Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 01 sty 2009, 21:47 
Adept
Adept
20% następnej rangi

Online: 43m 56s
Scio me nihil scire tyle mogę powiedzieć o ludzkim umyśle....

PostNapisane: Pn, 05 sty 2009, 21:03 
Szukacz
Szukacz
0% następnej rangi

Online: 0s
Pierwszy dos który faktycznie na mnie podziałał i to nie w stylu trochę ciepła,drgawek, żegnamy się, ale porządnie mną zamieszał :-) Właściwie to na wieczór przeznaczyłem sobie Hand of God, ale z przyczyn oczywistych, tj.: reakcja jak u umarłego na kadzidło, sięgnąłem po Gates of Hades. Muszę przyznać, że w większości dosów czas trwania poszczególnych elementów jest niedopracowany i to głównie dlatego większość na mnie nie działa (skupiam się porządnie na jednym i kiedy już robi się ciekawiej dochodzi kolejny dźwięk do "zobrazowania" w umyśle :/) jednakże w GoH jest to optymalne. Kiedy tylko skoczyła temperatura i bicie serca czułem niespotkany dotąd strach. Czułem się jakbym szedł schodami w zupełnej ciemności, bojąc się cały czas, że nie stanę dobrze na schodku i spadnę w dół. To uczucie było dominujące aż do chwili kiedy pojawił się znany wszystkim pisk. Wtedy w mojej wizji uderzyłem twarzą o przeszkodę stojącą na schodach. Czułem, że za mną ktoś idzie, przyspiesza kroku, a ja nie mogę już dalej uciekać, bo coś tarasuje schody! To było przerażające! Każdy krok był uderzeniem serca, jedno przyspieszało i analogicznie drugie! Nagle pisk się nasilił i kiedy myślałem, że to punkt kulminacyjny fazy - postać dogoniła mnie. Czułem jeszcze większy strach, aż w końcu postać jedną ręką uniosła mnie do góry za gardło, natomiast drugą wyrywała mi serce z klatki piersiowej ! Czułem autentyczny ból! Może nie tak silny jak gdyby to było na prawdę, ale mimo wszystko efekt był niesamowity. Polecam wszystkim poszukującym prawdziwie mocnych wrażeń :mrgreen:

[eehhh.. faza przemineła i idiotyczny pociąg do wierszowania każdej kwestii też :-( ]

PostNapisane: So, 17 sty 2009, 16:46 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Ciężki dos... wytrzymałem prawie do końca, słuchając tego dosa zacząłem oddychać w rytm tego basu :| bardzo dziwne uczucie, jednak że rozproszyło mnie to kiedy się zorientowałem że tak oddycham. Później jednak próbowałem się skupić i nie myśleć o oddechu. Kiedy nadszedł szybszy kawałek było źle, nie mogłem normalnie oddychać, tak jakby oddech zatrzymał się na fazie wdechu i ... jakoś musiałem samemu stymulować ten oddech, przez co zaś mnie to rozproszyło. W końcowej fazie 70-80% czułem tzn.. słyszałem jakby pukanie w moją czaszke :| ten dzwięk był taki przechodzący, jakby z jednej strony czaszki na drugą ktoś pukał... Pod koniec kiedy zgasł monitor ( wygaszacz ) się tak przestraszyłem, gdyż byłem koło kompa a było dośc ciemno, nie mogłem dosłuchać do końca. Serce mi waliło jak młot, byłem pos**ny że tak powiem

PostNapisane: Pn, 19 sty 2009, 12:13 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Ten dos mnie zniszczył. Przez cały czas słyszałem głosy, krzyki itp. Gdy zaczęło piszczeć, wytrzymałem może z 30 sec, i wyłączyłem, myślałem, że ze strachu zafajdam gacie. Pierwszy Dos jaki na mnie podziałał.

PostNapisane: Śr, 18 lut 2009, 15:29 
Pasjonat
Pasjonat
28% następnej rangi

Online: 1h 7m 6s
.

Ostatnio edytowano So, 18 lip 2015, 10:21 przez Niski12, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Wt, 24 mar 2009, 18:43 
Pytacz
Pytacz
0% następnej rangi

a moglby mi ktos podeslac go na PW? :)) jakis link albocos :D

bylbym bardzo wdzieczny, bo tym znalezionym w internecie jakos nie za bardzo ufam.

PostNapisane: Wt, 24 mar 2009, 20:18 
Pasjonat
Pasjonat
28% następnej rangi

Online: 1h 7m 6s
.

Ostatnio edytowano So, 18 lip 2015, 10:11 przez Niski12, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Cz, 26 mar 2009, 13:52 
Pytacz
Pytacz
0% następnej rangi

mam pytanie
gdzies tak w 20 minucie (66% :P) sie zaczyna ten wysoki i glosny dzwiek, i wtedy wlasnie czuje ta 'faze', czuje sie jakby mnie ktos wrzucil do miksera i go wlaczyl... niestety po kilku sekundach (10-15) uczucie mija i dalej leze tylko i czuje lekkie mrowienie... czy ta 'faza' powinna dalej trwac przez caly czas trwania tego wysokiego dzwieku? czy wy tez macie tylko przez ta chwile?

bo zauwazylem ze wszystkie te fazy (nie tylko przy GoH) u mnie wlasnie sie koncza po kilku sekundach chociaz dzwiek sie nie zmienia... i mam wrazenie ze wtedy gdy powinienem tam 'odlatywac' przez 3 minuty to jedynie 'podskakuje' na 10 sekund :/

PostNapisane: Pn, 30 mar 2009, 14:12 
Adept
Adept
44% następnej rangi

Jak dla mnie - A-Bomb lepszy.
Choć miałem małe wizualizacje po zamknięciu oczu, duży spadek percepcji, czasem leciutkie rozdwojenie widzenia i takie uczucie, jakby ktoś za mną stał. A ten dźwięk przypominający zjaranie się słuchawek... no cóż, głośny trochę, ale lepszy ten z nieoficjalnego ECT.
A-bomb jednak rlz.

PostNapisane: Wt, 31 mar 2009, 09:20 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

A na mnie zadziało, co prawda nie miałem koszmarów ani doświadczeń ze "śmiercią", ale i tak obojętnym na mnie nie został ten doser - powiem więcej, nawet mi się bardzo spodobał, nie bałem się jakoś nawet jak wszedł ten dźwięk i u mnie nie wchodzi on w 66% tak jak gdzieś wyczytałem a w 73%, ale i tak jakoś na mnie wpłynęło, i szkoda, że nie mogłem swojego filmiku nakręcić, bo ja jak słuchałem to mną tak nie rzucało jak na tych filmikach, które obejrzałem na youtube.. :smoke:

PostNapisane: Cz, 02 kwi 2009, 14:17 
Szukacz
Szukacz
10% następnej rangi

Podzczas słuchania najgorszej było z tym "mikserem" jak żescie to ujeli :D Myślałam że mi łeb rozniesie, ale późniejsze odczucia takie sobie. Mnóstwo dreszczy, w pewnym momencie wydawało mi się że widze robale wyłażące z lampy, brr. Ale takto nic wielkiego, w nocy spałam jak dziecko :D
Przetestuję jeszcze Hand Of God, zobaczę efekty. Liczę na coś mocnego bo to mało mnie ruszyło ;-)

OnlyOluss

PostNapisane: So, 04 kwi 2009, 15:51 
Wprawiony
Wprawiony
84% następnej rangi

Online: 13m 6s
Weźcie mi z tym spier**lajcie ( bez obrazy ) o kur*a co to jest za dos :0
po 7 minutach usłyszałem cichy dzwięk ryczącego lwa później nic.. nic.. nagle nie czuje nóg, myśle sobie "Oooo ! Zaczyna się :D" 21 minuta ( wiem bo sprawdzałem ) podnosi się dźwięk ( kto słyszał wie o czym mówie :P ) dosłowie dopiero co zaczął się podnosić a tu BAM !! o kur*a poczułem i słyszałem jak by mi ze słuchawek do uszu jakieś iskry lecialy , pioruny wszystko na raz ! Nie wiem jak to opisać to było straszne ! Wyciągłem słuchawki najszybciej jak potrafiłem rzuciłem je daleko, skuliłem się i tak leżałem 5 minut ( na ziemi, bo słuchalem na ziemi, pod sobą miałem tylko kołdre ) bożeeee.... Jak się przestraszyłem, TO BYŁO SUPER :D ! Dzisiaj spróbuje wysłuchać trochę więcej minut ;p mam nadzieje że strach mnie nie sparaliżuje i nie będę musiał słuchać tego do końca x'd
Pozdro ! :P

PostNapisane: Pn, 06 kwi 2009, 23:13 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Na poczatku zapowiadalo sie ciekawie... Standardowe glosy i inne.. ok 7-8 minuty dzwiek zaczol sie podnosic...

...ale prawdziwe pieklo nastapilo w 73%, porwalo mnie i prowadzilo przez siebie, bylo we mnie i obok mnie... pisze to ok 2 minut po przesluchaniu...

wytrzymalem tylko do 74%, dalej nie moglem.

Odczucia: poczatek nic, moze lekkie mrowienie, ale gdy otworzyly sie bramy piekla cale cialo zostalo sparalizowane, konczyny zimne i mrowiejace.. Cos niesamowitego.

Polecam!!!!

http://www.4shared.com/get/62110657/11a ... Hades.html

Czekamy a nastepnie NIE KLIKAMY NA DOWNLOAD tylko Prawy i Zapisz jako...

#1 Gate Ov Hades
#2 ----
#3 ----

PostNapisane: Cz, 09 kwi 2009, 14:47 
Wprawiony
Wprawiony
76% następnej rangi

Online: 47m 26s
He he Lenek z tym ECT - święta prawda. Jak to wysłuchałeś do końca to chylę czoła. A co do GOH: słuchając go mimo iż słyszałem ten przeraźliwy dźwięk, to słyszałem dokładnie wszystkie dźwięki dookoła, nawet te za ścianą i widziałem stosunkowo ostro zarysowane kontury mebli, mimo że było ciemno. Sądzę, że ten dos działa na 2 zasadach: wprowadzić ogólny niepokój i wyostrzyć zmysły: wtedy mózg produkuje dużo kortyzolu, adrenaliny lub czegoś podobnego i filtruje przez nie żywiej odbierane bodźce zmysłowe mentalnie skojażane z przerażającymi omamami i halucynacjami. Co do głosów, wrzasków, krzyków...nic specjalnego. Posłuchajcie sobie z bliska cyrkularki jak rżnie drewno, to po jakichś 10-15 minutach też usłyszycie wrzaski. Kto robił lub przynajmniej zaszedł raz do tartaku wie o czym mówię.

PostNapisane: Cz, 09 kwi 2009, 15:36 
Szukacz
Szukacz
60% następnej rangi

Przed chwila wysluchalem calego (30min). Znowu bez rewelacji. Zastanawa mnei jak mozecie miec halucynacje majac zamkniete oczy?! Ten dzwiek o ktorym mowa troche mnie zaniepokoil ale w gruncie rzeczy bylo to dosc fajne a nie straszne...
p.S. mA KTOS wersje 10min w mp3?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona