Autor Wiadomość
PostNapisane: Śr, 06 sty 2010, 16:20 
Szukacz
Szukacz
60% następnej rangi

Online: 3h 45m
Witam ,

Przygodę z I-Doser'em zacząłem jakis miesiąc temu , z tego co pamietam to pierwszego dosa (alcohol) odsluchalem przed komputerem i nie dalo efektow. Potem sluchalem MarihuanyQH i innych , ale tez nie dzialaly.Wkoncu zarzucilem sobie Orgasm i ten zadziałał , ale też nie do końca , moje odczucia : CZUŁEM SIĘ PO PROSTU DOBRZE , CO JAKIS CZAS PRZECHODZILY MI MROWKI PO CIELE I MIALEM KILKA TAKICH IMPULSOW W PAŁĘ xD. Ten Orgasm sluchalem jeszcze na takich zwyklych sluchawkach co sie wklada do uszu z nokii. Wtedy bylem niezle podniecony i zaczalem sluchac innych...ale klapa, nie dzialaly. Poszedlem do reala i kupilem nowe sluchawki , takie z VAKOSS za 15 zł xd ( o takie : http://allegro.pl/item858592929_sluchaw ... t_26h.html ) . Myslalem , ze na nich juz cos pojdzie , ale nie.... tylko jak zawsze ten Orgasm :D . Mysle sobie teraz czemu tak jest ? powiedzcie co robie zle , dodam , ze robie wszystko z instrukcji , jak slucham to leze wygodnie , mam zamkniete oczy, skupiam sie na dzwiekach , nic mi nie przeszkadza itp... . Dodam takze ,ze slucham tych dosow w formacie MP3 na komorce albo odtwarzaczu mp3 . Ostatnio juz mnie to wnerwia bo potrzebuje jakis nie osiagalnych normalnie uczuc , a to nie dziala ! , prosze o pomoc !!

PostNapisane: Wt, 12 sty 2010, 17:44 
Pasjonat
Pasjonat
74% następnej rangi

Online: 0s
.

Ostatnio edytowano Wt, 17 sie 2010, 15:47 przez chrupiacy, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: Śr, 13 sty 2010, 11:27 
Obyty
Obyty
60% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 17m 34s
Dosów nie powinno się słuchać w formatach audio tylko w formacie .drg na komputerze przez program.
Chociaż sam się do tego stosuję rzadko bo warunków ostatnio nie mam, to dosy w mp3 w 320kb/s działają na mnie bez zarzutu :PP

dlatego jeśli już łapiesz jakieś audio dosa, staraj się aby miało ono jak najwyższą jakość...
WAV jest dobry, ale nie każdy odtwarzacz go łapie
a mp3 nigdy poniżej 320kb/s

ZIOT "Anty-Sapiens EP" JUSZ JEZD! :D Zapraszam do działu "Twórczość Forumowiczów" ;)
http://www.myspace.com/ziott

PostNapisane: Śr, 13 sty 2010, 11:29 
Pasjonat
Pasjonat
74% następnej rangi

w czym drg jest lepszy od wav?

PostNapisane: Śr, 13 sty 2010, 11:31 
Obyty
Obyty
60% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Online: 17m 34s
w tym że .drg jest STWORZONY do odtwarzania dosów i jest to ich pierwotny format, a każdy format audio traci pewne częstotliwości które oryginalnie posiadają dosy drg

efekty w wav będą (sam słucham w mp3 jak mówiłem), ale NAJLEPSZE efekty dają rodzime formaty dosów

ZIOT "Anty-Sapiens EP" JUSZ JEZD! :D Zapraszam do działu "Twórczość Forumowiczów" ;)
http://www.myspace.com/ziott

PostNapisane: Cz, 14 sty 2010, 23:22 
Duch
Duch
14% następnej rangi

Ziadamoz napisał(a):
w tym że .drg jest STWORZONY do odtwarzania dosów i jest to ich pierwotny format, a każdy format audio traci pewne częstotliwości które oryginalnie posiadają dosy drg

efekty w wav będą (sam słucham w mp3 jak mówiłem), ale NAJLEPSZE efekty dają rodzime formaty dosów

.drg jest w locie przetwarzany na format .wav

więc wniosek taki że .wav to to samo co .drg

PostNapisane: Pt, 22 sty 2010, 14:23 
Szukacz
Szukacz
60% następnej rangi

ciezko znalesc 320kb/s a co dopiero wav , przerabiac nie chce bo jeszcze cos spierdole i klapa ;/

Dodam , ze "chyba" zadzialal na mnie Trip , juz 3 razy sluchalem i za kazdym jestem taki ..hm beztroski , po wysluchaniu i na nastepny dzien (tak jak w opisie) zostaje mi tylko takie wspomnienie , nie pamietam prawie w ogole co sie dzialo , tylko ,ze fajnie bylo.

w poszukiwaniu 320kb/s i wav przeszukalem google i nie powiem ze nie znalazlem , ale platne serwery albo wygasle linki , jakby ktos mial linki do doskow to mile widziane bedzei podanie ich tu

PostNapisane: Pt, 22 sty 2010, 17:54 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
27% następnej rangi

Online: 2m 21s
Kiedy przerabiasz *.drg na*.wav nie da się nic spieprzyć.

PostNapisane: Pt, 22 sty 2010, 19:51 
Szukacz
Szukacz
60% następnej rangi

mam po prostu zmienic rozszerzenie ?

PostNapisane: So, 23 sty 2010, 11:42 
Szukacz
Szukacz
70% następnej rangi

nie, tu masz link do sposobu konwersji:
http://i-doser.pl/t/10_przerabianie_drg ... b_wav.html

PostNapisane: Pn, 25 sty 2010, 18:05 
Szukacz
Szukacz
60% następnej rangi

Temat mozna zamknac , bo juz umiem przerabiac (z sbg na mp3 i wav) , i dosiki zaczely dzialac :) sex_unofficial - super :P , alcohol addition- juz nigdy tego nie przeslucham xD sluchalem o 23 , skonczylem 23.40 i od tej pory nie moglem totalnie zasnac , ból glowy itp...nie polecam

PostNapisane: Pn, 25 sty 2010, 18:25 
Pasjonat
Pasjonat
74% następnej rangi

ExtremeViR napisał(a):
Temat mozna zamknac , bo juz umiem przerabiac (z sbg na mp3 i wav) , i dosiki zaczely dzialac :) sex_unofficial - super :P , alcohol addition- juz nigdy tego nie przeslucham xD sluchalem o 23 , skonczylem 23.40 i od tej pory nie moglem totalnie zasnac , ból glowy itp...nie polecam

no ale skoro alcohol addition na ciebie zle zadzialal to wcale nie znaczy ze na innych tez moze tak dzialac... posluchaj jeszcze raz, moze bol glowy to byl inny czynnik