze sprawdzianu 4. Szkoda, że kułem się tylko z zeszytu.

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 06 lut 2008, 12:39 
Szukacz
Szukacz
70% następnej rangi

Ja wykorzystałem thetę w dwóch przypadkach: podczas sluchania pisałem prace na komputerze, i szło mi to o wiele szybciej, skupienie było dużo lepsze; drugi raz sluchalem zaś thety przed pojsciem spać i cudownie mnie wyluzowała i uspiła (choc myślałem, że nie będę mógł wcale spac) :lol:

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 11 kwi 2008, 19:26 
Chłonący
Chłonący
52% następnej rangi

ja przy thecie mam dziwne odczucia .. pierwsze 15-20 minut słuchania w absolutnej niemal ciszy, z mało którym dosem mam takie skupienie .. czułem przepływ tych fal na mózgu :) potem chwila nudy, troszkę na siłe starałem się nie odrywać od dose'a a potem straciłem jakby świadomość tego, że słucham .. podobnie jak przy delcie - zorientowałem się, że dose się skończył dopiero 10-15 minut po zakończeniu dose'a :D teraz strasznie boli mnie głowa .. mam też kapcia w ustach :roll:

Obrazek
Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 11 kwi 2008, 19:29 
Implodator
Implodator
41% następnej rangi

Online: 24m 12s
pawelg napisał(a):
teraz strasznie boli mnie głowa .. mam też kapcia w ustach :roll:

Może nie słuchałeś thety tylko przypadkowo włączyłeś alcohol XDD

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 11 kwi 2008, 19:37 
Chłonący
Chłonący
52% następnej rangi

hmm.. niech pomyślę .. nie pamiętam :D:D:D :roll:
zaraz mi łeb pęknie .. zaraz się kładę spać .. i nawet nie liczę, ani nic, tylko po prostu się kładę, 3 godziny wcześniej niż zwykle i idę spać xD może bd miał jakieś LD, theta podobno pomaga

Obrazek
Obrazek

Tytuł: Re: Theta
PostNapisane: Wt, 28 paź 2008, 19:25 
Wprawiony
Wprawiony
80% następnej rangi

pierwszy dos ktory wziałem ;] i nadzwyczajne efekty.. tak mnie teraz ten i-dozer wciagnal ze nawet na lekcjach mi sie chce sluchac xD
a wiec.. na poczatku te mrowienie.. potem cierpniecie.. potem paraliz czesciowy.. jak ktorys kolega u gory pisał.. rece mialem splecione.. ale tego nie czulem... na dodatek dreszcze mnie łapały... potem zacząłem miec jakies zwidy.... czarne duchy wlazily mi do pokoju, wtf? potem widzialem jak niebieska kometa rozwala planety... noo i dalej, gdzies z 20min nie pamietam... cos mialem.. o czyms rozmyslalem ale mialem pustke.. nawet se nie wyobrazam co to moglo byc.. obudzilem sie z transu 2min przed koncem bo mi sie monitor wlaczyl z wielkim trzaskiem... odrazu na nogi podskoczylem xD po sesji juz tylko ciagle dreszcze mialem.. i takie fazerskie uczucie... :)

polecam od tego zaczynac ;>

PostNapisane: Wt, 03 mar 2009, 00:16 
Adept
Adept
44% następnej rangi

Właśnie pod wpływem tego dosa piszę wypracowanie...
Ale weny dostałem, niezły O/C dla mózgu.

PostNapisane: N, 22 mar 2009, 18:06 
Szukacz
Szukacz
10% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Byłem po tym dosie bardzo ospały i zrelaksowany,a podczas słuchania tak się mocno zrelaksowałem że aż mi się czasami dźwięk urywał ale to bardzie po połowie.

PostNapisane: N, 22 mar 2009, 20:06 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Ja uparcie słuchałem tego dosa, a mój brat marnował czas grając na komputerze :D
Podczas słuchania myślałem "Heh, też mi efekt, nic nie czuję", ale po wysłuchaniu całego czułem się jakbym się świeżo obudził z 10 godzinnego snu. :]
Naprawdę polecam do relaksu, chociaż do nauki też się nadaje.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona