Autor Wiadomość
 Tytuł: Hash
PostNapisane: So, 09 cze 2007, 14:31 
Szukacz
Szukacz
40% następnej rangi

Online: 0s
Wczoraj wieczorem zapodałem Hash :)
Położyłem się wygodnie na wyrku,w ciemnym pokoju w zupełnej ciszy :-)
Leże i słucham .... Mineło jakieś 10 - 15 min i strasznie zaczeło mi walić szybko serce,ciśnienie znacznie podskoczyło do góry,zaczełem się pocić,kończyny drętwiały.Następnie po tym zrobiło sie miło i uśmieszek na twarzy,nie mineło 5 min a zaczełem sie śmiać sam do siebie tak z 10 min :lol: .Pod koniec ok,40 min wydawało mi się że jade maluchem :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 14 cze 2007, 19:03 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

czy on jest dobry jak na pierwszy dose?
Bo się go trochę boje ;dd

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 14 cze 2007, 19:38 
Administrator
Administrator

Online: 31d 23h 31m 3s
Skoro się boisz, zapuść sobie coś spokojniejszego, gdzieś na forum była już o tym mowa... poszukaj, albo wkleje linka jak znajde

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 18 cze 2007, 08:46 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Witam, jestem nowym uzytkownikiem tego forum. Powiem wam ze zaciekawil mnie dose "Hash", niestety musze was zmartwic tym ze wcale do tego nie potrzebne są sluchawki. Ja mam dosc dobre sluchawki ale niechcacy pewnego dnia wcisnalem wejscie do srodka ;)... Wracajac do tematu postanowilem wyciszyc sie, polozyc sie na łóżku i puscic dose "Hash" na głośnikach... Odczucia sa rewelacyjnie, po 1 chęć smiania się ( Lepiej sluchac tego z kims gwarantowane dobre smiechy ), po 2 uczucie luzu, po 3 takie mile rozkojarzenie... :) Naprawde dose "Hash" jest fajna zabawą. Polecam

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 18 cze 2007, 14:57 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Mi masakrycznie zdrętwiały ręce xD
I uczucie mrowienia... :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 18 cze 2007, 15:06 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Moze mi ktos podrzucic linka do Hasha bo cos nie moge znaleźć. Bardzo bym prosił

już Cię rzucam / kycy

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 20 cze 2007, 09:41 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

a mnie przy 27% brzuch boli i całyczas mam wrażenie że telefon dzwoni :D

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 21 cze 2007, 19:17 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Mnie w czasie słuchania załączały się w głowie jakieś scenki, z których się śmiałem, po pewnym czasie wydawało mi się, że ktoś gra na pianinie, ale po wsłuchaniu się w dose"a to przechodziło. Kiedy już wysłuchałem całe przyszło jakieś 5min całkowitego otępienia, zawieszałem się na byle czym, strasznie zaciekawiły mnie obrady sejmu w telewizji :D
Potem to minęło i przyszedł świetny humor i śmiech, śmiałem się np, bo ktoś ma dziwny wyraz twarzy. Następnie (po jakiś 20min) i to przeszło i pozostał już tylko luz na całe popołudnie.
Świetny dose, po prostu świetny.

Tytuł:
PostNapisane: So, 23 cze 2007, 08:12 
Skryba
Skryba
8% następnej rangi

Absolutna jamajka, w połowie słuchania dosa wkręciła mi się piosenka Boba Marleya i towarzyszyła mi jeszcze pare godzin :D. Polecam

Tytuł:
PostNapisane: N, 15 lip 2007, 19:25 
Szukacz
Szukacz
30% następnej rangi

Bardzo dobry dose. Po jego wysluchaniu czulem sie jakbym wypalil sporo haszu. Efekt byl identyczny i trzymalo mnie ponad 3 godziny :) Polecam !

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 16 lip 2007, 00:27 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

Online: 12d 45m 17s
Bede musial sprobowac, bo wynika z waszych opinii, ze fajny jest, jak sprobuje, to zdam relacje. :D

"Jeśli w ogóle istnieje Bóg, to przy tworzeniu świata nie miał zbyt dużo do roboty" - Stephen Hawking

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 02 sie 2007, 09:47 
Obyty
Obyty
2% następnej rangi

Nie działal :roll:

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 05 paź 2007, 23:16 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Jestem nowy ns forum , ale jestem po dosyc pokaznym stazu na i doserku , dzis zapodaje hash , jutro opisze jak było .............. a mzoe jeszcze dzisiaj ? :D:D:D :twisted: \m/ ^^ \m/ peace.......

Tytuł:
PostNapisane: N, 14 paź 2007, 21:51 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Hiya, witam z tego co piszecie to wrażenia jak po hash'u warto chyba spróbować zamiast palić xD.

Ups, przepraszam xD to już nie proszę o darmowe dos'y :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 19 lis 2007, 18:33 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

przez godzinka sprobowalem hashu, cos niewyobrazalnego co takie cos moze zrobic z czlowiekiem

wlaczylem wyciemnilem pokoj, zostawilem tylko lekko uchylone drzwi na korytarz, zeby miec troszke swiatla przymknalem oczy i sie zaczelo, na poczatku kompletnie nic, mysle co jest, beznadziejne to, nic nie warte ialem juz wylaczac, bylo okolo 7-8 minuty, i wtedy sie zaczelo, naagle czuje ze cos sie dzieiej ze mna ale nie wiem do konca co, otwieram oczy, sufit faluje, wiec slucham dalej moze zadziala, przyszedl lokator do domu, i cos mowi do lokatorki (na korytarzu) slusze go, nie slysze dokladnie co mowi ale czuje jego glos, nagle slysze zamiast jego glosu niewyobrazalny jek, jakby ktos probowal mowic ale mial zaszyte usta, wystraszylem sie wzialem zdjalem sluchawki rzucilem je o ziemie, zawiesilem sie w jednym punkcie, i wtedy sie zaczelo poszedlem do kuchni, masakryczny atak smiechu przez 15 minut, nie wiedzialem co sie dzieiej smialem sie z niczego np, ze herbata jest w kubku, patrzylem na lokatora, smialem sie z jego mowy, (troche znieksztacona byla) zaczelo schodzic po 20-25 minutach:D

ja tego przesluchalem okolo 20-25% a co dopiero by sie dzialo po 100% pewnie odlecialbym na ksiezyc!!! :D lokator mowi ze tez chce sprobowac :D

polecam na mnie dziala w 100%!!!