Autor Wiadomość
 Tytuł: Pytania o LD
PostNapisane: N, 27 lis 2011, 20:27 
Pytacz
Pytacz
80% następnej rangi

Online: 20h 2m 50s
Witam. Próbuję uzyskać WILD-em LD, ale mimo wszystko się nie udaje. Po prostu idę się położyć, nie ruszam się i korzystam z kotwicy (odliczam po prostu). W związku z tym mam pytanie - co muszę zmienić, zrobić jeszcze, aby poskutkowało w końcu. Co do czasu tych prób, to myślę że trwają 10 min - wynik mojej niecierpliwości. Niestety...

P. S. Dzisiaj zrobiłem sobie drzemkę, ale przed tym, po kilku minutach po wyłączeniu świadomości i zaśnięciu bodajże nagle się obudziłem i coś mi tak dzwoniło przez parę sekund i dudniło w prawym uchu, potem przeszło na lewe, i tak w koło. Po chwili zasnąłem. Czy to były hipnagogi dźwiękowe?

PostNapisane: N, 27 lis 2011, 20:52 
Obyty
Obyty
71% następnej rangi

Online: 12d 19h 19m 34s
"SZUKAJ"
10 minut? po kilku latach ćwiczeń WILD zajmuje 20-15minut. Na początku - 40-50.

Halucynacje (również hipnagogiczne) - doznania percepcyjne pojawiające się bez wystąpienia odpowiedniego bodźca z zewnątrz, więc - tak - to były hipnagogi.
O wszystkim na forum już było.
SZUKAJ :yes:

Ostatnio edytowano Śr, 08 lut 2012, 20:54 przez jazu, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Śr, 08 lut 2012, 20:49 
Pytacz
Pytacz
80% następnej rangi

No i postanowiłem odświeżyć temat. Kiedy próbuję WILD-a, to nie dość, że cierpię na ultraprodukcję śliny (co się da przeboleć, a nawet zmniejszyć), to nagle - bach - po (wtf?) 5 minutach przestaję oddychać, coś mnie gniecie w klacie, duszę się, zaczynam walczyć z czymś, chciałbym to kontynuować, tylko boję się, że naprawdę się uduszę...Czy to jest oznaka paraliżu sennego?

PostNapisane: Śr, 08 lut 2012, 20:54 
Obyty
Obyty
71% następnej rangi

Online: 12d 19h 19m 34s
Tak :-)

PostNapisane: Śr, 08 lut 2012, 21:14 
Pytacz
Pytacz
80% następnej rangi

Dzięki wielkie jazu ;) Coś czuję, że dziś się uda ten WILD.

PostNapisane: Wt, 14 lut 2012, 21:48 
Turysta
Turysta
0% następnej rangi

Online: 1h 59m 43s
Kurde wkurzyłem sie!!! Miałem dzisiaj świadomy sen ale tak go zchrzaniłem ze nie chcijcie;/ A więc, miałem jaki s sen z ryśkiem z klanu i wgl później inwazja była i stwierdziłem ze to za długo trwa i to moze być sen zrobiłem test żeczywistości, patrze na ręce o kur*a to jednak sen ale z doświadczenia wiem że pierwse co to ochłonąc i sie zbytnio nie podniecać bo może mnie wywalić. No wiec od razu pomyślałem o pewnej dziewczynie i o moim domu wiec robie coś takiego:

Z otwartymi oczami zaczynam sie kręcić wokół własnej osi i mówić ciągle ze chce do domu i żeby była tam ta dziewczyna. I co sie stało? Otóż zrobiło sie ciemno i za chwilę pojawiłem się w swoim pokoju ALE DZIEWCZYNY NIE BYŁO!!! Czekałem jakiś czas rozglądałem sie po pokoju i nic... po jakimś czasie straciłem świadomość i sen szedł dalej a ja byłem tylko obserwatorem:(

Jakieś sugestie co zrobiłem nie tak? Kurde bardzo chciałbym sie z laską zabawić (wiem że to głupio brzmi ale 90% ludzi na forum chce albo robi to:) tyle ze dla niedoświadczonych to ponoć jest zbyt emocjonalne i budzisz sie od razu, a nie chce marnować LD bo od wakacji miałem 4 tylko:(

PostNapisane: Śr, 15 lut 2012, 01:37 
Adept
Adept
4% następnej rangi

Online: 12h 33m 17s
TsunadeFan napisał(a):
Jakieś sugestie co zrobiłem nie tak?

Moim zdaniem za wysokie progi kolego :P
Tzn. zacznij od czegoś łatwiejszego w LD, żeby się z tym oswoić np. latanie
Dopiero jak ogarniesz rzeczy na tyle, żeby utrzymać sen jak najdłużej (cholerna ciemność...) możesz skoczyć na jakieś "Bunga Bunga" ;)

PostNapisane: Pt, 29 cze 2012, 10:57 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Online: 3h 49m 47s
Jezeli zamierzasz zabawiac sie w LD to radze ci cwiczyc utrzymywanie swiadomosci nawet ludzie ktorzy ucza sie tego po pare lat maja z tym problemy. Ja cwicze utrzymywanie swiadomosci podczas LD bawiac sie rzeczywiatascia/naginajac ja lecz niw za mocno, po kilku cwiczeniach przechosze do trudniejszych itd... Moj pierwszy LD objawil sie dopiero wtedy jak kolega wprowadzil mnje w stan hipnotyczny wiec jesli znasz kogos kto umie wprowadzac w taki stani masz do niego zaufanie to popros go o to.

PostNapisane: Pt, 29 cze 2012, 21:08 
Duch
Duch
60% następnej rangi

Online: 5d 12h 40m 47s
farciarz, szczerze mówiąc ja ani razu nie doszedłem do takiego paraliżu sennego :C