Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 29 gru 2011, 21:19 
Duch
Duch
60% następnej rangi

Online: 5d 12h 40m 47s
ha ha ha (śmiech obłąkańca) .. nieśmieszne! NIE MOGĘ!!! DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE?!?! CO ROBIĘ ŹLE?!!?

//nie wiem, ale nie pisz swoich postów jeden pod drugim i pisz z sensem
usz

sory USH ale jestem na maksa sfrustrowany :(

PostNapisane: So, 07 sty 2012, 21:29 
Adept
Adept
4% następnej rangi

Online: 12h 33m 17s
Mam pewne pytanie dotyczące Hipnagogów
Mianowicie, gdy już się zaczynają (widzę losowe obrazki i przeważnie zaczynam słyszeć, że coś podchodzi mi do ucha hehe - creepy), to czy mogę/mam ruszać oczyma, aby np obesrwować, czy lepiej nie ruszać nimi ?
Ogólnie robię trochę tego i tamtego i skutek jest taki, że nagle się kończą i muszę zaczynać od początku

PostNapisane: N, 08 sty 2012, 05:49 
Obyty
Obyty
71% następnej rangi

Online: 12d 19h 19m 34s
Najlepiej nie ruszaj.

PostNapisane: N, 08 sty 2012, 13:36 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Online: 7h 21m 39s
No a ja mam inny problem. WILD ani razu mi nie wyszedł, a trenuję dość długo. Dzisiaj obudziłem się koło 11, no i spróbowałem tej techniki po raz kolejny. Leżałem w dość dziwnej pozycji jakieś 30 minut, w tym czasie nie pojawiły się żadne hipnagogi, wyobrażałem sobie korytarz, na jego końcu winde. Będąc w windzie zjeżdżałem w dół z 100 na 1 piętro przez jakieś 15 minut, w ogóle nie czułem swojego ciała, wydawało mi się, że leżę w innej pozycji. Powiedziałem sobie w myślach, że po wyjściu z windy poszukam drzwi z napisem 'LD' i wejdę w świadomy sen. Nastawienie było bardzo pozytywne, byłem pewny, że mi się uda (nigdy wcześniej tego nie robiłem). No i znalazłem się (wyobraźnia) na jakiejś polanie, widziałem drzewa, dotykałem kory, czułem zapach, wiatr.. ale o świadomym śnie nie było mowy. Dodam jeszcze, że w mieszkaniu panował hałas (rodzeństwo krzyczało, pies zaczął szczekać). Być może to przez to, a być może już pora dnia była zbyt późna na tę technikę..

PS. Dodam jeszcze, że gdy byłem w windzie, liczenie sprawiało mi problemy, myliły mi się liczby mimo, że nie miałem żadnych hipnagogów a mojego umysłu nie zakrzątały żadne myśli. :)

PostNapisane: N, 08 sty 2012, 17:21 
Obyty
Obyty
71% następnej rangi

Miałeś całkowity paraliż, czyli jesteś "bliżej niż dalej" :D

PostNapisane: N, 08 sty 2012, 18:11 
Adept
Adept
4% następnej rangi

Deksowy napisał(a):
Dodam jeszcze, że w mieszkaniu panował hałas (rodzeństwo krzyczało, pies zaczął szczekać). Być może to przez to, a być może już pora dnia była zbyt późna na tę technikę..

Moim zdaniem to była przyczyna braku hipnagogów - Ja mam tak, że gdy już jestem blisko LD podczas hipnagogów, albo tuż przed nimi i np mój pies gdzieś tam zaszczeka to już mam pozamiatane :/

PostNapisane: N, 08 sty 2012, 20:49 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

jazu napisał(a):
Miałeś całkowity paraliż, czyli jesteś "bliżej niż dalej" :D

Z tego, co mi wiadomo to podczas paraliżu nie możesz się poruszyć. Ja mogłem (przynajmniej tak mi się wydawało), spróbowałem leciutko poruszyć ręką (ale na tyle lekko, żeby nie wyjść z tego głębokiego relaksu) i dałem radę.

PostNapisane: N, 08 sty 2012, 21:14 
Obyty
Obyty
71% następnej rangi

Paraliż wbrew pozorom można bardzo łatwo przerwać. A jak nie czułeś ciała, to miałeś prawie koniec paraliżu :-)

PostNapisane: Wt, 10 sty 2012, 20:42 
Duch
Duch
60% następnej rangi

HA! miałem kontrolowane, zamierzone LD HA HA :D

PostNapisane: Wt, 10 sty 2012, 23:22 
Adept
Adept
4% następnej rangi

superkuba131 napisał(a):
HA! miałem kontrolowane, zamierzone LD HA HA :D

No i jak wrażenia ? Co robiłeś ? :]

PostNapisane: Śr, 11 sty 2012, 17:07 
Duch
Duch
60% następnej rangi

najpierw była niezła psychoza bo była... babka z 3 cyckami 0_o. potem byłem w moim domu, ale wszystko było normalne, ludzie też zachowywali się normalnie- postanowiłem że się upewnię czy to LD. Otworzyłem okno i stanąłem na parapecie żeby zobaczyć jak mama zareaguje, a ona na to- ZRÓB SALTO!!!! pomyślałem, że to może być sarkazm, ale wtedy zobaczyłem, że na dole jedzie pociąg. POCIĄG!!!! więc skoczyłem chciałem pobiegać po ścianach, ale coś się nie dało :/. Potem skończyłem sen, bo stwierdziłem, że ni ma nic do roboty, a już pewnie byłem spóźniony do szkoły :p

PostNapisane: Śr, 11 sty 2012, 21:52 
Adept
Adept
4% następnej rangi

Hehehe to jest właśnie to "nie ma nic do roboty stwierdzasz" - a jakbyś nie spał i o tym pomyślał to byś milion rzeczy wymyślił co by robić gdy będę spał :P
Też tak miałem heh
Mogę jeszcze spytać z jakiej metody skorzystałeś, aby mieć to LD ?

PostNapisane: Cz, 12 sty 2012, 00:35 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

NA LOGIKĘ, jeśli pisze w temacie "WILD nie wychodzi... :c", oraz pisze, że osiągnął "(...)zamierzone LD" to chyba jasne jest, że metodą WILD.

PostNapisane: Cz, 12 sty 2012, 10:10 
Adept
Adept
4% następnej rangi

Fajnie Deksowy, tyle to ja też się domyślam...
Chodziło mi o takie rzeczy jak:
O której poszedł spać, kiedy zrobił WILDa, w jakiej pozycji, jakie afirmacje, ile mu to zajęło itd.

PostNapisane: Cz, 12 sty 2012, 14:25 
Duch
Duch
60% następnej rangi

to ie był do końca WILD... obudziłem się tak sam z siebie ok. 5:20 często tak mam, nie wiem czemu) i stwierdziłem że jeszcze położę się spać, więc tak jakby ,,ogarnąłem myśli" i ,,przeszedłem" do snu, powoli tracąc kontakt z moim ciałem.. eh... chciałbym tak móc zrobić przed zaśnięciem, a nie nad ranem :p

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Poprzednia strona  1, 2, 3, 4