Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pn, 26 mar 2012, 11:00 
Duch
Duch
50% następnej rangi

Online: 38d 6h 1m 50s
jazu napisał(a):
Musicie coś sprawdzić bo czuję się niepewnie. Kombinowałem z częstotliwościami żeby uzyskać takie "mhrmghmmm-mhrmghmmm-mhrmghmmm..." jak w goh i podczas słuchania pink/0 400+4/300 zauważyłem, że... Albo inaczej: w czasie słuchania myślałem, że mi się coś schrzaniło ze słuchawkami i źle słychać, ale po zdjęciu ich z uszu zdałem sobie sprawę, że... w całym pokoju słychać dosa 20 razy (zupełnie bez przesady, może nawet więcej) głośniej niż ze słuchawek... Niech ktoś to sprawdzi, bo jakieś to dziwne dla mnie... bardzo.
Coś takiego jest możliwe tylko w Night Springs xD

EDIT: K****! I wydaje się dobiegać zewsząd tylko nie ze słuchawek...

I-Doser przeżyje renesans i zostaną wprowadzone nowe technologie dzięki jazowi?

PostNapisane: Śr, 06 cze 2012, 13:25 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 1h 27m 5s
Witam Wszystkich, dzis o 9 rano, zaczalem swoja przygodez dosami. chcialbym opisac swoje cool story :P
otoz, naczytalem sie w necie roznych rzeczy, w koncu sciagnalem idosera i slucham. Pisali, ze na poczatek najlepsze "szybkie szczescie" - nic nie dalo, ze 4 razy sluchalem. Potem przeczytalem ze a-bomb daje efekt murowany.. tez nic (tylko nie wiem czy to wina tego, ale sluchalem to z pliku mp3. znalazlem i sciagnalem w necie) .. zaczynalem watpic w ta cala magie.. sobie mysle " a co mi tam, nei dziala te slabe, walne sobei gate of hades" i tak tez zrobilem. odpalilem, zaslonilem oczy czarna chusta, zamknalem je, polozylem sie i slucham... slucham, slucham i w sumie nic. koncentruje sie na dzwiekach. az tu nagle (nie wiem ktora byla minuta) taki strach mnie ogarnal, zaczalem sie trzasc, otworzylem oczy i zdjalem od razu sluchawki, nie chcialem tego sluchac, wylaczylem program na kompie, nawet katem oka nie zwrocilem uwagi na progres. Matko boska, trzaslem sie ze strachu po tym. Czy to byl pierwszy z efektow dosow? :P bo chyba rozumiem, ze od razu na poczatku nie dostane halucynacji wzrokowej, dotykowej itd. pewnie trzeba troszke przestudiowac to ? :) dzieki za uwage :D sory za bledy.

dodam, ze boje sie teraz odpalic i dosera :p i czy nalezy sie od tego odpoczynek ? ;p czytam, slucham od rana.. mysle, ze chyba na dzis wystraczy.

PostNapisane: Śr, 06 cze 2012, 15:06 
Moderator
Moderator

Online: 11d 22h 42m 31s
haha :D
Osobiście radziłbym max 1 dos dziennie i słuchaj przyjemniejszych, bo po co masz się katować tymi strahsznymi.

PostNapisane: Pt, 20 lip 2012, 22:52 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 7m 35s
Dzisiaj właśnie trafiłem na dosy i wszystko co z nimi związane. Gdy tylko załapałem o co w tym chodzi, walnąłem kilka średnich dosów i nic !!! Dopiero gdy włączyłem GoH (pomimo iż jest polecany zaawansowanym użytkownikom) myślałem że dostanę zawału !

Dobra spoko, zaczyna się przeciętnie... słucham...słucham... i bęc ! Zmiana dźwięku. Aż takie dziwne uczucie w klatce piersiowej, chyba serce. Później znowu słucham, uważnie słucham... w końcu doszedłem do stanu takiego lęku, zwłaszcza w jednym momencie, że musiałem otworzyć oczy ze przerażenia.

Ale teraz najlepsze. Gdy otworzyłem oczy, to chwilę później chciałem sprawdzić stan procentowy dosa, w pokoju było ciemno tylko taka czerwona lampka była włączona. A tu nagle przy komputerze ĆMA! Przeraziłem się tak, że o mało z łóżka nie spadłem !

Jednak efekty strachu, lęku szybko minęły po zakończeniu słuchania i rozczarował mnie brak halucynacji i złudzeń dźwiękowych.

PostNapisane: N, 02 wrz 2012, 02:21 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 1h 3m 59s
Działa w 100%, uczucie niepokoju przechodzące w strach, a nawet przerażenie. Świetny dos, polecam go w 100%, najgorsze jednak następuje pod koniec, czułem jakbym nie miał ciała, ba, wręcz z niego wyszedł. Przerażające i zarazem fascynujące uczucie :smoke: .

PostNapisane: Wt, 11 wrz 2012, 22:00 
Skryba
Skryba
12% następnej rangi

Online: 1d 10h 45m 24s
Najpierw przesłuchałem Hand of God - fajne uczucie, tak jakbym lewitował, generalnie było mi dobrze. Bezpośrednio po tym włączyłem sobie Gate of Hades. Słucham, słucham, generalnie nic, myślę kiedy się to w końcu skończy bo już mi się zaczyna nudzić. Aż tu w pewnym momencie jak się nie przerażę. Od razu oczy otwarte jak 5 złoty, słuchawki z uszu. Ale opanowałem się, założyłem słuchawki i dosłuchałem do końca. Jeszcze do tej pory czuję lekki niepokój (pomijając fakt, że ja raczej z tych co wierzą w duchy i w ogóle, jakiś malutki stukot gdzieś w domu w innym pokoju i ja mam od razu schizę, raz w nocy obudziłem się przerażony i czuję jakby mnie coś za biodra złapało -i mam takie schizy czasami mimo że nic nie biorę i brać nie będę ). Także Gate od Hades trochę podziałało (5/10) spodziewałem się jednak lepszych efektów (chyba lubię się bać). Posłucham jeszcze kiedyś, bardziej się skupię i nie zerwęsłuchawek :D

PostNapisane: Śr, 17 paź 2012, 08:06 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Online: 6h 31m 53s
Przesłuchałem wczoraj w nocy tego Dosa. Na początek spokojnie a po chwili bam drgawki na całym ciele, prawie jak padaczka, coś w stylu paraliżu sennego w OOBE czy tam LD, oczywiście także przerażający chłód na całym ciele. Następnie zacząłem słyszeć jakieś głosy osób zamiast dźwięków, kolejno zacząłem widzieć białe przebłyski i coś takiego jakby ktoś mi machał ręką przed twarzą. W pewnym momencie poczułem strach, czułem że coś złego ma sie za chwilę wydarzyć, Całemu "spektaklowi" towarzyszyło z początku spokojne a pod koniec bardzo szybkie i energiczne bicie serca, które wywołało lekkie zawroty głowy.

PostNapisane: Pt, 06 gru 2013, 21:27 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Online: 1h 15m 19s
Jestem około 30 min po tym dosie. To było po prostu miażdżące. Nie sądziłam, że ten dose będzie tak silny. Na początku czułam jakbym spadała, moje ciało było ciężkie i miałam spore problemy, żeby się ruszyć. Paraliż. Czułam przytłoczenie, rozpacz i smutek. Dzwięki zaczęły być coraz wyższe i zaczęłam słyszeć dziwne jęki i BUM nagle okropny pisk, krzyki, wołanie o pomoc... to było tak nagle, że zaczęłam się rzucać i zaciskać pięści.(niczego nie wyolbrzymiam) ledwo wytrzymałam (lecz wysłuchałam do końca). Czułam jakby ktoś złapał mnie za nogę i ciągnął w dół, czułam czyjąś obecność i ogromny strach. Gdy wszystko się już skończyło, nie potrafiłam się ocknąć. W końcu pobiegłam do łazienki i spojrzałam w lustro... wyglądałam jak psychopatka tzn. Cała drgałam, jedno oko miałam lekko 'przymknięte' i głowę przechyloną w bok. Nie mogłam do siebie dojść. Jednak mimo wszystko nie żałuję, bo to jest taki strach do którego się chce wracać. Jak najbardziej polecam, aczkolwiek tylko osobom o naprawdę silnych nerwach. :)

PostNapisane: Wt, 27 sty 2015, 07:33 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Online: 2h 17m 48s
Po tym jak jakiekolwiek dosy zaczęły działać, stwierdziłam, że czas na coś cięższego, więc pościągałam sobie właśnie Gates of hades i kilka innych. W ostatni weekend jechałam z kumpelą na warsztaty muzyczne, jakoś 2 godziny drogi stąd. Wsiadłam do samochodu, powiedziałam, że idę spać założyłam słuchawki i pomyślałam, że w sumie mam tyle czasu, że mogę przesłuchać sobie dłuższego Dosa, a że z tych dłuższych miałam tylko GoH no to... cóż, pomyślałam, że przecież na wiele osób działa relaksująco i pozytywnie. A więc jak to przebiegało?

Zacznijmy od tego, że wydawało mi się że minęło dużo mniej niż tyle ile przesłuchałam (Bo niestety musiałam wyłączyć jakoś niedługo przed końcem) Na początku było na prawdę przyjemnie. Jakoś tak nie odczuwałam jakoś szczególnie tych zmian tonacji. Leciało sobie. Można by powiedzieć, że wpadłam w pewien trans. Coś pomiędzy snem a jawą. Zaczęło mi się wydawać, że słyszę jakieś dziwne dźwięki ale starałam się je ignorować i wtedy zaczęłam dopiero odczuwać okropny strach. I nagle jebs! Strach który tak bardzo kontrastował z wcześniejszym spokojem, że nieświadomie rzuciłam słuchawkami, zaczęłam się szarpać i wyrywać z pasów w samochodzie. Nie wiedziałam, co się dzieje, bo zostałam nagle wyrwana z transu... Spojrzałam na telefon i chciałam zatrzymać muzykę, choć wcale nie grała. - Cały czas słyszałam jakieś głosy, które coś mówiły i to uczucie jakbym była pod wodą(Dźwięk). Zgromadzonym powiedziałam, że miałam koszmar jak spałam. I to tyle co się działo w aucie... A tak poza tym to od tamtego momentu cały czas czuję taki wewnętrzny nieokreślony strach przed czymś a na samą myśl o tym dosie mam ciary.

PostNapisane: Pt, 10 cze 2016, 00:22 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Online: 6h 48m 3s
Położyłem się w nocy, słuchawki na uszy i binaural player na andka + hand of god w formacie sgb
Tak przed połową zacząłem delikatnie odpływać i po chwili wybudził mnie dziwny dźwięk, coś jak pojedynczy odgłos zmutowanego dziecka :/ Myślałem że się zesram w tym momencie, im dłużej słuchałem tym czułem coraz większy strach aż musiałem otworzyć oczy żeby sprawdzić czy coś obok mnie czasem nie stoi, a normalnie ciemność na mnie nie robi żadnego wrażenia.Dose na +

PostNapisane: Pn, 26 gru 2016, 03:01 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Online: 1h 39m 53s
Powiem tak lepszy od hog ale premium 200$ to przesada.

PostNapisane: Pn, 26 gru 2016, 07:48 
Uzależniony
Uzależniony
76% następnej rangi

Online: 1d 13h 5m 17s
KillRoon napisał(a):
Powiem tak lepszy od hog ale premium 200$ to przesada.

co?HOG działa lepiej w moim przypadku od GOH i jest przyjemniejszy :D
edycja:01.01.2017:
co do tego dosa symuluje piekło którego tak wszyscy katolicy się boją :lol:
testowałem go i to co czułem to piekielny strach, lekki dyskomfort psychiczny graniczący z bólem psychicznym :yes2:
dos zdecydowanie nie dla słabych psychicznie gdyż ten dos może uszkodzić psychikę(w najlepszym razie spowoduje lekką depresję)ale działanie i tak jest mocno przytępione(choć nie całkowicie)ponieważ ja nie wierzę w piekło.
niemniej interesujący dos :)
ten kto nie boi się cierpienia powinien go posłuchać :) ale i tak wole Hand of god który symuluje niebo/nirvanę/pustkę itd.

PostNapisane: Wt, 12 wrz 2017, 07:50 
Uzależniony
Uzależniony
76% następnej rangi

Online: 1d 13h 5m 17s
dose jest interesujący jednak trzeba być ostrożnym ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9