forum.i-doser.pl - Wykorzystaj możliwości swojego umysłu! - Warunki użytkowania

Rejestrując się na „forum.i-doser.pl - Wykorzystaj możliwości swojego umysłu!” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „forum.i-doser.pl - Wykorzystaj możliwości swojego umysłu!”. „forum.i-doser.pl - Wykorzystaj możliwości swojego umysłu!” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „forum.i-doser.pl - Wykorzystaj możliwości swojego umysłu!” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony www.phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „forum.i-doser.pl - Wykorzystaj możliwości swojego umysłu!” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „forum.i-doser.pl - Wykorzystaj możliwości swojego umysłu!” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

Strefa czasowa: UTC + 1 Engine by phpBB, © Copyrights by i-doser.pl
Forum chronione jest prawem autorskim. Kopiowanie, badź rozpowszechnianie materiałów na nim zamieszczonych lub ich części bez upoważnienia bądź podania źródła pochodzenia informacji jest zabronione.
Treści znajdujące się na stronie służą celom informacyjnym oraz edukacyjnym. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały zamieszczane przez użytkowników. Administracja serwisu nie czerpie korzyści materialnych z tytułu prowadzenia serwisu.