Autor Wiadomość
PostNapisane: N, 26 kwi 2015, 09:03 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Online: 2h 39m 16s
Witam! Od niedawna zacząłem interesować się tematyką I-Doserow. Pierwszy raz gdy wysłuchałem I-Dosera to zacząłem jakoś dziwnie panikować, lecz sądzę że mógł być to efekt placebo. Narzuca mi się kilka pytań:

1. Czy słuchawki Sennheiser HD 201 są dobre do słuchania I-Doserow?
2. Od jakich I-Doserow powinienem zaczynać?
3. Jaki efekt przynosi słuchanie I-Doserow?
4. Czy jeżeli będę słuchać I-Dosery z telefonu, to będzie ten sam efekt co z komputera?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam.

PostNapisane: N, 26 kwi 2015, 13:51 
Pytacz
Pytacz
80% następnej rangi

Online: 7h 4m 51s
BendfellsTM napisał(a):
Witam! Od niedawna zacząłem interesować się tematyką I-Doserow. Pierwszy raz gdy wysłuchałem I-Dosera to zacząłem jakoś dziwnie panikować, lecz sądzę że mógł być to efekt placebo. Narzuca mi się kilka pytań:

1. Czy słuchawki Sennheiser HD 201 są dobre do słuchania I-Doserow?
2. Od jakich I-Doserow powinienem zaczynać?
3. Jaki efekt przynosi słuchanie I-Doserow?
4. Czy jeżeli będę słuchać I-Dosery z telefonu, to będzie ten sam efekt co z komputera?

Pozdrawiam.

1. Ujdą ;]
2. Od tych słabszych - French Roast, Quick Happy, Speed itd
3. Każdy dose ma swój opis, w którym jest napisane dokładne działanie.
4. Ja słucham z telefonu dosów skonwertowanych z oryginalnego rozszerzenia do mp3.

PostNapisane: N, 26 kwi 2015, 16:06 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Dziękuję za odpowiedź! Lecz mam jeszcze kilka pytań dot. Twojej odpowiedzi i nie tylko.

1. Dlaczego powinniśmy zaczynać od słabszych I-Doserow? Słuchałem ostatnio Quick Happy i to nic nie dało, czyli mam znaleźć coś mocniejszego?
2. Są I-Dosery które działają halucynogennie?
3. Mam również słuchawki Logitech G430 i wydaje mi się że będą lepsze do słuchania niż Sennheiser HD201 lecz zostawię opinie wam.
4. Coś się stanie jeżeli zacznę od tych mocnych I-Doserow?
5. Czy to jest możliwe że po wysłuchaniu pewnego I-Dosera czułem lęk? A może był to efekt placebo?
6. Są I-Dosery po których człowiek staje się zadowolony, szczęśliwy? Że tak to ujme, aby pojawił mu się "Banan" na twarz.
7. Do słuchania I-Doserow z telefonu potrzeba specjalnego programu? Czy może wystarczy pobrać jakiś z wysz. chomikuj i będą te same efekty.
8. Warto słuchać I-Doserow? Jedni mówią że tak, a drudzy że nie.

Dodam że jestem początkujący, stąd te wszystkie moje pytania.

PostNapisane: Pn, 27 kwi 2015, 17:19 
Pytacz
Pytacz
80% następnej rangi

BendfellsTM napisał(a):
Dziękuję za odpowiedź! Lecz mam jeszcze kilka pytań dot. Twojej odpowiedzi i nie tylko.

1. Dlaczego powinniśmy zaczynać od słabszych I-Doserow? Słuchałem ostatnio Quick Happy i to nic nie dało, czyli mam znaleźć coś mocniejszego?
2. Są I-Dosery które działają halucynogennie?
3. Mam również słuchawki Logitech G430 i wydaje mi się że będą lepsze do słuchania niż Sennheiser HD201 lecz zostawię opinie wam.
4. Coś się stanie jeżeli zacznę od tych mocnych I-Doserow?
5. Czy to jest możliwe że po wysłuchaniu pewnego I-Dosera czułem lęk? A może był to efekt placebo?
6. Są I-Dosery po których człowiek staje się zadowolony, szczęśliwy? Że tak to ujme, aby pojawił mu się "Banan" na twarz.
7. Do słuchania I-Doserow z telefonu potrzeba specjalnego programu? Czy może wystarczy pobrać jakiś z wysz. chomikuj i będą te same efekty.
8. Warto słuchać I-Doserow? Jedni mówią że tak, a drudzy że nie.

Dodam że jestem początkujący, stąd te wszystkie moje pytania.

1. Po prostu lepiej zacząć od tych słabszych, nie katować się od razu dłuuugimi i mocnymi dosami. Quick Happy działa ale słabiutko, trzeba się dobrze wsłuchać.
2. Mogą wywołać drobne halucynacje, ale naprawdę drobne.
3. No jest różnica w półce cenowej, ale nie zawsze droższe znaczy lepsze. Oceń sam :)
4. Szczerze? Nic. Po prostu wiele osób się boi tych mocniejszych dosów, dlatego dla początkujących poleca się te słabsze.
5. Gates of Hades - wytwórnia lęku :D Pewnie, że może pojawić się lęk.
6. Są, ale to raczej nie działa tak fascynująco jakbyśmy tego chcieli.
7. Nie mam żadnego programu, po prostu konwertuje na PC dosy z oryginalnego rozszerzenia na mp3. Nie polecam pobierania z chomikuj bo tam jakość może być słabsza i może nie działać.
8. Sam się przekonaj, dla mnie warto ;]

PostNapisane: Pn, 27 kwi 2015, 18:33 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Dzięki ziomek, pomogłeś mi ;)
Mam jeszcze jedno, ostatnie pytanie.
Znasz jakieś zaufane strony z których mogę sobie pobrać I-Dosera na telefon i jego słuchać? Nie mam aktualnie dostępu do komputera, więc przerobić plik na mp3 nie mogę. Ważne jest dla mnie aby jakoś była dość dobra i aby były za darmo.
Jeszcze raz dziękuję za tamte wszystkie odpowiedzi. ;)

PostNapisane: Pn, 27 kwi 2015, 20:13 
Pytacz
Pytacz
80% następnej rangi

BendfellsTM napisał(a):
Dzięki ziomek, pomogłeś mi ;)
Mam jeszcze jedno, ostatnie pytanie.
Znasz jakieś zaufane strony z których mogę sobie pobrać I-Dosera na telefon i jego słuchać? Nie mam aktualnie dostępu do komputera, więc przerobić plik na mp3 nie mogę. Ważne jest dla mnie aby jakoś była dość dobra i aby były za darmo.
Jeszcze raz dziękuję za tamte wszystkie odpowiedzi. ;)

Nie ma sprawy :D
Jeśli nie masz dostępu do komputera to w ostateczności posłuchaj tych z chomika, na mnie te akurat słabiej działają, albo po prostu tak sobie wbiłem do głowy. Sam musisz spróbować, bo każdy inaczej odczuwa dose ;]