Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 02 cze 2011, 12:51 
Wprawiony
Wprawiony
80% następnej rangi

Online: 2h 18m 6s
Na prośbę ococichodzico .. Moja technika jest bardzo prosta oraz bardzo skuteczna, prawie zawsze mi się udaje nią osiągnać LD. Jest bardzo prosta i trwa średnio 2-5 minut. A więc taK:

Kładziecie się spać, najlepiej jak będziecie zmęczeni i śpiący, wtedy jest najłatwiej tą techniką osiągnąć LD. Więc idziecie lulu, układacie się wygodnie i po prostu przysypiacie.. i w tym cała magia, chodzi o to, że jak przysypiacie to nieświadomie tracicie świadomość, wydaję się wam, że trwa to minute, dwie, a trwa 4 razy tyle. Musicie po prostu jakby przysnąć na chwile i rozbudzić świadomość, głównie za pierwszym razem się udaje. Lecz jak się nie uda to próbujcie do skutku. Ważne, żeby przysypiać i nie myśleć o utrzymaniu świadomości, świadomość musicie rozbudzić po tym czasie co napisałem. Jak się uda, to obudzicie się we śnie, lub jak ja zaczniecie lecieć tunelem i wylądujecie gdzieś w pełni świadomi. Można tej techniki używać po każdym przebudzeniu. Jeśli czegoś nie rozumiecie, piszcie w temacie, chętnie odpowiem. Pozdrawiam

PostNapisane: Cz, 02 cze 2011, 14:04 
Adept
Adept
4% następnej rangi

Online: 12h 33m 17s
A w jaki sposób należy wtedy się wtedy rozbudzić i czy to nie jest czasami coś typu - co ileś tam sekund otwieramy oczy na chwile i tak do LD ?

PostNapisane: Cz, 02 cze 2011, 14:08 
Wprawiony
Wprawiony
80% następnej rangi

Nie, po prostu jak zasypiasz, to wiesz, że zaczynasz o czymś intensywnie myśleć i powoli zasypiasz i tracisz świadomość. Wtedy się rozbudzasz, nie otwierasz oczu tylko jakby skupiasz się.

Inaczej. Jak już wiesz, że za moment zaśniesz, to w tym momencie własnie pobudzasz umysł, taki zastrzyk adrenaliny w mózg.

PostNapisane: Cz, 02 cze 2011, 16:19 
Entuzjasta
Entuzjasta
88% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 28m 40s
a czyli że wtedy kiedy wiesz że już za moment zaśniesz to nie otwierasz oczu tylko pobudzasz swoją świadomość tak że wiesz ze jeszcze nie śpisz tak? :)

PostNapisane: Cz, 02 cze 2011, 21:12 
Adept
Adept
4% następnej rangi

W sumie miałem z miesiąc temu takie sytuacje, że kładłem się spać i po jakimś czasie, a czasem nawet po chwili, gdy zaczynałem o czymś myśleć i sobie przypominałem, że hmm leże na łóżku chyba, albo po prostu wybijałem się z rytmu myślowego to wchodziłem w pewien stan.

Serducho zaczynało nawalać, ruszać się "fizycznie" nie mogłem, także otworzyć oczu nie byłem w stanie, czułem, że gdzieś jestem tylko, że widziałem cały czas ciemność, a gdy chciałem coś powiedzieć, nie było nic słychać - trwało to góra 10s i budziłem się otwierając "fizyczne" oczy.

Tak się zastanawiam, czy to czasami nie było nieświadome użycie opisanej przez ciebie techniki ?
Jeśli tak to co robić dalej - próbowałem się rozluźnić, żeby pociągnąć ten stan dłużej, ale i tak się budziłem. :|

PostNapisane: Cz, 02 cze 2011, 21:36 
Entuzjasta
Entuzjasta
88% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 28m 40s
mogłeś nie otwierać oczu :) a to była chyba wg mnie pierwsza 'faza'(zapomniałem słowa) OOBE, potem mógłbyś wyjść z ciała do OSPUO.

PostNapisane: Cz, 02 cze 2011, 22:51 
Wprawiony
Wprawiony
80% następnej rangi

Piotrek2705 napisał(a):
a czyli że wtedy kiedy wiesz że już za moment zaśniesz to nie otwierasz oczu tylko pobudzasz swoją świadomość tak że wiesz ze jeszcze nie śpisz tak? :)

Dokładnie.

Brokol napisał(a):
W sumie miałem z miesiąc temu takie sytuacje, że kładłem się spać i po jakimś czasie, a czasem nawet po chwili, gdy zaczynałem o czymś myśleć i sobie przypominałem, że hmm leże na łóżku chyba, albo po prostu wybijałem się z rytmu myślowego to wchodziłem w pewien stan.

Serducho zaczynało nawalać, ruszać się "fizycznie" nie mogłem, także otworzyć oczu nie byłem w stanie, czułem, że gdzieś jestem tylko, że widziałem cały czas ciemność, a gdy chciałem coś powiedzieć, nie było nic słychać - trwało to góra 10s i budziłem się otwierając "fizyczne" oczy.

Tak się zastanawiam, czy to czasami nie było nieświadome użycie opisanej przez ciebie techniki ?
Jeśli tak to co robić dalej - próbowałem się rozluźnić, żeby pociągnąć ten stan dłużej, ale i tak się budziłem. :|

Kurde, nie zrozumiałem zbytnio bo chwilowo nie jestem trzeźwo myślący, ale postaram się odpowiedzieć. Rozluźnić, musisz po prostu zasypiać, nie masz otwierać oczu itp. po prostu zasypiać i jak już bedzięsz blisko zaśnięcia rozbudzasz umysł, bez żadnego otwierania oczu, po prostu jakby wracasz myślami do skupienia.

PostNapisane: Pt, 03 cze 2011, 00:26 
Adept
Adept
4% następnej rangi

Piotrek2705 napisał(a):
mogłeś nie otwierać oczu :) a to była chyba wg mnie pierwsza 'faza'(zapomniałem słowa) OOBE, potem mógłbyś wyjść z ciała do OSPUO.

To trochę dziwne, właśnie tak się orientowałem, że śpię - Jak spróbowałem ruszyć powiekami i się nie dało, to odrazu dostawałem jakby przekonania, że śpię i wtedy też przyspieszało serducho albo latały mi gałki oczne ;] (potem zaraz jak wspominałem budziłem się)
Czyżby to był mój RT ? Sprawdzenie czy mogę ruszyć powieką ;>

PostNapisane: Pt, 03 cze 2011, 12:21 
Wprawiony
Wprawiony
80% następnej rangi

Jak przyspieszyło serducho to nie spałeś, tylko się podnieciłeś, i wtedy taka reakcja serca następuje. Też tak mam często, jak sie podniece, że zaraz wyjde to mi serducho zaczyna walić i nie mogę go uspokoić :D . Ale fakt faktem może coś tam było.

Apropo, próbował ktoś w nocy ? ;]

PostNapisane: Pt, 03 cze 2011, 16:01 
Moderator
Moderator

Online: 5d 12h 23m 53s
ehh nie bardzo zrozumiałem ale ogólnie chodzi o to że jak mam już na myśli głupoty i myśli które same nachodzą to mam się skupić na tym by osiągnąć LD ?

PostNapisane: Pt, 03 cze 2011, 22:02 
Wprawiony
Wprawiony
80% następnej rangi

Dokładnie.

PostNapisane: So, 04 cze 2011, 00:54 
Adept
Adept
4% następnej rangi

A czy robisz jakieś RT do tego ?

PostNapisane: So, 04 cze 2011, 11:36 
Wprawiony
Wprawiony
80% następnej rangi

Nie, po prostu jestem od razu we śnie świadomy. ;]

PostNapisane: So, 04 cze 2011, 12:21 
Moderator
Moderator

Online: 5d 12h 23m 53s
Labuda ale jak ja się skupiam na tym żeby mieć LD to nie moge zasnąć . :p

PostNapisane: So, 04 cze 2011, 18:03 
Wprawiony
Wprawiony
80% następnej rangi

No tutaj cała sztuka to opanować. Po dłuższej chwili się daje. Popróbuj, dasz rade. trening czyni mistrza ;]