Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 253 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Hand of God
PostNapisane: Wt, 29 maja 2007, 10:10 
Adept
Adept
24% następnej rangi

Online: 0s
To niestety dose na którym najbardziej sie zawiodłem, słuchałem wczoraj w nocy, jedyne co poczułem do była dziwna lekkość, nic więcej, według mnie twórcy pomylili się co do nazwy, może jest dobry, jako Antianxiety lub Sedative, ale napewno nie Premium (200$ :!: ). Może na innych działa w wiekszym stopniu, ale na nie niestety nie :/

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 05 cze 2007, 21:44 
Turysta
Turysta
67% następnej rangi

No ale na innego użytwkownika zadziałało... negatywnie w prawdzie, ale coś ;)

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 11 cze 2007, 14:21 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Ostatnio moj kolega odwazyl sie sprobowac Hand Of God.
Wytrzymal 6 min, potem odstawil sluchawki i powiedzial ze poczul nieokreslony strach, ja sie nie odwazylem ale niedlugo go przetestuje.

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 11 cze 2007, 16:21 
Skryba
Skryba
72% następnej rangi

Sluchalem przez 15 min i nic mi nie dalo

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 11 cze 2007, 22:15 
Pytacz
Pytacz
20% następnej rangi

pic na wode omg co raz bardziej wątpie w i-dosera ;/

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 11 cze 2007, 22:40 
Szukacz
Szukacz
40% następnej rangi

Słuchałem tego i powiem tyle ....
Na początku nic specjalnego nie czułem,dopiero tak gdzieś w połowie myślałem że ktoś mi wszedł do domu i łazi po chacie,tak se myślałem żeby zdjąć słuchawki i sprawdzić czy nikogo nie ma,jakaś taka dziwna schiza.Po zdjęciu słuchawek połozyłem sie spać,ale odrazu nie zasnełem :lol:
Normalnie miałem halucynacje słuchowe,słyszałem na początku jak ktos do mnie coś mówi i mnie woła,wstałem do okna wyjżałem ale nie wiem sam dlaczego,wracam do łóżka i znowu :lol: slysze jakieś głosy kurde masakra pomyslalem.Te dziwne głosy słyszałem jakieś 15 min :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: So, 16 cze 2007, 07:43 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

A ja po posluchaniu tego draga proponuje posluchac jeszcze tego
Kod:
http://b3liar.wrzuta.pl/audio/j6FzvdG7Ws/niesamowity_efekt

Schizy niezle ;D

Tytuł:
PostNapisane: N, 17 cze 2007, 16:20 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

A u mnie HandOfGod nie działa jest napisane że na na tego dosa ma licencję inny komputer i żebym sobie ją kupił. Co mogę zrobić?

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 20 cze 2007, 10:36 
Pytacz
Pytacz
20% następnej rangi

na początku miałem po tym roskosz, czułem sie jakbym leciał. Dookoła mnie biel i i złote, świecące kręgi. Byłem w nibie, słyszałem przyjemne głosy. Czułem lekki wiaterek. (normalnie niebo). Po jakims czasie ogarnął mnie wielki strach i ból, dostałem dziwnych drgawek. uczucie nie do opisania. ODRADZAM SŁUCHANIA TEGO.

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 20 cze 2007, 15:14 
Adept
Adept
16% następnej rangi

Online: 2m 41s
dzonlon masz zanzaczone "tylko do odczytu" przy tym dosie. Odhacz to i bedzie dzialac :P

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 20 cze 2007, 16:28 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

mi sie nawet dobrze spalo

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 20 cze 2007, 21:12 
Pytacz
Pytacz
60% następnej rangi

dzis sobie to walne, bo jak narazie prawie nic na mnie niezadzialalo... zobaczymy czy odlece czy nie, choc watpie zeby zadzialalo:/

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 22 cze 2007, 13:06 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Dziwne to takie, pierwsze ~5 min to nic, potem fale gorąca, które nie rozchodzą się po ciele, ale zostają w klatce piersiowej, potem uczucie ciężkości i lekkość (momentami "zapominałem" żeby oddychać :|). Potem zaczęło mi się robić ciężko, miałem trudności z oddychaniem, przerwałem równo w połowie, bo nie dałem rady normalnie oddychać... Po tym każdy dźwięk jest jakby głośniejszy i do tego wszystko brzmi "inaczej" (jakby ktoś mówił przez mikrofon)... Ogólnie to nie wierzyłem, że to może działać aż tak mocno, póki nie spróbowałem...

Pozdro :P

PostNapisane: So, 23 cze 2007, 03:31 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

Online: 12d 45m 17s
Gdy sluchalem "reki boga" najpierw widzialem kule swiatla, potem lecialem szybko w tunelu swietlnym gdzies w kosmosie, potem zwiedzilem pol swiata, miasta, gory, ocean itd. Potem wybralem sie w kosmos, zobaczylem ziemie i slonce z kosmosu. Caly czas czulem ze ktos ze mna jest. potem czulem radosc, blogosc, bezpieczenstwo. potem znowu kule swiatla i laduje na jakiejs mozaice pieknie oswietlonej, patrze w gore i widze oslepiajace swiatlo. Poczulem wtedy strach taki, jak podczas wychodzenia na scene czy cos, taka treme. Potem zauwazalem migawki obrazow. Najciekawsze sa 2: pierwszy to czarno-bialy obraz zwlok lezacych na ziemi. Nagle tej zwloce czy jak tam sie to pisze oczy staly sie calkiem czarne, by za chwile swiecic czerwonym jaskrawym blaskiem. Druga to wizja brzydkiego, wstretnego kosmity o pokracznym wygladzie. Mial twarz podobna do ET ale zielona. Nagle na gorze glowy zaczely mu szybko rosnac wlosy, a potem jego twarz stala sie ludzka, meska, podczas gdy reszta ciala byla od kosmity. Po tych migawkach nastapil koniec. Przez 10 min po "rece boga" mialem w uszach pikanie przerywane, cos jak alfabet morsa. Dziwne nie?? W kazdym razie polecam!! Najlepszy dose jakiego sluchalem!!

"Jeśli w ogóle istnieje Bóg, to przy tworzeniu świata nie miał zbyt dużo do roboty" - Stephen Hawking

Tytuł:
PostNapisane: So, 23 cze 2007, 15:59 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
49% następnej rangi

A ja przeczytawszy opinie UP postanowiłem też przesłuchać 'hand of god' ale ja stałem się jedynie senny i agresywny ... ;/

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 253 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Następna strona