Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Gate of Hades
PostNapisane: N, 18 maja 2008, 12:17 
Szukacz
Szukacz
30% następnej rangi

Online: 0s
Wkońcu znalazłem tego dosa i odrazu pisze że kto chce niech pisze pw do mnie to podam do niego link...

Rezultaty: wogule to wszystko skojazylo mi sie z drgoa do piekla... na poczatku spokojnie... tak jakbym bym był jeszcze na ziemi a potem coraz gozej i lecialem w tyl jakby w glab ziemi takim tunelem... potem poczulem tak jakbym o cos udezyl plecami... (mam tez tak czasami jak zasypiam i w pol snie mi sie wydaje ze spadam albo skacze albo cos i nagle sie wywracam to wtedy tak gwaltownie sie zrywam) potrząsnęło mnie strasznie po czym dostakem drgawek... w glowie mi szumialo, buczalo i niewiem co jeszcze slyszalem dosa ale caly czas tez to szumienie i buczenie i po chwili doszly jeszcze jęki... potem wydawalo mi sie ze plyne rzeka lawy... strasznie mi bylo goraco... myslalem ze sie roztopie... mysle ze to bylo kolo 70% dosa po tem juz tylko mialem w calej glowie mialem glosy ludzi blagajacych o pomoc... i widzialem jak jakies diably takie ogromne robily z ludzi most nad ta lawa... skakali po nich zeby ich ugniesc... potem ogromny cerber(3glowy pies) zaczol isc po tych ludziach palac wszystkich ktorych odtknol... w ten sposob oni zamieniali sie z lawe ale taka juz prawie skamieniala... i cerber zrobil w ten sposob taki kamienny most... po chwili uslyszalem piskliwe dzwieki i nie wiedzialem wogule o co chodzi... lezalem tak i sie w nie wsluchiwalem... potem juz nie wiem co sie dzialo glowa pelna od wszystkiego z calego dosa... obrazy ludzi umeczonych, przypalonych albo bitych skojazylo mi sie to z obozem koncentracyjnym w Oświęcimiu... potem uslyszalem juz tylko 3 dzwieki pierwszy piskliwy a potem gruby a potem znowu piskliwy i one tak jakby wyrwaly mnie z tego transu... po niespelna 10sek uslyszalem dzwiek konczacy dosa...

Jeśli admin pozwoli to tutaj wrzuce link...

Tytuł:
PostNapisane: N, 18 maja 2008, 14:53 
Uzależniony
Uzależniony
86% następnej rangi

A skąd masz tego dosa?? Po co zakładasz dwa tematy takie same??

Tytuł:
PostNapisane: N, 18 maja 2008, 16:22 
Szukacz
Szukacz
70% następnej rangi

Założył ponieważ chciał dać edita a PHPBB ma czasem taki bug iż przy edytowaniu zakłada się drugi temat. Skąd ściągnął? Przeczytaj dokładnie tą wiadomość i dowiesz się jak go dostać.

Tytuł:
PostNapisane: N, 18 maja 2008, 23:32 
Szukacz
Szukacz
30% następnej rangi

Mrozny ma racje :)
Sorka Za 2 tematy :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 19 maja 2008, 13:31 
Uzależniony
Uzależniony
86% następnej rangi

A ten Gate of Hades to jakieś guru czy co?? Zwykły dos, jak każdy, oco tyle szumu?? Jest aż tak dobry??

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 19 maja 2008, 14:23 
Wprawiony
Wprawiony
0% następnej rangi

no jeden z dwóch dosów premium, warty tez chyba 200$, takze wiesz, jest o co walczyc :D hog dal niektorym super efekty wiec po GOH teraz duzo sie oczekuje;p

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 19 maja 2008, 15:26 
Szukacz
Szukacz
30% następnej rangi

taa :) pozatym GOH jest według mnie oszałamiający... chwilowy spokuj ktory bardzo szybko wzrasta wniepokuj a potem strach... jesli sie dobrze skupisz to nieuslyszysz ostatnich bardzo wysokich dzwiekow w tym dosie a zamienią się one w krzyki... przynajmniej tak mi się wydaje bo jak pisalem wyzej opinie to to bylo po 1 razie i skupilem sie na maxa gdy drugi raz sluchalem to juz mniej weszle bo bylem bardzo rozkojazony... i zauwazylem ze gdzies w polowie dosa jest taki dzwiek wysoki... tak sie przestraszylem ze ja niemoge... az sprawdzilem czy nie pomylilem dosa z innym jakims bo za 1 razem tego nie slyszalem... :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 13 cze 2008, 22:35 
Pytacz
Pytacz
60% następnej rangi

Na mnie nie zadziałał, coś tam trochę inaczej się czułem ale zdecydowanie lepszą fazę miałem po Hand Of God... Ale przesłucham go jeszcze raz i dam edita

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 17 cze 2008, 11:54 
Skryba
Skryba
0% następnej rangi

przeczytajcie bo warto!
łoj dawno nie pisałem bo idosera odłożyłem na trochę, ale:)

jakoś nie chciało mi się nigdy słuchać 30 minut i na moje szczęście pojawiły się 10 minutowe quickhity od razu zassałem wszystkie a oprócz tego znalazłem gościa z innymi, ma wiele wiele jak crack czy astral way czy także wet dram które są nieoficjalne

i oczywiście gateofhades.

sceptycznie podchodziłem do tego ponieważ hand of god słuchane w pracy nie przyniosło pokładanych w dosie nadziei.

godzina 2 w ocy cały wieczór siedziałem nad nowym hobby czyli gra w kasynie on line (super sprawa) ale nie o tym

godzina 2:20 odpalam dosa gate of hades i wsłuchuje się na słuchawkach "hama" do sonyeriscona (kupione w media marktcie za 39.90zł), (mp3) 30 minut. często odlatywałem myślami, ale jakoś nie zasnąłem i 2:56 dokładnie się skończył bo popatrzyłem na zeg. w kom.

zjąłem słuchafony i leże spokojnie, jakoś nic się nie dzieje, mówię sobie kolejna lipa, odczas słuchania czytalem że jakaś droga do piekła że fraktale, że się widzi jakieś postaci, a tu tylko lekkie wrażenie że widze kogoś przez zamknięte oczy ale to była tylko sugestia.

(dodam że moje życie owocne jest w doświadczenia z psychodelikami - szałwia dxm auahuasca et cetera.)

nagle jakoś ujebało mi się w głowie, po tak 10 minutach czekania na sen, że jak co noc paliłem gandzie na sen (oczywiście nie paliłem)
2 fakt: 1 mieszkam tylko z mamą i pozwala mi na prawie wszystko oprócz dragów, i 2 ostatnio robimy fajki z gilz i tytoniu a nie kupujemy.

wystaczyło tylko że pomyślałem że paliłem i zaświeciło się światło w przedpokoju, to ja myk pod kołdrę i udaję że śpię, słysze idealnie słyszę otwierają się drzwi do mojego pokoju i słysze, żę wchodzi mama, myśle sobie, pewnie po manufakturę- czyli maszynkę gilzy i tytoń bo zapomniałem wieczorem jej dać i pewnie się jej zachciało papierosa, dalej udaje że śpię. Mama stanęła, widzę cień na ścianie i słyszę jak wącha powietrze, myśle sobie przerąbane, poczuje że paliłem (oczywiście nie paliłem) i nachyla się nademną, siada na łużku, idealnie czuje to że ktoś siada na moim łużku i dotyka mnie ręką po biodrze aby się wesprzeć by zobaczyć moją twarz. Udaję że się budzę i bełkotam tak jakby przez sen " no czemu mnie budzisz, słyszę jak oddycha głęboko, otwieram oczy i chce się nby przez zaspane powieki na nią popatrzeć i nagle gaśnie światło w przedpokoju ale nadal czuje jak ktoś siedzi mi na łużku i mnie swoją ręką dotyka, wspiera sę na mnie. Ja Ci kurwa zapalam komórkę a tu ni huj nikogo w pokoju nie ma i drzwi zamknięte. No myślałem że ocipieję,
tak realnej halucynacji nie miałem nawet po grzybach. Widziałem cień, słyszałem jak oddycha, czułem jak mnie dotyka i jak się zbliża do mojej głowy i jak się zapaliło światło w przedpokoju.

najlepsze jest to, że bawię się snami świadomymi i oczywiście od razu sprawdziłem czy to sen czy nie i wszystko było idealnie normalne ale jak to możliwe, że zapaliło się światło w przedpokoju, inaczej jak to możliwe, że widziałem że zapala się światło w przedpokoju i zobaczyłem swój pokuj nie w czerni (mam rolokasety) a jasny od przedpokojowego światła??

dziś powtórzę to jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz:) jak narazie mój dose number one! przegorąco polecam i czekam na komentarze. oczywiście nic nie zmyślam i nie konfabuluję jak inni tutaj, wiele osób żeby se image dodać mówi, że widziało przez zamknięto oczy itd a ja najprawdziwiej to przeżyłem. no zdziwiła mnie moc idosera w tym przypadku, zobaczyłem potęgę tej machiny:) zajebiście, wreszcie!

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 14 lip 2008, 16:11 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Przy tym dosie miałem swoje pierwsze "prawdziwe" halucyncje wzrokowe.... Wcześniej, za każdym razem miałem tylko słuchowe + inne efekty cielesne. Tym razem widziałem jak moje krzesło otacza jaskrawo niebieska poświata. Pod powiekami miałem kalejdoskop. Serce o mało mi nie wyskoczyło przy zmianie częstotliwości na tę wyższą... Ci co słuchali, wiedzą o co chodzi.... A ci co jeszcze nie mieli do czynienia z tym dosem, niech się sami wystraszą... :D Co do wyjących głosów - faktycznie jakieś słychać :P

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 06 sie 2008, 11:58 
Pytacz
Pytacz
60% następnej rangi

zapuscilem sobie wczoraj o 2 w nocy... (a mialem kilkumiesiecna przerwe od sluchania... moze kiedys mi sie znudzilo i wczoraj znow mnie naszla ochota, no to zapuscilem sobie tego najmocniejszego...)

jednym slowem O KÓRYWA !!!
nigdy w zyciu sie tak nie balem... na poczatku, podczas sluchania bylo wszystko ok ale potem jak juz dzwieki sie stopniowo zmienialy, to zaczyanlem cos czuc ale lekko... pozniej jeszcze dalej podczas sluchania jakies 7min, czulem jak mi wiruje wlasnie ta ciemnosc jak mialem zamkniete oczy... i w ulamku sekundy pojawila sie jakas postac niebiska i badzo szybko zblizyla sie do moich oczu(oczy mialem zamkniete) ale to jeszcze nic... kto sluchal dosa, to wiek jak potem sie dzwiek zmienia na ten taki BARDZO straszny, jakby krzyki czy cos... wtedy to myslalem ze sie zesram ze strachu, piesci zacisnolem z calej sily, oddychalem tak szybko jakbym wlasnie skonczyl biegac 10 kilometrow( niewyolbrzymiam tu nic) wytrzymalem tego dzwieku chyba z 2 minuty i szybko wyciaglem sluchawki bo juz niedawalem rady, na serio... lezalem przez chwile w lozku i bardzo chcialem wyjsc z mojego pokoju ale balem sie (!!!) i to bardzo... gdy juz po jakiejs minucie lezenia udalo mi sie wstac poszlem do kuchni bo mama jeszcze niespala, i jak mnie zobaczyla to myslala ze jestem nacpany czy cos... caly sie trzeslem, i to bardzo, mozna to nawet nazwac drgawki... mowic nie umialem, powiedzialem jedno slowo i szukalem drugiego slowa zeby poskladac zdanie, nie umialem zlozyc zdania !!! gdy tak rozmawialem przez jakies 5min z mama(nie umiejac poskladac zdania) caly czas mialem usmiech na twarzy, ale jednoczescie balem sie bardzo i NAPRAWDE chcialem zeby sie to uczucie juz skonczylo...poszlem potem spowrotem do lozka spac... no i gdy juz myslalem ze mi przechodzi, moj pies wszedl do pokoju(czesto sie kladzie spac zemna) a drzwi byly tylko przymkniete, no i jak wszedl bylo slychac jak sie drzwi odwieraja, to w tym momencie TAK BARDZO sie przestraszylem ze schowalem sie doslownie pod koldre... pozniej to juz mialem tylko draszcze i ciagly strach az zasnolem...

wlasnie w tym momencie, jak mysle o tym dzwieku w tym dosie, to caly czas mam dreszcze, i to co chwile... czy to mozliwe ze mnie jeszcze trzyma? bo na serio caly czas mam w tym momencie dreszcze...

NIEWIEM CZY KOMUS POLECAC, ALE CHYBA TAK, BO TAK NAPRAWDE TO CIESZE SIE ZE MNIE TO TAK BARDZO BARDZO MOCNO WZIELO, ALE TO BYLO COS STRASZNEGO I NAPRAWDE W ZYCIU SIE TAK NIGDY NIE BALEM... Pozdrawiam, i to co tu napisalem to 100 %

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 07 sie 2008, 11:08 
Pytacz
Pytacz
60% następnej rangi

a tutaj mam wideo mojego brata, wczoraj mu zapuscilem GoH...

http://www.youtube.com/watch?v=C3kaxUIxpys

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 07 sie 2008, 12:57 
Implodator
Implodator
41% następnej rangi

Online: 24m 12s
Beznadziejne. Widać jak jakiś typ wierci się w łóżku. I co z tego? :/

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 07 sie 2008, 16:24 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Nie musiałeś wklejać takiego durnego filmiku, po co?

Ja zamierzam przetestować GoH dziś wieczorem. Jutro podzielę się z wami moimi odczuciami:)

Tytuł:
PostNapisane: Cz, 07 sie 2008, 23:13 
Obserwator
Obserwator
50% następnej rangi

Bardzo zaintrygował mnie ten dos wręcz oburzył i nakręcił do dalszego działania. A wiec tak godzina 23:29 włączam Gate of Hades. Nie będę opisywał wszystkich doznań opisze tylko to które mnie najbardziej zaskoczyło. Podczas tego potwornego dźwięku (Ci co słyszeli wiedzą o czym mówię) odczułem takie oszołomienie , bezwładność ehh no nie wiem jak to nazwać w każdym bądź razie było to nienaturalne. Gdy dźwięk się nasilał z przerażeniem otworzyłem oczy i nagle poczułem dotyk czyjejś dłoni na mojej nodze (w okolicach kolana) jak się na nią spojrzałem(noge) to tak jakby ktoś mocno zacisną tą dłoń robiąc tz. kobyłe. Po tej nadrzeczywistej akcji zdezorientowany wybiegłem z pokoju, ale gdy wszedłem do kuchni uświadomiłem sobie że to tylko halucynacja jaką dał mi ukochany I-doser.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona