Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 14 sie 2008, 10:51 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Online: 0s
Nie słuchałem tego dosa jeszcze ale bardzo bym chciał... Jak ktoś był by tak miły to wysłał by mi na poczte z góry podziękował e-mial kwasek1488@o2.pl pozdrawiam:)

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 14 sie 2008, 10:53 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Najlepiej w formacie drg.

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 14 sie 2008, 14:38 
Wprawiony
Wprawiony
80% następnej rangi

Online: 4m 51s
Edit ? xD
Gdzieś kiedyś miałem GoH w drg ale nie mogę odszukać. Spróbuj w mp3 http://idoser07.blogspot.com/search/lab ... Of%20Hades

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 14 sie 2008, 18:24 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Interesuje mnie kolego, tylko w wersji drg. Mam prawie wszystkie dosy w wersji drg. a nie mam tego jednego.... Jak ktoś moze to niech wyśle, gates of hades. A ja sie odwdziecze innym dosikiem w wersji drg. Pozdrawiam....:)

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 21 sie 2008, 11:06 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

nie wiem jak z wami czy tez tak mieliscie ale ja mialem taka jazde hmm jak by to powiedziec... czulem ze jestem przy krzyzowaniu Pana Jezusa tzn czulem jak bym tam byl slyszalem placze krzyki i splywajaca krew po moim ciele ;/;/ ale dobre bylo

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 22 sie 2008, 00:46 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Witam

Wczoraj zdecydowalem sie przesluchac "Gate Of Hades"... Godzina ~2.00, ciemny pokoj, lozko zakladam sluchawy i zapodaje dose`a. Poczatkowo nie spelnial moich oczekiwan, czulem dziwny spokoj. Z biegiem czasu bylo coraz lepiej. Nagle "ciemnosc" zaczela wirowac, dziwne uczucie - czulem jakbym sie obracal dookola na lozku. Jednak gdy zaczelo sie najgorsze (a moze najlepsze ? ) Ten dzwiek pod koniec, kazdy kto sluchal wie o czym mowie, uczucie strachu, nie wiedzialem co sie dzieje. Postanowilem wylaczyc dos`a. Lezalem w lozku. Serce bilo jak szalone, nie wiedzialem co jest grane. Uczucie utrzymywalo sie dosc dlugo, potem usnalem :P

W najblizszym czasie mam nadzieje, przetestowac dose`a w calosci, wtedy opisze reszte doznan

Mysle, ze mozna polecic przedewszystkim tym ktorzy szukaja nowych doznan i stanow. Jednak jezeli ktos boi sie bac(lol), nie lubi strachu i tego typu uczuc stanowczo odradzam

Pozdrawiam

Tytuł: Taaa..
PostNapisane: Pt, 12 wrz 2008, 21:21 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi
 ICQ  Zobacz profil

Sluchalem GoH i byl to mniej wiecej moj 5 dose, i takiego strachu i przerażenia nie odczułem nigdy...
Godzina ok.19 z 2 moimi kumplami wpadlismy na pomysl wysluchania GoH,
Polozylem sie z jednym kumplem na lozku a drugi na podlodze.
Około 20minuty dose'a Rzucalem sie, sciskalem poduszke...
Nie wiem co sie ze mna dzialo, slyszalem jeki, krzyki i nie wiem co jeszcze..
Chlopaki musieli sciagnac mi sluchawki, a gdy to zrobili to rzucilem sie na lozko i zaczalem sie caly trzasc i szlochac po cichu (ale bez lez) na sucho :P
Przez 15 minut nie moglem sie otrzasnac, zapalilem papierosa i staralem sie wyluzowac.

Straszne przezycie, lecz to jest taki dziwny strach do ktorego chce sie wracac..
Polecam tego dose'a wszystkich o mocnych nerwach oraz tym ktorzy sa w towarzystwie kolegow :P

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 12 wrz 2008, 21:34 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Uf, Ja miałem okazje przeżyć GoH z kolegą wyżej....

Za pierwszym razem w 23 min. postawiło mnie do pionu z krzykiem aż zdjołem słuchawki.

Za drugim razem ktoś mi szeptał do ucha i łapał za noge.... coś w stylu jakiegoś szatana...

Jak dla mnie najlepszy dos... odlot po maksie ... słyszy się krzyki i inne sprawy.... z 10min po nim jeszcze się trzęsłem ale ten strach niewiem czemu ale mnie kręci....

PostNapisane: Wt, 16 wrz 2008, 21:53 
Pytacz
Pytacz
40% następnej rangi

Dose Dobry ale nie najlepszy, widzilaem niewyraznie jakis postacie przebiegające przed oczami co chwile bylem w innym miejscu i dzala sie inna sytuacja, liczne zawroty głowy i lekka zamuła - i to by było na tyle:)

PostNapisane: Pt, 10 paź 2008, 01:33 
Chłonący
Chłonący
62% następnej rangi

Online: 6m 38s
:scary: :scary: :scary:dużo emocji raczej nie poszedł bym po tym w nocy do piwnicy dobrze na psyche siada.

Zauważyłem też ze mam lekkie halucynacje w ciemnych pomieszczeniach
I ten dźwięk przy końcu mną rzucił masakra

PostNapisane: Wt, 28 paź 2008, 19:56 
Wprawiony
Wprawiony
80% następnej rangi

:| no i musieliscie takie straszne wypowiedzi dawac? xD
a mialem z kolega testowac razem.. chyba se narazie odpuszcze.. dopiero zaczynam ;P

Tytuł: Gate of Hades
PostNapisane: Wt, 11 lis 2008, 09:56 
Szukacz
Szukacz
90% następnej rangi

Ja gdy zaczynałem miec faze to pies wskoczył na kanape i tak sie przestraszylem, omało zawału nie doznałem. A przy 74% w góre nie dałem rady zniesc tego pisku zmiejszylem głosnosc o 4 razy a ten pisk i tak był głosny. Na mnie jak na razie nie zadziałał. Ale nie omieszkam sprobowac pożniej. :)

PS. Nie wiem co kliknełem ale chchialem napisac posta we wczesniejszym temacie, który juz jest na forum,a le wyszedl nowy.

Ostatnio edytowano Śr, 12 lis 2008, 13:20 przez SoLo, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: Wt, 11 lis 2008, 12:12 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Raczej Gate of Hades :D
Przesłuchalem tego dosa chyba 50%. Więcej nie dałem rady. Te głosy przytłaczające.
Ten bas idealnie uderzający w rytm mojego serca.
Otworzyłem oczy to widziałem tylko czarna wiewiórke na suficie :/

PostNapisane: Wt, 11 lis 2008, 13:46 
Szukacz
Szukacz
20% następnej rangi

ja sie samego obrazka przestraszylem

PostNapisane: Śr, 12 lis 2008, 17:37 
Skryba
Skryba
4% następnej rangi

Online: 34m 36s
pierwsza próba dała jazde ale myśle że 2,3 ukaże możliwość póki co serducho,jakieś szmery czy grzmoty a ten pisk to masakra extra!

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona