Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: Cz, 26 kwi 2007, 16:12 
Administrator
Administrator

Online: 31d 23h 31m 3s
Najczęstszymi powodami dla których faktycznie "nie działa", to nasze złe obsługiwanie sie z programem.

Podczas słuchania dose'a nie powinniśmy nic robić, nasz mózg jest wtedy zajęty zupełnie czym innym i nie reaguje na napływające fale tak jak powinien.

Nie można słuchać "na maksa", nie możemy tych fal "pakowa w siebie", tylko ich słuchać. Producent zaleca spokojny ton, taki który można w wyciszeniu słuchać.

Z moich doświadczeń wynika, aby uzyskać oczekiwany efekt powinnismy założyć słuchawki (najlepiej takie zakrywające w całości uszy), ułożyć się wygodnie, w kompletnej ciszy i spokoju, postarać się wyeliminować wszelkie czynniki które mogą nas "wyrwać" ze słuchania.
I "wsłuchiwać się" w to co słyszymy, starać się poczuć rytm tych dźwięków, nie myśleć sprawach codziennych, myśleć tylko o nich.

Wystarczy zamknąć oczy i dać się "ponieść", a reszta zrobi się sama :-)

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 17 sie 2007, 19:55 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

Online: 0s
a ja Wam powiem tyle że ten cały i-doser to śCIEMA! Jak się w coś wierzy to tak się dzieje, a że wszyscy by chcieli żeby narkotyki były za darmo to uwierzyli w to i wydaje im się, ze coś im się dzieje. Próbowałem, nawet myślałem, że może coś jakoś to działa, ale teraz już wiem, ze jak chce mieć faze to muszę coś wziąść, nie ma bata żeby od słuchani jakiegoś szumu coś mi się działo.

A co do tych zaleceń to stosowałem się do wszystkich, a słuchawki mam SONY MDR-Z700!!!

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 17 sie 2007, 21:07 
Skryba
Skryba
96% następnej rangi

lsbwlbh bez obrazy, ale wyskoczyłeś jak jakieś dziecko neo. Gdybyś przeczytał dokładniej forum to byś wiedział, że nie i-doser nie działa na wszystkich jednakowo dobrze czy szybko. Same słuchawki, czy wiara nic nie dają. Niektórzy zapewne muszą przesłuchać i z 10 dosów, żeby któryś w końcu zadziałał.

No-one can destroy the metal
The metal will strike you down with a vicious blow
We are the vanquished foes of the metal
We tried to win for why we do not know

Tytuł:
PostNapisane: So, 18 sie 2007, 18:48 
Nowy
Nowy
33% następnej rangi

A więc, chciałbym podkreślić, że nie jestem jakimś tam debilem co nic nie wie i pierdzieli, takie rzeczy jak rzeczywistość astralna, kontrola nad własnymi snami, a także efekty działania różnych narkotyków nie są mi obce.

Ludzie tak sie przyzwyczajają, że wszystko sie robi nie wstając z fotela przy komputerze. Nastały czasy, że niemal wszystko da sie załatwić przez internet/komputer. Tak naprawdę rozmawianie z kimś prze internet czy robienie zakupów nie jest równoznaczne z prawdziwym kontaktem z rozmówcą czy ze sprzedawcą w sklepie, który doradzi pokarze będzie miły, brzydki, ładnie czy źle ubrany, to wszystko jakoś tam wpływa na nas.

No i chcieli by ludzie żeby tak łatwo było z używkami, jeden ogólnie dostępny dealer w internecie, który rozdaje za darmo każdy narkotyk jaki tylko zechcemy, rozdaje orgazmy, a nawet dobre samopoczucie. Czyli taki święty mikołaj, a nawet nowy lepszy bóg.

Jak się w coś wierzy to się wydaje...

Kuple kiedyś pokruszyli polopirynę i szkło, zmieszali i dali innym kolesiom mówiąc, że to jakiś tam proch. Kolesiom polała się krew z nosa i dostali takiego kopa, że ho! ho! Tylko jak się dowiedzieli, że to nie prochy to jakoś im nagle przeszło.

NIE MA BATA żEBY SIę NAćPAć NIE BIORąC NARKOTYKóW, TAK SAMO NIE MA BATA żEBY MIEć ORGAZM OD SłUCHANIA JAKICHś SZUMóW.
lUDZIE JAK BY TAM LECIAłO ZUOPEłNIE CO INNEGO, NP DISCO POLO DZIAAłO BY SIę WAM TO SAMO GDZYBYśCIE SIE TAK DALI NABRAć,

To jest moje zdanie, przepraszam jeśłi kogoś uraziłem, nie miałem zamiaru.

Tytuł:
PostNapisane: So, 18 sie 2007, 19:03 
Nasiąknięty
Nasiąknięty
53% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

Kolego, ładnie wszystko opisałeś. Wiem bo sam kiedyś wykręcałem wały koledze z majerankiem (pozdrawiam go teraz :D )... no miał niezłe fazy, ale było widać że udawane. Tak samo był z tymi prochami, udawali żeby nie wyjść na durni.
No więc tak, nawciągasz się apapu czy najarasz majeranu i będziesz ludziom wkręcał że jesteś naćpany ale sam będziesz wiedział że tak nie jest. Będziesz ukrywał to że jesteś trzeźwy.
Z I-dose'rem jest tak że jak podziała na Ciebie jakiś dose to fajnie, nie zawsze musi działać. Tylko nie gadaj że jak posłuchasz czegoś innego to masz to samo.

Mam nadzieje że ktoś to zrozumie ;)

Tytuł:
PostNapisane: So, 18 sie 2007, 20:53 
Skryba
Skryba
96% następnej rangi

lsbwlbh napisał(a):
Jak się w coś wierzy to tak się dzieje(...)

lsbwlbh napisał(a):
Jak się w coś wierzy to się wydaje(...)

Podążając takim torem myślenia wiele rzeczy można negować. Bo wprawdzie kim są wykształceni naukowcy, żeby mówić nam jak działa nasz organizm, jak reaguje na pewne rzeczy. Ich badania, eksperymenty i doświadczenia to tylko jeden wielki pic. Pewnie nawet nie prowadzą badań, tylko zamykają się w tych swoich laboratoriach i urządzają nielegalne walki kogutów, a potem tylko wymyślają jakąś dziwną teorie, bo przecież jak w nią masy uwierzą to już tak jakby była prawdziwa.

No-one can destroy the metal
The metal will strike you down with a vicious blow
We are the vanquished foes of the metal
We tried to win for why we do not know

Tytuł:
PostNapisane: N, 19 sie 2007, 10:28 
Bywalec
Bywalec
12% następnej rangi

lsbwlbh napisał(a):
rozdaje orgazmy

Nie ma takie dose'a który by "rozdawał" orgazmy

lsbwlbh napisał(a):
lUDZIE JAK BY TAM LECIAłO ZUOPEłNIE CO INNEGO, NP DISCO POLO DZIAAłO BY SIę WAM TO SAMO GDZYBYśCIE SIE TAK DALI NABRAć,

na mnie działanie quickhappy odwzorowuje przesłuchanie kilku utworów formacji "Tenacious D"

lsbwlbh napisał(a):
Tak naprawdę rozmawianie z kimś prze internet czy robienie zakupów nie jest równoznaczne z prawdziwym kontaktem z rozmówcą czy ze sprzedawcą w sklepie, który doradzi pokarze będzie miły, brzydki, ładnie czy źle ubrany, to wszystko jakoś tam wpływa na nas.

Kto idąc do sklepu myśli o tym czy będzie rozmawiał ze sprzedawcą? Idziesz do kslepu po to żeby coś kupić (a sprzedawca i tak będzie chciał Ci wcisnąć to co najdroższe - nie zawsze lepsze)

A mając takie nastawienie napewno nie poczujesz żadnego efektu, więc co tu dożo mówić. Ten kto nie chce , nie poczuje

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 14 wrz 2007, 23:23 
Uzależniony
Uzależniony
2% następnej rangi

No po prostu żal. Ja przestudiowałem forum wiem jak słuchać jak tego używać dokładnie mam wszystko, próbuje nie myśleć o niczym innym jak o dźwiękach nie do końca się udaje, ale myślę że uzyskałem już i tak dobry rezultat, a tu nic lipa po przesłuchaniu kilku dosów różnych w ciągu kilku dni. Kumplom wkręciłem to i na nich też nie działa pomimo iż się starają i robią to tak jak należy. Jeśli na nich by zadziałało to bym uwierzy (jest ich kilku i statystycznie powinno choć na jednego zadziałać)ł a tak mam podstawy w to wierzyć?.... :x

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 17 wrz 2007, 19:21 
Świeżak
Świeżak
50% następnej rangi

na mnie tez narazie nie dziala ale mam tego mnostwo wiec bede probowal az moze ktorys mnie pokreci, a jak nie pokreci to i tak nie mam nic do stracenia...palcie ziolo

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 17 wrz 2007, 22:14 
Skryba
Skryba
64% następnej rangi

Online: 4m 23s
shujitsu
myslę, że na forum jest dość duża grupa użytkowników, która jak najbardziej potwierdza poprawne działanie I-Dosera.
w tym miejscu Twoje statystki powinny się zmienić. :)

co do słuchania:
rzecz jasna, mam kilka swoich ulubionych dose'ów, których słuchałem już nie raz i z pewnością mogę potwierdzić ich działanie.. ale do czego dąże:
mam wrażenie, wręcz jestem przekonany, iż każdy dose zaczyna działać po jakimś czasie. przykład:
nitrous, cocaine, marijuna czy a-bomb, nie zadziałały na mnie po pierwszym przesłuchaniu.
można powiedzieć, że się nie poddałem i przesłuchałem je drugi, trzeci, czwarty, a nawet piąty raz. za każdym kolejnym efekty są coraz lepsze. :)

myślę (nie jestem pewien), że jest to zasługa jednej z dwóch rzeczy:
1. mózg uczy się przyjmować na siebie dose'y i z każdym kolejnym razem wychodzi mu to lepiej.
2. za każdym kolejnym słuchaniem danego dose'a wsłuchujemy się w niego dokładniej, rozróżniamy coraz to więcej dźwięków i tonów.
można to porównać do słuchania danej piosenki.. wpadnie nam w ucho i słuchamy jej przykładowo 10 razy dziennie. po trzech, czterech dniach mniej więcej ją znamy. wychwytujemy lepiej dźwięki gitar, perkusji czy nawet sam tekst. - podobnie może być z dose'ami :)

także, jeśli coś nie wychodzi to nie poddawać się, tylko słuchać, słuchać i jeszcze raz słuchac! pozdrawiam :)

[dodane 18.09.07]
natoczyła mi się jeszcze jedna myśl co do tego, co napisałem wyżej:

nie oszukujmy się - większość użytkowników tego forum używa i-dosera nielegalnie. ściągamy go, włączamy byle którego dose'a słuchamy - niedziała, to do kosza i tyle.
wyobraźmy sobie teraz, że wszyscy tutaj musielbyśmy za dose'y płacić, przykładowo 200$ za jednego. :) myślę że, każdy z nas słuchał by go tak długo, aż by nie zadziałał :) ...

Tytuł:
PostNapisane: Śr, 19 wrz 2007, 10:43 
Uzależniony
Uzależniony
2% następnej rangi

może i tak ale to mnie denerwuje źe nie działa, popróbuje jeszcze troche a jak nie zadziała to wale to

Tytuł:
PostNapisane: Pn, 10 gru 2007, 12:04 
Nowy
Nowy
67% następnej rangi
 AIM  Zobacz profil

a probowales sluchac raz dziennie od alfy do gammy czy czego tam? :)
aby tak jakby wprowadzic w to swoj umysl?!

Tytuł:
PostNapisane: N, 16 gru 2007, 11:31 
Skryba
Skryba
28% następnej rangi

Ludzie!!! Powtarzam po raz n-ty bo większośc z was wyjeżdża od razu na spotkanie z HoG i potem macie wąty że halunów nie ma i lipa. Zaczyna się od słabych dosów typu quck happy, content itp. One działają. Wtedy wasz mózg zaczyna się uczyć słuchać tych dźwięków tak żeby działały. Porywanie się od razu na HoG, Tripa Peyota i te inne mocne to tak samo jakby tłumaczyć małpie fizykę kwantową. Nawet na mnie te dosy jeszcze nie działają a mam za sobą około 20 przesłuchanych dosów, najpierw walnąłem sobie tripa i HoG i też narzekałem że nie działa, otem quick happy, wesoło się zrobiło ;) Przed chwilą słuchałem Contenta - tak dobrego humoru już dawno nie miałem. Zaraz biorę się za jakiegoś mocnego, podejrzewam że jeszcze nie zadziała. Jak chcecie poczuć moc któregoś z tych silnych to propobuje A-Bomba, mocny i prawie zawsze działający

Tytuł:
PostNapisane: Wt, 08 sty 2008, 18:46 
Adept
Adept
48% następnej rangi

@up
Zgadzam się. Lepiej zaczynać od lightów. Ja np. zaczynałem od Quick Happy i rzeczywiście działało. Potem zabrałem się za Tripa. Ale odstawiłem, gdy stwierdziłem, że jeszcze nie działa.

Tytuł:
PostNapisane: Pt, 18 sty 2008, 18:39 
Uzależniony
Uzależniony
54% następnej rangi

Sam fakt zaczynania od słabszych dosów nic wam nie da, nie działa to nie działa i tyle. Wpływ tutaj wywiera tylko wasza autosugestia polegajaca sobie na mówieniu "nie działają silne dosy to zaczne od słabszych a potem dopiero wezme się za silniejsze". Taki tok myślenia doprowadza tylko do "zamkniecia" mózgu na dosy które są waszym zdaniem silniejsze i wskutku czego nie działają.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 118 ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona