Autor Wiadomość
 Tytuł: Wasza Historia
PostNapisane: N, 17 sie 2008, 01:59 
Obserwator
Obserwator
0% następnej rangi

Online: 0s
Proszę doświadczonych użytkowników i-dosera, aby napisali tu w skrócie swoją przygodę z i -doserem. Czy musieliście długo ćwiczyć? mija już drugi tydzień codziennych ćwiczen i na półgodzinnego dosa trafia się jakaś minuta sukcesu w ciągu całego dosa. pomocy!

Tytuł: Wasza Historia
PostNapisane: N, 17 sie 2008, 01:59 
Polecane tematy:

Tytuł:
PostNapisane: N, 17 sie 2008, 16:21 
Przesiąknięty
Przesiąknięty
96% następnej rangi

Online: 32m 26s
Może i nie jestem zbyt doświadczony, ale uczyłem się i poprawiałem koncentracje, aby dos zadziałał około jednego lub dwóch miesięcy ;)
Moja przygoda zaczęła się jak chodziłem na stronie ufs i w końcu coś znalazłem :)

Tytuł:
PostNapisane: So, 23 sie 2008, 09:43 
Wprawiony
Wprawiony
84% następnej rangi

Online: 12m 29s
A oto moja historia
1. Kolega mi powiedział, że istnieje coś takiego jak fale dźwiękowe symulujące zażywanie narkotyków lub coś takiego bez uzależnienia
2. Napisałem na darkwarez.pl, by mi pomogli znaleźć coś takiego, dali mi stronkę
Kod:
www.i-doser.pl

3. Próbowałem pobrać z waszej stronki i-doser'a lecz jak zwykle nic nie działa, ale znalazłem na darkwarez.pl
4. Ściągnąłem i słuchałem całego Trip w największym moim skupieniu
5. Po przesłuchaniu otworzyłem oczy z nadzieją, że beton mnie będzie wsysać, lecz niestety na moje nieszczęście nawet mi się w głowie nie zakręciło, nawet śmiać mi się nie chciało :(
6. Widzę, że jest tu mało ludzi którzy mogą mi pomóc :(
7. TO MUSI ZADZIAŁAĆ, ale nie wiem jak

Ale się nie poddam. Trening czyni mistrza ;p

Tytuł:
PostNapisane: So, 23 sie 2008, 10:08 
Wprawiony
Wprawiony
52% następnej rangi

Bociek20 napisał(a):
ufs i w końcu coś znalazłem :)

tez na ufsie to znalazlem :D potem na torrentach sobie dosy w mp3 posciagalem. A pierwszy dos jaki wlaczylem i dzialal to byl A-Bomb (~ten dos wymiata) potem probowalem innych ale nie dzialaly tak jak bylo w opisie, ale tez fajnie :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: So, 23 sie 2008, 12:39 
Chłonący
Chłonący
52% następnej rangi

Gliniarz napisał(a):

To Twój mózg, Twoja świadomość, możemy Ci doradzić, podzielić się doświadczeniem, ale nie zrobimy nic na siebie. Umiesz liczyć, licz na siebie. W takich sprawach trzeba być twórczym i samodzielnym.

Obrazek
Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: N, 24 sie 2008, 09:51 
Wprawiony
Wprawiony
84% następnej rangi

Online: 12m 29s
pawelg napisał(a):
Gliniarz napisał(a):

To Twój mózg, Twoja świadomość, możemy Ci doradzić, podzielić się doświadczeniem, ale nie zrobimy nic na siebie. Umiesz liczyć, licz na siebie. W takich sprawach trzeba być twórczym i samodzielnym.

Dzięki, przepraszam ale na prawdę mnie to wkurza, na wszystkich to działa prawie na na mnie nawet głupi nitrous nie chce zadziałać więc emocje mnie ponoszą. Także jeszcze raz przepraszam

Ale się nie poddam. Trening czyni mistrza ;p

Tytuł:
PostNapisane: N, 24 sie 2008, 21:29 
Moderator
Moderator
 AIM  Zobacz profil

Online: 11d 23h 10m 18s
Moja historia:
Kolega szukal jakis paranaukowych dziwnych rzeczy po necie. Natrafil na I-dosera. Powiedzial mi o tym. Sam nie sprobowal, ja sprobowalem. Najpierw French Roast, pozniej Quick Happy, a pozniej same super mocne. Wszystkie zadzialaly, nie kazdy tak jak powinien (czarka i bodajze White Crosses), ale kazdy zadzialal. Potem niespodziewanie zaczalem uzywac dosow, ktore jak pozniej stwierdzilem nie za bardzo na mnie dzialaja (narkotyczne niestety i sexualne, ktore byly bardziej proba rozpaczliwego znalezienia czegos jeszcze co na mnie dziala). Pozniej zaaplikowalem sobie troszke slabsze dosy i o dziwo znowu zaczely dzialac. Pozniej wyszly nowe dosy. Rozwalil mnie GoH i Grim, chodz Grim to chyba dose nieoficjalny. W kazdym razie ten program to jedna z fajniejszych rzeczy jaka mi sie trafila. Choc Wykasilem sie na sluchafony to bylo warto... ;] Naprawde fajny i przyjemny programik, dzieki ktoremu mozna poznac siebie, nowe emocje i doznania oraz swietnie sie bawic ;P.

BTW: Jezli wyszlo jak reklama z TV Mango sry, nie chcialem zeby to tak wyszlo ;PPP

"Jeśli w ogóle istnieje Bóg, to przy tworzeniu świata nie miał zbyt dużo do roboty" - Stephen Hawking

Tytuł:
PostNapisane: So, 30 sie 2008, 13:15 
Pasjonat
Pasjonat
54% następnej rangi
 WWW  Zobacz profil

HEhe a moja historia z i-doserem była troche nieytpowa otóż oglądałem kiedys późną nocą film w ktorym pewni szamani hipnotyzowali ludzi dźwiękiem i ludziem mieli jazdy jak po dragach to z ciekawości wpisałem w niezawodną wyszukiwarke google dźwięki stymulujące narkotyki chodzilem po stronach az wreszcie natrafiłem na temat o i-doserze poczytalem i bylem zdziwniony ze tylu ludzi ma takei jazdy więc pobrałem owy programik no i pierwszym dosikiem była marijuana dojechalem do 40 % , zdjęłem sluchawki i powiedzialem sobie "ja-----ole" He no i jakos to leci tak :D.

Tytuł:
PostNapisane: So, 30 sie 2008, 21:28 
Skryba
Skryba
12% następnej rangi

Pewnego dnia zimą znalazłem wzmianke o programie idoser myślę fajnie bo mogę czuć się jak na haju za darmo i legalnie bez konsekwencji :D zaczełem od quickhappy a teraz z nudów rąbie sobie "hog'a"

Tytuł:
PostNapisane: So, 30 sie 2008, 21:28 
Polecane tematy: