Autor Wiadomość
 Tytuł: Kava
PostNapisane: Pt, 30 maja 2008, 19:44 
Przesiąknięty
Przesiąknięty
96% następnej rangi

Online: 32m 26s
Przesłuchałem go przed snem :D Nie mogłem usnąć przez całą noc, więc wstałem i chodziłem po domu tak "o" :)
Polecam dosa, bardzo, bardzo pobudza ;)

Tytuł:
PostNapisane: N, 29 cze 2008, 21:58 
Skryba
Skryba
12% następnej rangi

Online: 0s
a na mnie jak "prawie zawsze" nic a nic :x spróbuje może kiedyś jeszcze raz :)

8-piwo Gleeeba..........

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 07 lip 2008, 16:33 
Obyty
Obyty
2% następnej rangi

Mnie też pobudził, powiem szczerze, ten dose jest dobry :D

Tytuł: Re: Kava
PostNapisane: Wt, 20 sty 2009, 20:18 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Może was zmartwię, ale to pokazuje moc idosera bo to nie kawa tylko kava(kava kava), próbowałem prawdziwej Kavy Kavy, i na pewno nie pobudza, znosi zmartwienia lekko kreci w głowie, i trudno się chodzi(za dużo wziąłem), ogólnie chłopaki autosugestia power.

PostNapisane: Cz, 22 sty 2009, 21:44 
Przesiąknięty
Przesiąknięty
96% następnej rangi

Online: 32m 26s
Nie ;) To była sesja w której ja nie wybrałem dosa, a nawet nie wiedziałem jak się nazywa. Pobudziło mnie, a kłopotów z chodzeniem nie miałem. Jedynie takie lekkie kręcenie w głowie, ale to po każdym dosie tak mam. ;) Więc nie autosugestia.

PostNapisane: So, 24 sty 2009, 19:29 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

jabolewski napisał(a):
Może was zmartwię, ale to pokazuje moc idosera bo to nie kawa tylko kava(kava kava), próbowałem prawdziwej Kavy Kavy, i na pewno nie pobudza

E... Masło maślane? xD

Co do tematu - przesłuchałam w całości, w ciszy i spokoju... No i niewiele poczułam. Zacznę od tego, że rano byłam strasznie niewyspana. Po poługniu zaczęłam szukać jakichś ciekawych dose'ów, ale padło na ten. Po tych 30 minutach powieki miałam tak samo ciężkie i zaspane, jak wcześniej, ale moje oczy dostały jakby... powera, przestały boleć i w ogóle... Sprubuję jeszcze raz, tylko że tym razem nie będę robić nic innego :)

Edit:
Słuchałam dziś jeszcze raz, chwilę po obudzeniu... Wszystko w miarę ok, ale cholernie bolą mnie oczy i widzę przed nimi takie plamy, jakbym długo patrzyła w słońce, aż ciężko mi pisać, bo połowy tekstu nie widzę :(

PostNapisane: Cz, 19 lis 2009, 15:56 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
18% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 14m 35s
Kava mnie nie pobudziła ale lekkie zawroty miałem :) Widzenie lepszej jakości (jaśniejsze wszystko).Podczas sesji prawie usnąłem, bardzo dużo hipnagogii i przy tym świadomość że się coś widzi przez zamknięte oczy, całkiem nieźle :)

enchanted in Psychedelic unreality
Hypnotizing Trance rules my Mindfulness
Be Under the Influence of Big Beat's Vehemence

PostNapisane: Cz, 19 lis 2009, 20:19 
Skryba
Skryba
96% następnej rangi

Przesłuchałem i niestety zero efektu... jutro spróbuję znów :)

PostNapisane: Śr, 09 cze 2010, 17:45 
Entuzjasta
Entuzjasta
36% następnej rangi

Nic mi sie nie chce.Wszystko mi obojetne.Kompletnie nie mam uczuc i mysli.Nawet mi sie ziewa..humor taki niezidentyfikowany.3 smiechawy a tak to cisza spokoj.Tylko tyle ze nie mam problemow.Niby spokojna bez problemow zoobojetniala a jednak niecierpliwa zeby miec cos juz teraz...Nic nie boli cieplo mi.Nie chce mi sie spac choc oczy parza.
W trakcie mrowienie reki prawej.Tak jakby w pewnym miejscu zacisnela mi sie metalowa bransoletka na brzegubie.Spocily mi sie dloznie.przeszlo przez nie przyjemne cieplo raz przez twarz.
Na szyi czulam jakby mnie tkos m,usnal zimna slomka hehe a potem jakbym miala ja wokol szyi.
Malutenke krotkie dresczyki w glowie.Blaski przez oczami takie szybkie blyski a wczesniej w lewym oku blysk pulsacyjny a tak to jasno.
Schiz ze slysze kroki w obuwiu na obcasu.Jakby ktros masowal glosnik.
A taki najlepszy to biurko mi sie ruszalo i trzeszczalo.Sie przykelilam do niego i nie moglam odlepic glowe i cialo ciagnelo do dolu czasem puszczalo.potem sie odkleilam jakby z jakiegos lepu.
Glowa sie krecila.Ciezka jakby ktos mi olowiu nasypal po tez a potem minelo
Jeden wielki puls ciala od serca wziety.Seerce czulam.powolny oddech do teraz.Teraz serce juz powli bije normalnie.
Gdzies tam uklucia jak strzykawka.Po plecach raz jakby mnie tkos drapal.Czasem ból w formie pusu lub ucisku.
Pulsowala i bolala mnie szczeka
Chcialam tego dzieku mile..a potem mnie wchlonelo..nie tak jak w opium ale troche tak
Czasem czulam jakby lek niepokuj.Raz radosc a potem dziwne swdzenie w sercu i uczucie..nie wiem co to

PostNapisane: Śr, 09 cze 2010, 19:28 
Pasjonat
Pasjonat
28% następnej rangi

Online: 1d 6h 59m 35s
.

Ostatnio edytowano Śr, 19 sty 2011, 18:27 przez Marchew, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Cz, 10 cze 2010, 11:34 
Entuzjasta
Entuzjasta
36% następnej rangi

Nie doly ja doly mialam przy prozium
Tez czules ta pustke w sercu i w glowie??zero mysli i uczuc
Jedno fajne jest ze czujesz spokój i fajnie sie po tym spi i sa fajne sny.nie wiem kiedy usnelam

PostNapisane: Cz, 10 cze 2010, 14:02 
Pasjonat
Pasjonat
28% następnej rangi

Online: 1d 6h 59m 35s
.

Ostatnio edytowano N, 01 maja 2016, 22:24 przez Marchew, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Pt, 11 cze 2010, 10:02 
Entuzjasta
Entuzjasta
36% następnej rangi

Po paru takich mialam sny...ale po tym szybko usnelam i fajne mialam sny naprawde:)jak widac nie tylko ja tak mam

PostNapisane: Pt, 10 lut 2017, 18:07 
Skryba
Skryba
84% następnej rangi

Online: 21h 24m 35s
NAJLEPSZy DOS, POKI CO JAKI SLUCHAEM! POLECAM KAZDEMU, PROSTO OD PRODUCENTA freepack.zip moge podeslac pisac pw. W 2 minucie gdyyg ktos wylal mi cos na oko, potem zaczalem sie krecic, w prawo, lewo gore i dol, potem sie przestraszylem cevow, i wylaczylem smialem sie przez kilka sek, nie bylo problemow, w ogole znikly, potem ciezej sie chodzilo.