Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr, 21 kwi 2010, 18:05 
Obyty
Obyty
63% następnej rangi

Online: 6m 3s
Ja tam LD osiągam sporadycznie 2-3 razy w tygodniu, wystarczy, że sobie pomyśle, że fajnie było by mieć i jeb ld. Minus jest to, że już od dawna nie zapisuje snów i tego LD nie pamiętam tak wyraziście jak się ono odbywa :P Ja na początku jak zaczynałem ćwiczyć za dużo się naczytałem i uważałem to za trudne i, że to umieją tylko lepsi ludzie i trzeba dużo ćwiczyć żeby to osiągnąć, a takie myślenie to największy błąd i blokoowanie samego siebie.

PostNapisane: Cz, 22 kwi 2010, 23:02 
Przesiąknięty
Przesiąknięty
96% następnej rangi

Online: 32m 26s
Ja już nie mam w ogóle LD, bo ani nie robie RT, ani nie zapisuje snów. Często przed snem powtarzam w kółko, że to jest sen itp.
Nie mogę się zabrać do pracy od początku. Zawsze na jakimś długim wolnym postanawiam, że zacznę ćwiczyć, ale dupa z tego. To tylko postanowienie :D

PostNapisane: Wt, 04 maja 2010, 22:09 
Moderator
Moderator

Online: 6h 22m 14s
Rasiak napisał(a):
odnoszę takie wrażenie,nie jest aż tak realny,na dłuższą metę to nic nadzwyczajnego,mylę się?

LD jest bardzo dobre. Widzisz jak w realnym świecie - słyszysz czujesz i doświadczasz. Orgazm jest podobny jak przy waleniu konia , pizza smakuje jak pizza , jak spadasz to masz uczucie adrenaliny. Dlaczego ? Bo to mózg podczas LD produkuje te właśnie hormony ( adrenalina itd ) , bo jest w stanie to zrobić. LD jest rzeczywiście takie piękne , jak to opisują.

PostNapisane: Wt, 04 maja 2010, 22:19 
Moderator
Moderator

Jeśli w umyśle są same radosne i pozytywne myśli - LD jest idealne , bez wad.

Jeżeli sobie coś ubzdurasz podczas niego , że Ci jakiś farmazon urwie rękę ( np potwór ) to zabijasz go JEDNĄ MYŚLĄ. To samo z bólem. Wyobrażasz sobie tabletki np. APAP-u , łykasz i ręka odrasta.

Rzeczywistość w LD SAM KSZTAŁTUJESZ ! Jaka będzie zależy od Ciebie i Twojego umysłu. Ja mam często w miare LD i nie zauważyłem zmian w sobie .

PostNapisane: Wt, 04 maja 2010, 22:29 
Moderator
Moderator

Rasiak napisał(a):
chyba się nie zrozumieliśmy,dobra zadam kilka pytań czy jak masz LD to jak się czujesz potem w ciągu dnia?jakie ma to skutki?

W LD robie głupoty , to nazajutrz czuje ogromną satysfakcję i pewność siebie <nie wiem czemu> .

PostNapisane: Śr, 05 maja 2010, 11:23 
Moderator
Moderator

Online: 23h 8m 25s
Krupniok napisał(a):
Rasiak napisał(a):
odnoszę takie wrażenie,nie jest aż tak realny,na dłuższą metę to nic nadzwyczajnego,mylę się?

LD jest bardzo dobre. Widzisz jak w realnym świecie - słyszysz czujesz i doświadczasz. Orgazm jest podobny jak przy waleniu konia , pizza smakuje jak pizza , jak spadasz to masz uczucie adrenaliny. Dlaczego ? Bo to mózg podczas LD produkuje te właśnie hormony ( adrenalina itd ) , bo jest w stanie to zrobić. LD jest rzeczywiście takie piękne , jak to opisują.

Jak przy waleniu konia? To ty niezmiernie cienki jesteś :P
Tak szczerze powiedziawszy orgazm przy waleniu konia to żaden orgazm...
Co do realności wcale nie jest,że "widzę wszystko tak jak teraz".
Są drobne nieścisłości z czasem,często się coś zmienia naokoło (błąd systemu-nasz mózg nie jest idealny)
Jednak ludzie,którzy ćwiczą latami mają doskonałą realność świata naokoło.Śmiem podejrzewać,że odpowiednio długa praktyka jest w stanie przebić realnością nawet oobe (choć może się mylę).
Gorzej jest z konsekwencjami,kiedy miałeś już raz LD (albo 2,3 itd.) i potem napalisz się na pewien cel do zrealizowania,a przez dobre kilka miesięcy LD w ogóle nie przychodzi.Ja tak mam właśnie teraz-ćwiczenia w niczym nie pomagają,a mózg nie robi absolutnie niczego w kierunku LD.
A to rzeczywiście świetna sprawa... gorzej,że nie idzie już teraz...

BTW:Jaka materializacja? Ty uważasz,że od LD pochrzani ci się w bani? No way-LD działa w przeciwnym kierunku-pozwala pozbyć się stresu i lekkich dolegliwości psychicznych (lekkie nerwice,natręctwa itd.)

PostNapisane: N, 15 kwi 2018, 11:59 
Chłonący
Chłonący
24% następnej rangi

Online: 2d 2h 23m 14s
LD nie jest grzechem bo wszyscy święci katoliccy to mieli(powiem nawet więcej:dlatego zostali świętymi bo byli zaawansowani w ezo)