Autor Wiadomość
 Tytuł: AfterGlow
PostNapisane: Cz, 22 maja 2008, 21:12 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Online: 0s
Nie zauważyłem jeszcze tematu z opinią na temat tego dosa więc piszę.
Był to drugi albo trzeci dos jakiego doświadczałem. Na początku nic. Tylko sobie leżałem i się wsłuchiwałem. Pomyślałem, że pewnie na mnie nie zadziała i zaraz po tym zrobiło mi się tak ciepło, potem zaczęły mnie przechodzić dreszcze. Po odsłuchaniu dosa było mi tak przyjeeeeeeeemnie i miło i ciepło. Stwierdzam że to fajny dos ;]

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 22 maja 2008, 22:12 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

heh czy ten dose jest jakis inny od wszystkich ? jakies takie specyficzne trzeszczeenie ktorego nie da sie sluchac, albo moze mam go uszkodzonego.. ?

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 23 maja 2008, 13:48 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Nie no u mnie to jakoś normalnie szło. Nic nadzwyczajnego nie słyszałem.

Tytuł: Re: After Glow
PostNapisane: Cz, 13 lis 2008, 17:22 
Szukacz
Szukacz
40% następnej rangi

nic nie czulem w trakcie jak i po :roll:

Tytuł: Re:
PostNapisane: Cz, 23 kwi 2009, 08:36 
Szukacz
Szukacz
10% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

smile84 napisał(a):
heh czy ten dose jest jakis inny od wszystkich ? jakies takie specyficzne trzeszczeenie ktorego nie da sie sluchac, albo moze mam go uszkodzonego.. ?

Ja Po 1-2% Mam takie trzeszczenie

PostNapisane: Cz, 08 paź 2009, 11:07 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
18% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 14m 35s
U mnie na początku też było trzeszczenie, ale szybko minęło.
Co do działania dos całkiem, całkiem.
W trakcie:
-energia rozchodzi się po całym ciele
-coś mi sie zrobiło z rękami, że nie wiedziałem gdzie są :? czy leżą na ziemi czy mam je podniesione :lol:
-drgania mięśni(zwłaszcza prawej ręki)

Po:
-błogostan, przyjemne uczucie którego nie umiem opisać
-zamyślenie

Ogólnie dos bardzo mi się podoba ;)

enchanted in Psychedelic unreality
Hypnotizing Trance rules my Mindfulness
Be Under the Influence of Big Beat's Vehemence

PostNapisane: Cz, 27 maja 2010, 11:27 
Entuzjasta
Entuzjasta
36% następnej rangi

Czy słyszeliscie to co ja??Ja słyszałam w pewnym momencie glos jakby do mnie mowiła lub spiewala..z daleka..slyszlam jakby moze ocean i spiew ptakow.Potem przy koncu to bylo cos jak wodospad.
Widziałam tez blask i to pare razy a raz ciemnosc.
czułam jakbym falowala tak w polowie.
Ociezalosc tez sie zdazyla no i wgniatanie tylka jakby w fotel.
Teraz po tym kreci mi sie w glowie..
Na kocnu poczulam gorac pod skora i jakby mrowienie na policzkach na szyi i dekolcie
Orgazmu nie bylo to bnylo raczej mistyczne p[rzezycie niz sexualne ale jakies skurcze i podniecenia pojawialo sie.
jeden dzwiek ten zaraz drugi z p[oczatku mnie wystraszyl jakis nie mily wogole poczulam oczekiwanie i lekka obawe co dalej,
Ale byl tez spokoj blogosc wylaczenie ze swiata.Nawet usmiech sie pojawil.
Koncwy dzwiek poczulam pierw jak wibrowanie w mogu ale potem chcialam wiecej..spodobal mi sie on mnie uspokoil i dal blask..on dal tez usmiech i zadowolenie..
Co do serca czulam w pewnym momencie jak bije choc nie bylo to mocne a w pewnym momencie jakby wogole nie biilo a nawet slabo i tez to nie bylo zle uczucie.Skurcz emiesni pulsacje szczegolnie tam na dole.
Najlepsze bylo na koncu...poczatek taki sobie..
Sluchawki mam inne bo sie zepsuly tamte.Teraz mam philipsa jak wykupie spowrotem sony sprobuje cos znowu
Mialam tez ruchy galek ocznych i lzy pod oczami.To standart
Czy za kazdym razem moga byc inne wrazenia?

Tytuł: Re: AfterGlow
PostNapisane: Pn, 07 lis 2011, 17:31 
Administrator
Administrator

Online: 31d 23h 31m 3s
Aaale fajny dosik :-D

O kurcze, jeszcze mam lekkie dreszcze, ahahaha :-D :-D
Dobra, ale po kolei. Gdyby nie trzeszczące dźwięki na początku, które mnie wystraszyły, bo miałem full głośność, to może było by jeszcze fajniej.

Pierwszym efektem były lekkie dreszcze i coś w rodzaju "gęsiej skórki" na prawym ramieniu.

Potem nastała jasność i ciepło, chwilę później błogość i uczucie czegoś jakby aury, czy ciepłej i jasnej "otoczki" otaczającej mnie.

Kolejno dalej następowały w różnych falach przypływy jakby "wibracji", delikatnych drgawek, czy dreszczy - takiego "falowania ciała", ogólne zadowolenie, radość, uśmiech na twarzy i przyjemne, ciepłe uczucie oraz dreszczyk podniecenia.

Zadowolenie, spełnienie, radość, ciepło i głęboki relaks - to uczucia które towarzyszyły mi do końca słuchania dosa i jeszcze chwilę po zakończeniu, gdy zaczynałem pisać opis to jeszcze cały czas czułem to "falowanie".

Po przesłuchaniu efekt radości i błogości dość szybko mija, podejrzewam, że jeszcze 5 minut i skończy się "faza", ale bardzo pozytywne uczucie :-)

Tytuł: Re: AfterGlow
PostNapisane: N, 04 gru 2011, 15:44 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Online: 2h 2m 12s
Głównie to podczas słuchania tego DOS-a dostałem lenia, nic mi się nie chciało nawet ruszyć małym palcem u ręki. Miałem jakby ciężkie nogi i ręce, uspokoiłem się i odpocząłem . Zagubiłem się w czasie, fajnie. Drgawki miałem małe, i tylko na lewym ramieniu.