Autor Wiadomość
 Tytuł: EcstasyQH
PostNapisane: So, 19 kwi 2008, 16:33 
Adept
Adept
20% następnej rangi

Online: 0s
Bardzo ładny dose ale wykorzystałem tylko w 10% :/.
Po znalezieniu metody wyobrażeniowej , postanowiłem ją sprawdzić.
Założyłem słuchawki myjąc żęby , aby oswoić sie z dzwiękiem i podosować w łóżku.To zapuszczam dose'a ( w880i - ahh mój ukochany Walkman) słuchawki na uszy i szukam wyobrażenia.I takie euforyczne pulsowanie w skroniach , uczucie potęgowały się.Było mi tak dobrze aż zawiesiłem się na szczoteczceTrwało to może minute .A tu JEB.... puk puk , stara chce korzystać z kibla to ja słuchawki OFF , i dose potem nie działał

Tytuł:
PostNapisane: So, 19 kwi 2008, 19:10 
Wprawiony
Wprawiony
0% następnej rangi

to po co zakładasz temat skoro nie masz nic ciekawego do opisania? Naprawde fascynujące, ze nie dziala na ciebie dos po 10%, a jak opisywałeś jak stara wchodziła do pokoju to emocje sięgały zenitu. Czytając twój opis osiągnałem lepszy stan niż po HoG + Gate of Hades :twisted: :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 21 kwi 2008, 15:09 
Adept
Adept
20% następnej rangi

Kod:
.I takie euforyczne pulsowanie w skroniach , uczucie potęgowały się.Było mi tak dobrze aż zawiesiłem się na szczoteczceTrwało to może minute

To już opisuje moc dosa =D

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 28 kwi 2008, 16:10 
Chłonący
Chłonący
52% następnej rangi

Mamma mia!

Ten dose rządzi!

Wczoraj wieczorem postanowiłem się położyć, rozluźnić te i tamte(:D) mięśnie, pomedytować i puścić sobie później jakiegoś krótkiego, fajnego dose'a. 10minutowe EcstasyQH słuchałem z winampa. Efekt rozpoczął się już w pierwszych sekundach, a gdy rano wstałem to byłem w podobnym stanie jak przy zasypianiu :P Słuchaniu dosa towarzyszyły marzenia, drobna wizualizacja xD ten dose w moim przypadku jest najlepszy ze wszystkich .. nie ma sobie równych! ECSTASY RZĄDZI!!!!! :D :D :D

Obrazek
Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 30 cze 2008, 10:38 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

pierwszy dos, który na mnie ZADZIAŁ. Zadział i to JAK!

W zasadzie ciekawa byłam jak działają dosy sexual, czy w ogóle działają. wydawało mi się to conajmniej niemożliwe. Jakież było moje zdziwienie, gdy moje odczucia równały się... orgazmowi. Żadnych wizualizacji czy wyobrażeń,, po prostu ODCZUCIA. Przyspieszone tętno i wszelkie inne reakcje towarzyszące kobiecemu orgazmowi :D

Doprawdy cudo.

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 07 lip 2008, 16:37 
Obyty
Obyty
2% następnej rangi

Dzisiaj mam zamiar go przesłuchać, mam nadzieje że zadziała. :D

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 29 lip 2008, 17:42 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Wg mnie ten dos nie działa.Ale ten zwykły,nie QH.Spróbowałem.To był mój pierwszy raz.Może gdzieś w połowie miałem coś jakby dreszcze,ale nie było mi zimno i trwało to tylko parę sekund.W sumie cały seans nic ciekawego się nie stało.Po też niczego nie zauważyłem.

Tytuł:
PostNapisane: N, 24 sie 2008, 18:24 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Hm, trzeci moj dose i nic szczególnego, ale coś odczułem, a to już jest coś. Wsłuchawiłem się w dzwiek jak tylko moglem, wszedzie byl spokoj, nikt mi nie przeszkadzał. Poczułem fale ciepła w klatce piersiowej i na rekach, ale znowu stopy miałem chłodne, lol. Ale co najszczegolniejszego, to to, że w pewnym momencie moim prawy okiem tak jakby zaczelo rwac, zaczeła mnie szczypieć i uroniłem pare łez, zupełenie nie swiadomie. Pozniej podobnie bylo z lewym okiem, ale juz nie tak silne. Ogolnie od tamtego momentu miałem cholernie ciezkie powieki i galki oczne wedrowaly mi wszedzie. Przez chwile nie moglem otworzyc oczu. Hm, no ale gdzie ta ekstaza? Cóż, moze z nastepnym dosem bedzie lepiej.

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 08 wrz 2008, 07:24 
Szukacz
Szukacz
80% następnej rangi

hmm - mialem to że chciało mi się ****
i byłem yyy podniecony?

Tytuł: Re: EcstasyQH
PostNapisane: Wt, 10 mar 2009, 22:16 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

kurcze nic, pościłem sobie ecstasy ale nie pisało QH no i nic nawet erekcji nie miałem, coś tam pyrkało w głowie al nic :/ jak ktoś ma namiary na QH i jeśli to lepsze niże ten co ja słuchałem to poproszę

PostNapisane: Cz, 16 kwi 2009, 17:14 
Obyty
Obyty
2% następnej rangi

Niestety nie zadziałał... Szkoda. Będę go musiał spróbować ponownie. :D

PostNapisane: Śr, 13 maja 2009, 05:22 
Pasjonat
Pasjonat
78% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Ja go już słuchałem drugi raz. Jak niektórzy pewnie wiedzą w szkole długa przerwa trwa 20min. Czyli jeśli się ktoś spręży to może nawet dwa QH dosy wysłuchać. Ja postanowiłem chociaż jednego. Siadłem na podłodze, założyłem słuchawki i zacząłem słuchać. Cała klasa na się gapi, koledzy tyrpią, żeby spytać o efekty. Było mi gorąco i czułem mrowienie w stopach jakby mi ktoś robił masaż. No ale przez kolegów nie mogłem się skupić więc poszedłem do kibelka. Siadłem sobie na muszli, zamknąłem kabinę i słucham. Ciągły gorąc tylko już bez mrowienia w nogach (pewnie dlatego, że dotykałem nimi podłogi). W ok. połowie koledzy weszli do toalety spr. czy żyję. Stukali w drzwi, a że nie mogłem się skupić to wyszedłem. Kiedy ściągłem słuchawki słyszałem tak jakbym siedział jakieś rurze. Wkoło słyszałem bulgot wody. Podobno oczy miałem takie jakbym płakał. Ogólnie słuchanie tego było fajne, gdyby tylko nie moja klasa.
A morał z tego taki: Nigdy nie słuchaj dosów w szkole bo wszyscy będą się bać, że umrzesz od słuchania "dźwięków zepsutego telewizora" (tak na to nazywa większość osób w mojej klasie).

http://sai-kun15.deviantart.com wejdź i oceń moje rysunki

PostNapisane: N, 31 maja 2009, 19:44 
Wprawiony
Wprawiony
20% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

czosnek112 napisał(a):
ahh mój ukochany Walkman

Też ciebie kocham <3
XD

PostNapisane: Cz, 25 cze 2009, 20:22 
Turysta
Turysta
33% następnej rangi

Przesłuchałam QH - miłe odczucia ( dreszczyki i ciepełko) ;) ale do orgazmu to jeszcze daleko

PostNapisane: Pt, 23 paź 2009, 07:56 
Bywalec
Bywalec
12% następnej rangi

Online: 48s
Podczas słuchania czułem falę dreszczy przesuwających się od nóg coraz wyżej i nic poza tym. Będę musiał przesłuchać jeszcze raz.