Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Pt, 08 paź 2010, 15:47 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Online: 2h 5m 35s
Witam!
Teraz ja podzielę się z Wami moimi przeżyciami.
Początek był spokojny. Z biegiem czasu dźwięki się zmieniały. Miałem wątpliwości czy to właściwy dos ponieważ początek przypominał mi Hand of God. Początkowe dźwięki bardziej rozluźniały umysł i ciało niż powodowały strach. Szczerze mówiąc zaczynałem się nudzić ponieważ słyszałem o tym dosie że jest NAPRAWDĘ MOCNY. Prawie się zawiodłem aż tu nagle...
Dźwięki się zmieniły w PIEKIELNY PISK. Serce zaczęło tak mocno bić że odczuwałem każde uderzenie na całym ciele. Miałem wrażenie że ręce mi się poruszają. Jak by ktoś wziął mnie za nie i zaczął nimi ruszać. Strach jaki wtedy odczuwałem jest nie do opisania. Nigdy aż tak bardzo się nie bałem. Gdy skończył się dos szybko podniosłem się z łóżka i zapaliłem lampkę. Usiadłem na łóżku. Ręce mi się telepały. Miałem gęsią skórkę. Gate of Hades jest NAPRAWDĘ POTĘŻNY. Po przesłuchaniu ogarniałem się przez 2 godziny.
To była moja pierwsza przygoda z GoH. Nie miałem żadnych wizji, urojeń. Tylko delikatnie obraz mi się rozmazywał. I jeszcze jedno. Miałem kłopoty z zaśnięciem. Przeleżałem z 35 minut zanim usnąłem.

Bardzo polecam tego dosa.

PostNapisane: So, 09 paź 2010, 17:50 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Online: 0s
Witam serdecznie.
Jestem świezo po "odsluchu" GoH.

Jako że zaden inny dos na mnie wcześniej nie działał, postanowilme wyprobowac tego. [Od tygodnia slucham po 2 dziennie z resetami]. Jednak oprócz szybszego bicia serca w momencie "kto słuchał ten wie" oraz uczucia zamarzniecia stop oraz jakby uczycie wiekszej ciemnosci przed zamknietymi oczami zaraz przed "kto słuchał ten wie", nic innego jakos nie poczułem niestety [jak inni mieli zwidy, czy wrecz fizyczne uczucia dotyku].
Moim zdaniem ten dos jest robiony specjalnie tak że dopiero pod koniec wchodzi dzwiek "kto słuchał ten wie" aby po prostu wprowadzic stan niepokoju.
Możliwe że dlatego to na mnie nie zadziałało "strasząco", ponieważ na codzien duzo pracuje z dźwiękami elektronicznymi, wiec cos takiego jak to ktos okreslil "piekielny pisk" na mnie nie zbyt wywarło wrażenie.
Nie kwestionuje dzialania idosera, bo jak widac wiele ludzi pisze o swoich przezyciach, ale niestety na mnie chyba jakos to nie działa.
Bede probowal dalej, moze jednak cos zadziała kiedyś :-)

PostNapisane: Pt, 04 lut 2011, 21:57 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Jeden z pierwszych moich DOSów. Podchodziłem do niego bardzo sceptycznie..

Od dziecka oglądałem i czytałem horrory, starałem się miewać koszmary, nabijałem sobie chore fazy, poprostu lubie strach. Od lat nic mnie już nie przeraziło, nawet przy halunach nabijanych sobie na przerażające. Nic Przestałem próbować zajęć ekstremalnych, bo nie przynosiły już efektu. Jestem doświadczony w LD i Autohipnozie. W stan hipnotyczny wtrącam się na życzenie w przeciągu sekund, lub gdy jestem "spokojny" w ich ułamku. Więc wygodniutki fotel pufa pod nogi, słuchawy na uszy, i wbijam się w Hipno. Wydaje sobie polecenie włączenia DOSa kliknięciem myszki zamykam oczy i zaczynam.

Początek lekki przyjemny wbił mnie w REM. Oczy latają na wszystkie strony, powieki drżą ciężko utrzymać zamknięte oczy. Delikatne i szybko rozsypujące się wizje twarzy, bliskich osób, jakieś niewyraźne niepokojące myśli. Później delikatne drżenie ciała, zrobiło się ciemniej co mną lekko wstrząsnęło (10 minuta... wiem bo zgasł monitor ustawiony mam na 10min). Potem coraz ciekawiej, sznureczki dymu ciągnące się w różnych odległościach, nagle widzę twarz mojego ojca i jakieś malutkie dziecko grzebiące mu w uchu. dziecko zauważa mnie odwraca się z takim miłym przerażającym uśmiechem na twarzy. Do okola z ciemności wyrastają twarze innych dzieci. po chwili znikają pozostawiając głęboki wgryzający się w duszę niepokój. Powraca REM widzę znów wstążki dymu, i słyszę zmianę dźwięku wiem jak za chwilę będzie brzmieć, mam tego świadomość. Narasta we mnie strach, szybko zmienia się w przerażenie takie prosto z nerek, nie z wyobraźni, zrywam słuchawki poruszam myszka żeby rozświetlić ciemność. Rzucam okiem na drzwi, i szybko zakładam z powrotem słuchawki i wracam do hadesu. Po chwili jestem z powrotem, widzę oczy duże szkliste oczy jeleni, saren. I twarze dzieci błyskające co chwila w ciemności z tym dziwnym wyrazem twarzy który bardziej czuje niż widzę.Ogarnia mnie świadomość że nie jestem sam w pokoju, słyszę jak ktoś obok mnie wyżera mi ciasteczka z reklamówki szeleszcząc folią torebki. Wiem że jestem sam więc się nie przejmuje, staram się dojrzeć co jest nie tak w twarzach dzieci, ale dzieci znikają widzę już tylko oczy setki jelenich oczu. I jestem już pewien że ktoś stoi obok mnie i patrzy na zmianę na monitor i na mnie. Otwieram oczy żeby pogonić ojca który pewnie wypity wlazł mi do mieszkania w poszukiwani towarzystwa do wypitki. Nikogo nie ma, tylko biegające cienie za przeszklonymi drzwiami. Zamykam oczy czuje że jest dobrze, że to jest to tak wygląda strach. Nagle oczy znikają, i pojawia się ten dźwięk, niesamowity wiem że jak się wsłucham usłyszę w nim dźwięki tysiąca rozpaczliwych krzyków potępionych. I tak też się dzieje. Nadlatują kolejne wizje wykrzywionych w bólu twarzy, znów oczy. Po czym wszystko zwalnia cichnie, i to jest gorsze niż krzyki ta cisza, ta ciemność czuje że coś się w niej kryje. Dos się kończy. zdejmuje słuchawki, chce mi się sikać. Idę więc do wc, cienie w pustym mieszkaniu są mi obce, nie takie jak co dzień, czuje jak by czaiła się w nich ciemność i przerażenie więc zapalam wszystkie światła. Jestem rozedrgany, włączam chat i wpisuje ten post.

Powiem tak. Warto. Nie wiem kiedy powtórzę doświadczenie ale nie dziś. Minęło już 30 minut a mi nadal jest gorąco choć adrenalina już odparowała. Teraz wiem jak należy słuchać DOSów Tylko w stanie Autohipnozy z auto-poleceniem "wsłuchaj się w dźwięki, nie istnieje nic poza nimi". Gate of Hades jest BOSKI czy raczej DIABELSKI. miodzio:) pozdro dla psyhonautów.

PostNapisane: Pn, 28 mar 2011, 16:26 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

w dzień to rozkminialiście? czy tylko w nocy?

PostNapisane: N, 17 lip 2011, 23:44 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Witam, czy mógłby ktoś podesłać tego dosa w formacie .drg? Tylko jego mi obecnie brakuje. Adres: xc1tnpwn@gmail.com (Nie wiem co mnie naszło podczas tworzenia tego konta :twisted: ) Z góry dzięki

PostNapisane: Pn, 24 paź 2011, 17:53 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Hmm...to było dziwne . Słuchałem tego dose wszystko ładnie pięknie no ale w pewnym momencie poczułem paniczny strach , szybko zdjąłem słuchawki i bałem się słuchać dalej . Mieliście tak może ?

Ten dźwięk w 22 minucie...

PostNapisane: Pn, 24 paź 2011, 19:05 
Moderator
Moderator

Online: 11d 22h 42m 31s
nom, przy nieoficialnym Death jest jeszcze gorzej ^^

PostNapisane: Pn, 24 paź 2011, 20:22 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Heh...no to skoro nie poradziłem sobie z GoH to pewnie Death na razie jest nie dla mnie :D

PostNapisane: Pn, 31 paź 2011, 13:46 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Online: 19m 59s
Ja czułam się podczas dosa, tak jakbym wpadała w jakąś otchłań. Nie było nic oprócz szumu i ciemności. Później przed oczami miałam jakieś dziwne twarze... natomiast przy końcu, gdy pojawił się ten wysoki dźwięk poczułam taką panikę... Dobrze, że trzymałam palca na pauzie, bo ręką nie mogłam w ogóle poruszyć. Byłam jak sparaliżowana. :O Wyłączyłam to i z wielkim trudem usnęłam. Więcej tego nie słucham.

PostNapisane: Śr, 30 lis 2011, 21:34 
Duch
Duch
50% następnej rangi

Online: 38d 6h 1m 50s
Z lekkim wstydem przyznam że nie wytrzymałem całego... Bezradność... Nie mogę się ruszyć... Paraliżujący strach... Czuję że odlatuje, pojawiają się czerwone witraże i... BUM! Słuchawki ściągnąłem chociaż w sumie nie wydałem rękom takiego rozkazu... Cóż, może do niego jeszcze kiedyś przysiądę.

PostNapisane: Cz, 22 gru 2011, 18:02 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

Online: 49m 6s
Ja ok. godzinę temu włączyłem sobie GOH... i moje zdanie co do tego to "OMG ! ! !"
Leżę sobie z zamkniętymi oczami wyluzowany wszystko fajnie, dźwięk nie najgorszy i tak jakby mnie trochę usypiało... obraz mi się zrobił całkiem czarny (światło mi świeciło po oczach ale i tak było ciemno) i zobaczyłem klatkę z niebieskawą papugą... wleciała do niej druga zielona papuga i zamieniła się w kota który z niej wyskoczył rozwalając klatkę... nagle dźwięk podskoczył, serce zaczęło mi bić szybciej i prawie zawału dostałem, leżałem chwilę bez efektu aż tu nagle obraz mi się rozjaśnił i zobaczyłem swoje ręce ułożone na brzuchu i wtedy wiedziałem że jest coś nie tak bo ręce mam ułożony wzdłuż bioder :O popatrzyłem do przodu i zobaczyłem ciemność... a w niej zarysy twarzy demona w dziwnym hełmie z rogami po czym się tak przestraszyłem że otworzyłem oczy... w podłodze była wielka dziura i wydobywający się z niej dym pachnący siarką (nie czułem ale miałem dziwne przeczucie że to siarka) więc wstałem z fotela i nie wiem czemu ale podjąłem się próby wskoczenia która skończyła się wielki bólem stóp i otrzeźwieniem... ^^ dosa bardzo polecam ponieważ najbardziej mnie on ruszył ze wszystkich ^^ mam na zbyciu te 2 nowe dosy Premium ale jeszcze ich nie próbowałem bo szkoda mi czasu... jak ktoś chce przetestować to piszcie na gg: 34752933 ^^

PostNapisane: So, 24 gru 2011, 01:35 
Bywalec
Bywalec
36% następnej rangi

Online: 11h 26m 17s
radar200399- Niezle poszalałeś :D . Ja jakoś byłem nieobecny podczas słuchania :roll: .Tym razem mnie nie kopło jak powinno :cry:

PostNapisane: Wt, 31 sty 2012, 20:33 
Obyty
Obyty
71% następnej rangi

Online: 12d 19h 19m 34s
radar200399 napisał(a):
mam na zbyciu te 2 nowe dosy Premium ale jeszcze ich nie próbowałem bo szkoda mi czasu... jak ktoś chce przetestować to piszcie na gg: 34752933 ^^

Nie chciałbym nic mówić :> (o tym, że gość pewnie w ogóle nigdy nie miał tych dose'ów), ale - w każdym razie - nie wyśle :]

PostNapisane: So, 10 mar 2012, 21:04 
Nowy
Nowy
0% następnej rangi

Online: 1h 45m 7s
Witam.W czasie słuchania narastający strach.Aż w końcu 98% nagrania byłem taki zjarany że rzuciłem słuchawkami o ścianę i sapałem ze strachu jak pies :o

PostNapisane: N, 25 mar 2012, 17:36 
Obyty
Obyty
71% następnej rangi

Online: 12d 19h 19m 34s
Musicie coś sprawdzić bo czuję się niepewnie. Kombinowałem z częstotliwościami żeby uzyskać takie "mhrmghmmm-mhrmghmmm-mhrmghmmm..." jak w goh i podczas słuchania pink/0 400+4/300 zauważyłem, że... Albo inaczej: w czasie słuchania myślałem, że mi się coś schrzaniło ze słuchawkami i źle słychać, ale po zdjęciu ich z uszu zdałem sobie sprawę, że... w całym pokoju słychać dosa 20 razy (zupełnie bez przesady, może nawet więcej) głośniej niż ze słuchawek... Niech ktoś to sprawdzi, bo jakieś to dziwne dla mnie... bardzo.
Coś takiego jest możliwe tylko w Night Springs xD

EDIT: K****! I wydaje się dobiegać zewsząd tylko nie ze słuchawek...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona