Autor Wiadomość
 Tytuł: Co jest ?
PostNapisane: N, 08 maja 2011, 13:35 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Online: 0s
Tzn. zanim jeszcze znalazlem te strone nie wiedzialem Co to jest swiadomy sen , chodz zdarzał mi sie juz długo wczesniej, chyba w skutek tego jak sobie probowałem pordzic z koszmarami... Teraz prawie zawsze gdy mi cos sie sni wiem ze to sen i moge na niego wplywac , to jest fajne . zacząłem tezz praktykować krótkie drzemki takie jakby w pol snie , ze niby wszystko slysze ale tak odpoczywam. , sa bardzo doladowujące, ale ostatnio zdarza mi sie tak ze wogole slysze wszystko telewizor itp. jak gadaja ale nie moge sie ruszyc, , to takie niezbyt przyjemne uczucie. Ale gdzies tak po ok. 10 sec. to mija bo zaczynam sie bac i cchce sie obudzic. Znalazlem tez arty o Oobe czy to moze jest to ?

Tytuł: Re: Co jest ?
PostNapisane: N, 08 maja 2011, 14:15 
Entuzjasta
Entuzjasta
88% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 28m 40s
to był prawdopodobnie paraliż przysenny :P musisz się wyedy bardziej rozluźnić i poczuć swoje ciało subtelne i próbować wyjść z ciała fizycznego. :P

PostNapisane: Pn, 09 maja 2011, 19:46 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Ale slyszalem ze to jest bardzo niebezpieczne a nawet prowadzi do chorob psychicznych typu schizofrenia.

PostNapisane: Pn, 09 maja 2011, 20:28 
Bywalec
Bywalec
32% następnej rangi

Online: 18h 46m 29s
Uważaj bo ci mózg wypłynie uszami i wysrasz swoje jelita. Jeśli to jest niebezpieczne to przynajmniej połowa forum ma choroby psychiczne. Poza tym paraliż przysenny to jest naturalna rzecz i jeśli miałaby ci zaszkodzić to już jesteś totalnym wariatem.

PostNapisane: Wt, 10 maja 2011, 16:24 
Entuzjasta
Entuzjasta
88% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

paraliż przysenny każdy z nas miewa każdej nocy ale większość osób nie jest tego świadoma, więc nic Ci to nie zrobi ani nie zaszkodzi jedynie za pierwszym razem możesz sie troche wystraszyć, że nie możesz się ruszać. oobe jest naturalną rzeczą to tak jakby dodatek na noc zamiast zwykłego snu, ale trzeba potrafić dobrze wykorzystać ten san. bezmyślna osoba może sobie zrobić krzywdę :p

PostNapisane: Wt, 10 maja 2011, 17:10 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Własnie wiec lepiej , jezeli chodzi o OObe to trzeba to Robic pod nadzorem osoby doswiadczonej tak ? i Wogole od kiedy to praktykujecie i czy wam sie udaje , jakie czerpiecie z tego korzysci , a i czy Przy oobe Ciało normalnie odpoczywa czy nie >?

PostNapisane: Wt, 10 maja 2011, 19:40 
Entuzjasta
Entuzjasta
88% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

no jak masz jakiegoś 'mentora' od OOBE to lepiej się z nim uczyć. nie musi byc on na żywo, ale np. na skype możesz z nim gadać. OOBE jest niebezpieczne wtedy gdy wchodzisz w inne wymiary i tam jeśli nie wiesz jak sie bronić ze strażnikami astralnymi i różnymi bytami to śię przypałęta do Ciebie i będzie Cie nękał wpewien sposób, ale można się go pozbyć jeśli wiesz jak. najlepiej nie wchodzić w inne wymiary i pozostać w OSPUO... Dzięki OOBE możesz rozwiązywać swoje problemy, pogadać ze swoim opiekunem, który pomoże Ci rozwiązać te problemy, możesz leczyć nawet :P po prostu poczytaj o tym czy coś. Jeśli jesteś chrześcijaninem to nie stosuj oobe bo to jest według kościoła grzech, ale na szczęście ja nie wyznaje tej dziwnej religii :P podczas oobe ciało normalnie odpoczywa, mózg nadaje wtedy na fazie alpha (REM) albo theta(głębokiego snu) dokładnie nie pamiętam.

PostNapisane: Wt, 10 maja 2011, 21:06 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi

Wiec tak z Ciekawości inne wymiary itp. Mozesz to rozwinąć? . Wiec jezeli nie wyznajesz mojej wiary to jaka wyznajesz i czym wg. Ciebie sa ci opiekunowie i inne zjawy ? :) Jestem poprostu Ciekaw chce poznac wszystkie perspektywy.

PostNapisane: Wt, 10 maja 2011, 22:02 
Entuzjasta
Entuzjasta
88% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

wierze w Boga, ale nie wierze w wiare chrześcijańską/katolicką i w kościół bo to jest dla mnie szit :p ... w oobe możesz przenieść się w inny wymiar np. do świata umarłych gdzie pilnują tego świata strażnicy i mogą Ci coś zrobić. poczytaj o tym na nacie. są różne artykuły itp. co do świata umarłych pewnie Ty w to nie wierzysz jeśli jesteś chrześcijaninem i wierzysz w niebo i w piekło i w karanie ludzi przez Boga po śmierci. musisz sam troche ruszyć głową i pomyśleć i poczytać o ezoteryce, a nie w to co kościół każdemu czlowiekowi narzuca. jeśli stwierdzisz, że inny światopogląd o jakim sobie poczytasz jest według Ciebie gorszy zawsze możesz wrócić do swojej wiary chrześcijańskiej. mógłbym sie więcej rozpisać ale to temat o oobe więc nie bede śmiecił. jak chcesz to napisz do mnie na gg://6296240 :)

PostNapisane: Wt, 27 wrz 2011, 17:26 
Obyty
Obyty
71% następnej rangi

Online: 12d 19h 19m 34s
Simo napisał(a):
Ale slyszalem ze to jest bardzo niebezpieczne a nawet prowadzi do chorob psychicznych typu schizofrenia.

A kto ci to mówił? o.Rydzyk? (nie mam oczywiście nic przeciwko Kościołowi, ale opinia zakonnicy z którą mam religię to jeszcze nie zapis w KKK, proszę...). Schizofrenia nie może być wywołana przez LD. W LD nie ma absolutnie nic z ezoteryki. To po prostu faza REM w której masz pełną świadomość. A OOBE... cóż - jest to stan według większości ludzi podobny do LD
(według mnie to jedna rzecz, staram się to sprawdzić, ale... za mało osób jest na takim poziomie osiągania LD, żeby mieć je za każdym razem, gdy trzeba). Wszystkie odczucia towarzyszące osiąganiu tego to po prostu fazy snu i wszystko z nimi powiązane. Jak masz jakieś konkretniejsze pytania, to pisz na PW :-) .

PostNapisane: Pt, 30 mar 2018, 08:46 
Podsiąknięty
Podsiąknięty
32% następnej rangi

Online: 2d 9h 24m 14s
co do wymiarów ja byłem w wielu np.w wymiarze astralnym mentalnym(gadał o tym bruce)LD jest bezpieczne